/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот mikata » 03 авг 2017 22:28

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот mikata » 03 авг 2017 22:34

Делио Роси пред Sportal.bg: Утре подписвам с Левски

https://www.sportal.bg/news.php?news=677542
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот batmanlevski » 03 авг 2017 22:39

колкото и куриозно да звучи Ники Митов е най-успешния треньор през последните години -вицешампион, бронзови медали , финал за купата ! ако иска Роси да е по-успешен от него има само един вариант шампионска титла и купа ,всичко друго е провал !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски!

Мнениеот tiamat » 03 авг 2017 23:43

batmanlevski написа:
tiamat написа:Няма никаква последователност в действията на комуниста Русев .... преди няколко месеца "хвърли акциите" и обяви, че Левски е фалирал клуб ..... после "се върна", но заяви, че Левски ще харчи, колкото изкарва и ще се разчита основно на млади и евтини играчи, а сега изведнъж Обертан, Жорди, Рошу, Буш, скъп треньор ....... има нещо гнило, ама много гнило.

много хора набедиха Русев ,че е капиталист, но той май наистина ще излезе комунист , мисли за отбора и показва мъдро управление, дано да изведе Левски от кризата !


[offtopic]Грешен ти е цитата - това не е от мен. Не че не съм съгласен до голяма степен де.[/offtopic]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски!

Мнениеот Живко6461 » 03 авг 2017 23:43

batmanlevski написа:...
много хора набедиха Русев ,че е капиталист, но той май наистина ще излезе комунист , мисли за отбора и показва мъдро управление, дано да изведе Левски от кризата !

Нима някой се е съмнявал, че е комунист? Биографията му също е доказателство. А и той не го отрича. Аз поне не съм срещал опровержение.
Като много други видни представители на комунистическите партии бързо се адаптира към новите условия. Справя се добре като капиталист. Защо да не е комунист, който е много добър капиталист?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски!

Мнениеот blue avalanche » 03 авг 2017 23:51

Живко6461 написа:
batmanlevski написа:...
много хора набедиха Русев ,че е капиталист, но той май наистина ще излезе комунист , мисли за отбора и показва мъдро управление, дано да изведе Левски от кризата !

Нима някой се е съмнявал, че е комунист? Биографията му също е доказателство. А и той не го отрича. Аз поне не съм срещал опровержение.
Като много други видни представители на комунистическите партии бързо се адаптира към новите условия. Справя се добре като капиталист. Защо да не е комунист, който е много добър капиталист?

Той терминът "комунист" ли използва??? :?
А, може би е казал "социалист"?? Или "социалдемократ"?? :mrgreen:

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот onegavon » 04 авг 2017 00:27

Нищо не е казвал няма и да каже.Така са го учили на времето другарите да си държи езика зад зъбите ,да не му ги избият.

Много съм любопитен как ще се оправи с този сбирщайн италианеца. за мен резултати след зимната поготовка могат да се чакат.Сега ще е е на приливи и отливи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски?

Мнениеот metodito » 04 авг 2017 00:38

hd-fen написа:
ЕМИЛ написа:
galin56 написа:Кой ще да дойде, най-вероятно ще го изгонят на третия до пет месеца. Това вече гогледам повече от 10 години. И Пепе Мурсия и Славиша Йоканович бяха известни мениджъри, те ги изгониха за няколко месеца. По същия начин и с този ще стане. В България вси1ко е сбъркано, дори и това,

С този няма да е така !

И аз мисля, че това няма да стане по простата причина, че го няма неграмотника който ги сменяше, а именно лицето с непредставена диплома за завършено образование Георги Иванов-Гонзо.


"Лицето" Гонзо направи в "Левски" революция, оставяйки треньор година и половина, след като под негово ръководство завършихме седми - срам в историята на клуба и отпаднахме от купата на финала по позорен начин. НО! оставянето на Стойчо беше правилно! Наско щеше да шитне Стойчо още след отпадането от Лудогорец. Костов не Гонзо, а Иво го махна. Така че... доста не си прав за Гонзо. В някои отношения, Гонзо беше това, което Наско никога няма да бъде - търпелив. Друг е въпроса за качествата на двамата треньори... Важен е принципа. А Гонзо беше верен на Стоев и беше зад гърба му до край.
Последна промяна от metodito на 04 авг 2017 00:46, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот 1982 » 04 авг 2017 00:42

Делия Фиайо няма никакъв шанс да направи нищо, докато се ориентира в родната кочина, Левски ще е приключил рано-рано поредния си сезон и, разбира се, той ще последва съдбата на Йоканович ..... без вина виновен. :lol: :lol: :lol:

Треньор се взима преди подготовка и селекция, не насред сезона .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот blue avalanche » 04 авг 2017 01:18

1982 написа:Треньор се взима преди подготовка и селекция, не насред сезона .....

Интер Милан:
Луиджи Симони - уволнен през 1998/99 само след няколко мача
Марчело Липи - уволнен след само 1 мач прз 2001/2
Ектор Купър - уволнен на 19 октомври 2003
Бенитес - уволнен на 23 декември 2010г.
Клаудио Раниери - назначен на 22 септември 2011г.
Валтер Мадзари - уволнен на 14 ноември 2014г.
Франк Де Бур - уволнен на 1 ноември 2016г.
Както може да се види, треньори се уволняват и назначават по ВСЯКО време. С трансфери, без трансфери, с подготовка, без подготовка...
Друг път да не се изказваш неподготвен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 50 госта