ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
69
41%
Равен
34
20%
Победа за Левски
67
39%
 
Общо гласове: 170

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот W84me » 26 сеп 2017 10:00

От представянето на отбора лъха на тактическа дисциплина и спазване на указанията, доколкото капацитета на футболистите го позволява. Вчера например на няколко пъти нашите се увличаха с топката в крака, а Роси се хващаше за главата. На Прохазка не му е мястото там, честно казано мисля, че при нас е изчерпан, може да му се потърсят добри пари. Панайотов и Гомез са натоварени с изцяло дефанзивни функции. Нека приемем, че Роси разбира тая игра доста повече от нас и да му дадем шанс. Нормално е да има лъкатушене.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 10:06

metodito написа:Честно казано бях уверен в победата. Бях убеден, че нещо ще се промени, защото Берое не са Гълъбово с 11 човека отзад (с тази тактика БАТЕ цял стадион си построиха). Вместо това отново безмерна безидейност. Буш продължава да си носи шкембенцето. Мапуку продължава да се дърпа назад. Ще му каже ли някой на тоя пич, че е централен нападател! Не е център халф, не е дефанзивен. Баси човека. Ако има нещо крайно положително, това е защитата. Вече официално имаме ТРИМА равни като качества централни защитници и контузията на някой няма да доведе до Армагедон. Отново изключителен Митрев! На Вутов пак не можаха да му вземат топката, но нямаше към кого да пуска пасове напред. Един Обертан, който и той няма на кого да пуска напред пас. Това с обърнатите крила и мен почва да ме дразни адски! Прохазка няма никакъв смисъл да играе там. По-добре Кабрал. Който явно също не си беше на позицията, като гледах как си гласи топката.

Отново добър мач за Гомес. Не знам там ли му е позицията, но се справя много добре, като връзка между защита и халфове. Не знам къде е играл в Англия, но се справя добре като дефанзивен. Докато Панайот този мач малко ми се губеше, особено второто.

Буш продължава да си носи шкембенцето.

Ако не беше Буш "със шкембенцето" твоят приятел Вутов още 5 мача нямаше да е вкарал гол. А той също НЕ Е "център халф, не е дефанзивен..."
Буш "със шкембенцето" единствен пресираше футболистите на Ботев Г, докато мишката Вутов се беше скрил някъде.
На Вутов 100-годишният Камбуров му изби топката след като го настигна от нашата половина. ;) Понеже Вутов е страшен "бързак"!
Вутов замалко да ни загроби със супертъпото и супернекоординирано яхване на Камбуров в нак.поле.
Още във 2-та минута даде един "гениален" пас на място, където нямаше нито един играч. Нито на Левски, нито на Берое. Оттам разбрах, че пак ще ни къса нервите.
Мапуку е най-силен, когато си поеме топката около центъра и набере скорост. Тогава няма спиране. Същото правеше и Дембеле. Но ти явно не си пиеш гилобата...
Това, че Берое са ни атакували по крилата някакъв шок ли е?? Да не би Роси да е обещал, че ще заключи фланговете, пък аз да не съм чул? И не е ли РАБОТАТА на Вутов да помага на Цветкович??? А на Прохазка да помага на Горанов???
Мястото на Гомес е ТОЧНО ТАМ!!! ТАМ играеше и Пирло, ТАМ играе и Емре(от Истанбул) и много други играчи от този тип!!!
Ама тук всички са големи разбирачи!!
Последна промяна от blue avalanche на 26 сеп 2017 12:13, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 10:07

W84me написа:От представянето на отбора лъха на тактическа дисциплина и спазване на указанията, доколкото капацитета на футболистите го позволява. Вчера например на няколко пъти нашите се увличаха с топката в крака, а Роси се хващаше за главата. На Прохазка не му е мястото там, честно казано мисля, че при нас е изчерпан, може да му се потърсят добри пари. Панайотов и Гомез са натоварени с изцяло дефанзивни функции. Нека приемем, че Роси разбира тая игра доста повече от нас и да му дадем шанс. Нормално е да има лъкатушене.

