/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот WPWW » 18 юли 2018 17:43

Феновете на Роси, купихте ли си билети за Римини :?: Инатът ви успя да доведе до най-срамното и най-скъпото евроотпадане на "Левски". Ония с декларациите за синьора вече трябва да са много тихи :!:

Русев изкара една година на огромен финансов минус заради недалновидност и обграждане с нефутболни хора и жалки печалбарчета. Тези резултати, ако не и доста по-добри, можеха да бъдат постигнати с двойно и тройно по-малък бюджет, без ментетата от треньорския щаб, белмонтови и марианивци.

Жалко за класните футболисти в отбора, чиито потенциал бе блокиран от абсурдни тактически указания. Един Гомес например загатна за класата си и за това, че мотивацията му е сведена до минимум от треньора. Сега ще покаже истинските умения, но няма да е в Лига Европа, поради "бързата" мисъл на ръководството.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот koisa » 18 юли 2018 17:46

Сбогом! Лично на мен Роси няма да ми липсва! Нито пък ще му пожелавам успех след като записа едни от най-срамните страници в историята на клуба. ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот ChuckNorris » 18 юли 2018 17:47

Всяко зло за добро, както е казал народа. Ръководните фактори направиха огромна грешка, като оставиха Роси да ни води подготовката и първите мачове в Европа. Тази грешка, разбира се, ще струва много пари и исторически резил. Положителното е, че все пак тази трагедия с Вадуц доведе до отстраняването на италианеца. Сега трябва много внимателно да се избере следващия треньор. От това решение кой ще поеме отбора зависи всичко.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот TristaNNN » 18 юли 2018 18:04

Warped написа:
TristaNNN написа:
Warped написа:[offtopic]
WPWW написа:
Warped написа:За мен футболистите са по виновни от треньора. Как пък Лацио, Фиорентина, Сампдория са глупаци? За всичко си има решение, това решение, което в момента е най правилно няма да се вземе и определено няма да се хареса на "глорихънтарите". Нещата ще се въртят докато на Спас не му писне или докато не се вземе отбора в ръце, което няма да стане като гледам и фенове и ръководство какви неща приказват


Определено трябва да подадеш документи за работа в клуба или поне в НКП-запад. Виждам потенциал да пишеш страхотни декларации за треньорското величие г-н Роси и физкултурниците Мъри и Наско, които просто му завиждат, че преди десетина години е вдигнал Коппа Национале.

Въпреки напредналата деменция, до една година Роси може да играе като равен с отборите от Лихтенщайн. БГ треньорите щяха да бъдат разгромени от Вадуц :lol: :mrgreen:
[/offtopic]
ебати неискате клуба да се оправи и вдигне. Искате да дойде некое наше момче тип Ясенчо и той да си избиира ментетата. А като се на*е*р* да идва Мъри или Кокала. И така до края.
За истински "rebuild" се иска 2-3 сезона футболисти САМО от школата и събиране на пари. Това е. Обаче "глорихътарите" несикат това, искат да има кого да псуват и да има повече хора на хранилката

A пари за събиране, откъде? :roll:

Най вече от намаляване на фонд "заплати", билети (все пак това е отбора с най голяма фенска маса), права и тн. А от развиване на играчи следва и продаване и тн., но това вече е в по дългосрочен план 5+

Добре, щом казваш. :lol: Нали ще ни обрулят Черно море, Берое и Ботев и няма да има повече от 300 човека на Герена, барабар с родата на юношките.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот alexdb » 18 юли 2018 18:13

metodito написа:
alexdb написа:
...то Сараево и Спартак Търнава са си измислени отбори.

...

:lol:
Не, че нещо, ама Спартак Търнава имат един полуфинал за КЕШ и един четвъртфинал, имат пет титли и пет купи на Чехословакия и са един от двата най-популярни клуба в Словакия.

Сараево е три пъти шампион на Югославия, два пъти носител на Купата, три пъти носител титлата и пет на Купата на Босна. Едните са чехословашка школа, другите югославската школа.


Методи ти ни прати пак във време оно на развития соц :lol: Тогава беше фешън в някой отбор да се наливат таланти, че да вземе белким някоя купа в Европа. Когато ние играхме със Спартак Търнава тези бяха безкрайно умрял отбор и отпадането реално би следвало да се счита за огромен резил. Нямам спомен Сараево някога да са били шампион на Югославия. Може някога в далечното минало и да се е случвало. На Босна и Херц. са ставали, ама техния футбол беше голяма марка. Когато играха с нас си бяха гола вода. Спомням си, че централен им беше някакъв откровено казано дебелак. Ама това да падаме от такива отбори май си е наш патент.
Големият проблем май обаче е, че и ние си кютаме на някакви стари лаври и то от бая години. От стъпването на Тотонев, Шиши и Ко нещата вървят стремглаво надолу и нямам идея падането кога ще спре. Просто в клуба се работи изключително погрешно и резултатите са видни.
Е сега уволниха Роси. Това добре, но това изобщо няма да реши никой проблем. Той реално показа, че не става за треньор на Левски и след ноември-декември вече полза от него нямаше. Ама ако нещата в клуба на ниво ръководство и управление продължат по същия идиотски начин нещата трайно няма да се подобрят. Дори и да намерят треньор който да пасне и да вдигне отбора то ще е от ден до пладне и после огромните слабости и проблеми пак ще лъснат с огромна сила. Докарали сме се дотам, че май нещата трябва да почнат да се градят пак от А и Б - стадион, школа, организация и чак тогава първи отбор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 18 юли 2018 18:17

. Ама ако нещата в клуба на ниво ръководство и управление продължат по същия идиотски начин нещата трайно няма да се подобрят. Дори и да намерят треньор който да пасне и да вдигне отбора то ще е от ден до пладне и после огромните слабости и проблеми пак ще лъснат с огромна сила.

:!: Точно.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот balef » 18 юли 2018 18:33

Разби ми нервната система тоя боклук от Италия много слаб старши треньор които говори едно и също преди мач и след мача само 1 -път го видях да се нервира е какъв треньор си ти бе ментак и как ще ги накараш футболистите да имат живец в играта .

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Jordan1914 » 18 юли 2018 19:03

metodito написа:
. Ама ако нещата в клуба на ниво ръководство и управление продължат по същия идиотски начин нещата трайно няма да се подобрят. Дори и да намерят треньор който да пасне и да вдигне отбора то ще е от ден до пладне и после огромните слабости и проблеми пак ще лъснат с огромна сила.

:!: Точно.

Ръководството?Кажи ми по-добър защитник от Холмар и Яблонски в Бъглария,кажи ми по-добър млад играч от Горанов,кажи ми по-добър дефанзивен халф от Тиам,имаме Обертан и Паулинио,които преспокойно могат да играят и за Лудогорец?Кой ги доведе тях?Това ръководство,което обвиняваш.Разберете,че вина има само това лайно,което с тъпия си защитен стил,не даваше свобода на играчите,защото при атака,те вместо да опитат някой изненадващ пас,който да матира защитата на противника,той им е казал,по-добре да върнат назад топката и айде пак отначало.Радвам се,че отпаднахме от Вадуц,щом е за сметка,тая дърта ***** да се махне!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 18 юли 2018 19:07

Jordan1914 написа:
metodito написа:
. Ама ако нещата в клуба на ниво ръководство и управление продължат по същия идиотски начин нещата трайно няма да се подобрят. Дори и да намерят треньор който да пасне и да вдигне отбора то ще е от ден до пладне и после огромните слабости и проблеми пак ще лъснат с огромна сила.

:!: Точно.

Ръководството?Кажи ми по-добър защитник от Холмар и Яблонски в Бъглария,кажи ми по-добър млад играч от Горанов,кажи ми по-добър дефанзивен халф от Тиам,имаме Обертан и Паулинио,които преспокойно могат да играят и за Лудогорец?Кой ги доведе тях?Това ръководство,което обвиняваш.Разберете,че вина има само това лайно,което с тъпия си защитен стил,не даваше свобода на играчите,защото при атака,те вместо да опитат някой изненадващ пас,който да матира защитата на противника,той им е казал,по-добре да върнат назад топката и айде пак отначало.Радвам се,че отпаднахме от Вадуц,щом е за сметка,тая дърта ***** да се махне!!!


Кой назначи Делио и го държа толкова време? А кой назначи Митов, Пелето, Букарев, Топчо, Боримиров? Кой премахна позицията на спортен директор? По-добър от Тиам? От "Левски" или за ППЛ. От "Левски" ти казвам веднага - Роман. Това, че Делио Роси не го използва там е друг въпрос. Мечката е по-добър. Мехди е по-добър. Тиам му виж статистиката мачове/картони. И защо е в "Левски" и бившия му клуб се раздели с него? Не говорим за някакъв гранд.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта