/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 17 мар 2018 23:41

rane написа:Кой по-добър виждаш от Яблонски и Холмар в центъра? .

По-добри не знам.

Найденов не е бек.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот rane » 18 мар 2018 08:04

metodito написа:
rane написа:Не вярваш, така ли? Ами спомни си мача от плейофа с Верея от миналата година с "по-българския" Левски, как точно играхме.

Кой ни беше треньор тогава? Представи си същите футболисти с Роси или Майстора начело? Никакъв плейоф нямаше да играем. Не искам да обиждам Митов, но той просто не е за "Левски". За "Септември", за друг клуб, но не и за "Левски".
Е добре, недоволстваш, че не играят българи, пък от друга страна даваш за пример Роси. Ами нали точно Роси ги разкри, колко могат българчетата! Като тръгнеш от интересния ляв крак, минеш през орача, та стигнеш чак до Горанов и Митрев. Последните двама предстой да бъдат махнати, или в най-лошия случай да бъдат оставени за резерви(то с единия вече става точно това).

На мен лично, към момента ми се иска сред титулярите да не виждам нито един българин!
Поне към този момент, като потенциал, единствено Вутов и Панайотов може да бъдат титуляри и то с доста условности.
Митрев е титуляр, т.к. е най-малкото зло, а не защото реално го заслужава. Горанов е добър само за резерва - да изиграва по 3-4 мача на година, когато титуляра е наказан или контузен.

Има млади играчи с потенциал.Такива като Кръстев и Д. Иванов дори смятам, че са с огромен потенциал, особено вратаря. Това момче с този ръст и този рефлекс, ако се развие добре и изчисти грешките на разстежа може спокойно да стане вратар, какъвто България не е виждала от едно 20-на години, а защо не и повече. Но за това ще трябват години(поне 3-4).Същото е положението с Д. Иванов. Още от новия сезон Белайд трябва да бъде разкаран и Иванов да бъде върнат, за да е резерва и да влиза когато е нужно да помага и да трупа опит. Имаше и още едно момче, крило, което към момента е преотстъпено в Ботев Враца, чието име не се сещам. То също има добър потенциал за развитие.Но други 20-23 годишни, за момента не виждам. Вярно е, че от школата също има 2-3 обещаващи имена, но за тях ще трябват поне още 2-3 години за да стигнат до разширения състав.

Иначе от българите от миналата година - там ставаха само Краев и Г. Костадинов. В. Минев беше и все още е по-добър от Горанов, но неговата песен е отдавна изпята. Пиргов хич не го искам повече с Левски. Той си е на нивото на някой клуб средняк в групата, а не е за Левски.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3153
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот wilge » 18 мар 2018 09:21

metodito написа:Вместо Дидо или да бяха оставили Пиргов, бива пускано лекето Белаид. Вярваш ли, че ще видим "български "Левски". Защото съм убеден, че един "по-български" "Левски" нямаше да се представи по-зле от деветте наемника в мачовете с "Ботев", Верея, Етър, Берое или бездушната игра с Лудогорец в Разград (пак щяхме да паднем, но поне малко от малко...)... НИКОЙ не може ме убеди, че Тиам или Жорди в състоянието и формата, която са днес, са по-добри от един Костадинов! А Пиргов или Дидо са по-зле от Белаид.


Случайно знам, че привличането на Белаид е обосновано от присъствието му на форума в Русия, което ще донесе постъпления в клубната каса. Дидо е с договор до лятото и няма как да бъде върнат предварително. Вече го направихме с Ники Кръстев, но предложихме алтернативен вратар. Такъв защитник не можем да предложим. Колкото до Пиргов? А бе, става ама... Лимитиран футболист за домашна консумация. Подходящ за водещ отбор, но от втората седмица. Връщаш се към Мечката. Костадинов и Бурабия станаха жертва на финансовата ситуация в Левски по онова време. Не така стои случая с резервата на Мидтюланд. Тръгна си под предтекст, че в отбора няма да играе Аньете. Всъщност той просто не искаше да играе за Левски. Добре, че му взехме сравнително добри пари, а не го освободихме по почина на "инж. Г.А.И." - без пари и с неустойка. Не следя развитието му, но според сайта Тransfermarkt цената му от 1.3 млн. евро към 28.01.2017 година пада на 400 х. евро към момента. Това казва всичко. Лично аз очаквам след Великден или най- късно след Коледа да го сполети съдбата на друга надежда на Левски, изтърпяваща наказание за днешния мач: https://www.transfermarkt.com/bozhidar- ... ler/293607


Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот 1982 » 18 мар 2018 15:38

Още отдавна ви написах нещо - само като му видиш визитката на Роси, цял живот треньор на слабаци и средняци, ти става ясно, че манталитетът му надали е нещо по-различно. Почти всеки мач на Левски е мъка, дори и победите, отборът играе страхливо и предпазливо, няма самочувствие, Литекс и те са напълно бездарни, но ви биха само с надъхване и увереност. Теренът няма как да е оправдание, защото е еднакъв и за сини, и за оранжеви.

Това е, нищо лично към човечеца, но просто не става за клуб с амбиции.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 18 мар 2018 15:49

rane написа:На мен лично, към момента ми се иска сред титулярите да не виждам нито един българин!


Нямам думи. Нямам коментар на подобно изречение...

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот rane » 18 мар 2018 16:00

metodito написа:
rane написа:На мен лично, към момента ми се иска сред титулярите да не виждам нито един българин!


Нямам думи. Нямам коментар на подобно изречение...
И аз съм така, като ги видя нашите момчета - българчетата, на терена.Думи нямам да ги опиша как играят и колко точки загубихме заради тях. Върха на всичко беше онзи мач с многото юноши за купата. Катастрофа!

Днес от българите, които играха, кой направи нещо?

drvasko98
Мнения: 6916
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот drvasko98 » 18 мар 2018 16:06

Горанов - най-добрия днес от нашите

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Eminem » 18 мар 2018 16:15

Според мен, на този терен, Гомес или Панайотов щяха да са много по-полезни от Нашиметно и не мога да разбера защо португалеца беше титуляр, че и игра цял мач. Не разбирам.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот LSFC 1914 » 18 мар 2018 17:40

Начело с Роси ни чакат големи загуби в шестицата. Чудно ми е ще успеем ли да спечелим някой мач? Ама без удари към вратата няма как да стане работата. Много мъка ни чака с Роси. Посредствен тренер е. Не е случайно, че 2 години беше без работа. Той не е за отбор с амбиции, а за отбор средняк.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tamkuan и 48 госта