И да не се забравя, че очакваме пълноценното включване на Рошу, Белмонт и Кабрал. Имаме още неразкрит потенциал.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Цецо Чука » 26 сеп 2017 10:12

blue avalanche, ти си ми любимия юзър тук!
Моля те, продължавай да коментираш играта на Вутов след всеки мач на Левски—подробно и с примери ако може, бирата е от мен... :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2665
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Der Schmarotzer » 26 сеп 2017 10:41

Отборът върви напред, макар и на куц крак, дори и с куци коне като Горанов и Панайотов. Що Прохазка е от дясно, щото ако не е той Горанов хептен ще издиша. Много слаб мач на Обертан, сега се видя защо не се е наложил на другите места - не си гони човека, не гони топката, прави грешка след грешка, когато е под напрежение, а освен това и чака само на гюме. Да се чуди човек, как този, който тренира 4 часа на ден играе по този начин. Панайотов - има огромно желание, но възможности никакви, бяга като муха без глава през цялото време. Вутов - огромна амбиция, подплатена с качества, но когато не е водещ в отбора се губи и играе все едно в махленски мач. Не съм запознат с обстановката в отбора, но с Вутов и Обертан трябват много индивидуални разговори и то всеки ден. Буш е консуматор, но до него не стигат никакви топки. Според мен думите на Роси, че не са се научили да ходят имат и буквален смисъл - вчера оня черния от Чорбое с едно докосване на топката минаваше поне по двама инвалиди в синьо. Като ги гледам как ходят и патешкото тичане на половина от тях май наистина им трябват и учители по ходене. Роси - опитва се да извлече максимума от ограничените способности на половината отбор и мързела на другата половина. С Белмонт, Рошу и Кабрал и преструктуриране на халфовата линия, има надежда за по-голям прогрес. Дано обаче да не му се месят такива като Боримиров и някои други некадърници.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот W84me » 26 сеп 2017 11:14

Айде и по Обертан почнаха да плюят... Това е единствения човек на терена, който знае защо и как да станат нещата. Не виждате ли, че когато той играе с топката атаките ни вървят, докато не я подаде на Вутов и тя не отскочи на 5 метра от него, както стана снощи и Вутов се контузи заради некадърното си отиграване.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Serafim » 26 сеп 2017 11:17

Защо слагате коня пред каруцата? Титла няма да гоним. И да я вземем ще е плод на грешки на съперника, а не нашата супер игра. Отбора на ГГ няма да играе в ЕКТ. Нашата цел е място, даващо право на участие в ЛЕ. Отборът трябва да се концентрира за там. Никой не е казал, че за месец, два ще се намират със затворени очи. Изискванията на Роси и подхода му е сходен с този на Петрович.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот W84me » 26 сеп 2017 11:33

Serafim написа:Защо слагате коня пред каруцата? Титла няма да гоним. И да я вземем ще е плод на грешки на съперника, а не нашата супер игра. Отбора на ГГ няма да играе в ЕКТ. Нашата цел е място, даващо право на участие в ЛЕ. Отборът трябва да се концентрира за там. Никой не е казал, че за месец, два ще се намират със затворени очи. Изискванията на Роси и подхода му е сходен с този на Петрович.

Каруцата пред коня :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Popokatepetal » 26 сеп 2017 11:50

W84me написа:Айде и по Обертан почнаха да плюят... Това е единствения човек на терена, който знае защо и как да станат нещата. Не виждате ли, че когато той играе с топката атаките ни вървят, докато не я подаде на Вутов и тя не отскочи на 5 метра от него, както стана снощи и Вутов се контузи заради некадърното си отиграване.


Уникално прост народ сме. Само преди месец си говорехме как трябва време и търпение към треньора и играчите, а днес вече сме на вълна Делио бил такъв, а Обертан онакъв. Аман от специалисти. Не заслужаваме ни Делиовци, ни Обертановци. Ей такива като Митов са идеални за нас. Прост треньор за прости фенове.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Serafim » 26 сеп 2017 12:21

W84me написа:
Serafim написа:Защо слагате коня пред каруцата? Титла няма да гоним. И да я вземем ще е плод на грешки на съперника, а не нашата супер игра. Отбора на ГГ няма да играе в ЕКТ. Нашата цел е място, даващо право на участие в ЛЕ. Отборът трябва да се концентрира за там. Никой не е казал, че за месец, два ще се намират със затворени очи. Изискванията на Роси и подхода му е сходен с този на Петрович.

Каруцата пред коня :mrgreen:


Да де :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Google [Bot] и 54 госта