/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Warped » 18 апр 2018 11:29

kubrat написа:Съвсем наскоро имахте част от тях- Мицански, Гален Иванов, Генев и не ги брояхте за живи :roll:

То никой не ги брой за живи щото нестават. Особено Иванов и Генев ахахаха
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот kubrat » 18 апр 2018 11:35

Warped написа:
kubrat написа:Съвсем наскоро имахте част от тях- Мицански, Гален Иванов, Генев и не ги брояхте за живи :roll:

То никой не ги брой за живи щото нестават. Особено Иванов и Генев ахахаха


Щом искате гръбнак от български футболисти- това ще е нивото. То така или иначе от сегашните ви чужденци само Обертан и Яблонски са над това "ниво" :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 апр 2018 12:03

sinfen14 написа:
vg_vasilev написа:Когато в Левски почнат да играят по 9-10 българи , но не тип Боримиров-младши с 1-2 класни чужденци моментално си вземам годишна карта за мен и детето.
До тогава тея ментета тип Кабрал, Обертан, Гомеш, Ривалдинчо и сие, където не са играли по 7-8 месеца и са ги изгонили отвсякъде ще ги гледам от време на време през интернета.

След като имаш подобна претенция,можеш ли да ми изброиш тези 9-10 българи,които не са от нивото на Боримиров-младши и е възможно към момента да дойдат в Левски?


Чакай сега, човек. Недейте така с това "изброй". С добър треньор и селекционер, който може да види потенциала в един младеж (или немладеж), да го постави на позиция, която ще извлече най-добре от него и с правилните напътствия, много може да се окажат страхотни попадения. Ей го, аз ти казвам, че когато Стойчо доведе Мечката си викам: "Айде бе, за какво ни е това?". А какво попадение само се оказа! Отново когато Стойчо се видя принуден да пуска Дидо, бях скептичен. Ми то това дете лепна като гербова марка на защитата. Все едно пет години е бил в мъжкия футбол. Ами Васко? Дано Роси не го изгони. Помни ми думите: при друг треньор, Васко ще е най-важният ни футболист! ;)

Та, това: "кой, бе, кой" издиша пич. Иначе то е и ...структурен проблем. Като в политиката. Кой ако не ГРОБ? "Кой, бе, кой?" Разбира се, че който и да е ще е ако не по-зле, то толкова зле, колкото тях. Проблемът е отгоре - промяна на политическия модел и начина, по който стават нещата. Докато не се променят някои структурни основи няма значение как ще се казва премиера/треньора, партията/играчите... Отделно и избирателите/публиката трябва да преосмисли много неща.

Разбери, че в 99% от случаите, един бг играч ще се влага в пъти повече от един легионер. А ако колективът е съставен основно от българи, то тогава комуникацията на терена и в съблекалнята е съвсем различна.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот sinfen14 » 18 апр 2018 13:14

Ами не съм съгласен с теб,защото:
Мечката е единичен случай и е един футболист.Да,той се оказа попадение,но в край на сметка игра в период в който Левски не спечели нищо.Дали обаче можем да намерим 10 човека ПОНЕ на неговото ниво?Деян Иванов аз лично също го харесвам,но момчето имаше страшен карък с тези постоянни контузии.Аз искам и нещо друго да кажа.Освен,че школата е пълна нула и не произвежда нищо в 98% от случаите,българските добри футболисти си личат и изпъкват много лесно в ППЛ.Макар да не е българин,аз веднага мога да ти дам за пример един Еуженио от Берое.Ами много добър футболист за родните стандарти.Веднага бих казал без да съм специалист,че този футболист би свършил работа на Левски.Аз колкото и да се мъча да се сетя за някой,не виждам БГ футболист,който можем да привлечем.Все пак,идеята е този футболист да отговаря на нивото ни,а не да е на терена просто защото е Българин.
Другия вариант е ясен - Излиза ръководството и казва:
- Не се борим за нищо в следващите 2-3-4 години,започваме да налагаме млади и перспективни играчи и ще гоним успехи,след като те се развият след 3-4-5 години.... :roll:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 апр 2018 13:46

Ами, не знам, човек, аз така мисля. Футболът е отборна игра - има ли екип, тийм, няма значение толкова индивидуалните качества. Кой от отбора на БАТЕ, който отстрани един доста силен състав на Андерлехт, а после и нас, след това направи нещо някъде - в Източна Европа или в Западна? Никой. Но виж Гончаренко как без малко да отстрани Арсенал с един доста посредствен състав на ЦСКА (Москва). Просто нещата не са по рецепта: купуваме 10 футболиста за по един милион евро и готово. Ако беше така...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2018 14:08

metodito написа:Ами, не знам, човек, аз така мисля. Футболът е отборна игра - има ли екип, тийм, няма значение толкова индивидуалните качества. Кой от отбора на БАТЕ, който отстрани един доста силен състав на Андерлехт, а после и нас, след това направи нещо някъде - в Източна Европа или в Западна? Никой. Но виж Гончаренко как без малко да отстрани Арсенал с един доста посредствен състав на ЦСКА (Москва). Просто нещата не са по рецепта: купуваме 10 футболиста за по един милион евро и готово. Ако беше така...

Олеле майко! Помооооооощ! :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 апр 2018 14:22

TristaNNN написа:
metodito написа:Ами, не знам, човек, аз така мисля. Футболът е отборна игра - има ли екип, тийм, няма значение толкова индивидуалните качества. Кой от отбора на БАТЕ, който отстрани един доста силен състав на Андерлехт, а после и нас, след това направи нещо някъде - в Източна Европа или в Западна? Никой. Но виж Гончаренко как без малко да отстрани Арсенал с един доста посредствен състав на ЦСКА (Москва). Просто нещата не са по рецепта: купуваме 10 футболиста за по един милион евро и готово. Ако беше така...

Олеле майко! Помооооооощ! :shock:



Какво бе, пич, футбол не си ли гледал? Знаеш ли колко струваше отбора на Удинезе, който отстранихме (само един Морган де Санктис е струвал колкото целия отбор на "Левски")? Колко струваше отбора на Марсилия, който бихме? Или този на Лил (Обраняк, Ландро, Шеджу, Еден Азар,)? На малък ли се правиш? Вчера ли си почнал да гледаш футбол? Колко е струвал отбора на Тампере? Или селекцията на Иртиш?

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот terata » 18 апр 2018 14:42

TristaNNN написа:
metodito написа:Ами, не знам, човек, аз така мисля. Футболът е отборна игра - има ли екип, тийм, няма значение толкова индивидуалните качества. Кой от отбора на БАТЕ, който отстрани един доста силен състав на Андерлехт, а после и нас, след това направи нещо някъде - в Източна Европа или в Западна? Никой. Но виж Гончаренко как без малко да отстрани Арсенал с един доста посредствен състав на ЦСКА (Москва). Просто нещата не са по рецепта: купуваме 10 футболиста за по един милион евро и готово. Ако беше така...

Олеле майко! Помооооооощ! :shock:


:lol: Тристане, що ти е на баир лозе, бе пич? По на тоя "умник" логиката Витоша Бистрица трябваше минимум да са в борбата за титлата. Имат си екип, тийм, само български момчета са, а индивидуалните качества не са важни въобще. Ама хич даже не са важни. :lol:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот blue avalanche » 18 апр 2018 14:58

terata написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:Ами, не знам, човек, аз така мисля. Футболът е отборна игра - има ли екип, тийм, няма значение толкова индивидуалните качества. Кой от отбора на БАТЕ, който отстрани един доста силен състав на Андерлехт, а после и нас, след това направи нещо някъде - в Източна Европа или в Западна? Никой. Но виж Гончаренко как без малко да отстрани Арсенал с един доста посредствен състав на ЦСКА (Москва). Просто нещата не са по рецепта: купуваме 10 футболиста за по един милион евро и готово. Ако беше така...

Олеле майко! Помооооооощ! :shock:


:lol: Тристане, що ти е на баир лозе, бе пич? По на тоя "умник" логиката Витоша Бистрица трябваше минимум да са в борбата за титлата. Имат си екип, тийм, само български момчета са, а индивидуалните качества не са важни въобще. Ама хич даже не са важни. :lol:

А Септември да не излизат от ШЛ. :mrgreen:
Общо взето "отборите с българчетата" са във втората шестица.
Ааааа...сетих се. Щото нямат "правилния треньор". :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Red_Neck » 18 апр 2018 15:21

В защита на Мето, .... Ботев с какъв отбор спечели КБ лани?
... а ЦСКА година по-рано?
С какъв отбор Берое е пред вас в класирането?
Какъв е бюджета на тези 3 отбора, сравнени с вашия от този сезон?
Излиза, че Белия, Ицо Янев и Томаш са с класа над коментирания господин в тази тема. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта