/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

maxi1914
Мнения: 1372
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот maxi1914 » 26 май 2018 20:51

ЕМИЛ написа:Роси след като ще остава да се взима в ръце и да каже на ръководството , че Прохазка и Панайотов му трябват .

МИслиш ,че не им е казал ли ? Не знаеш дали се търсят или са намерени играчи за техните постове . Може да са класи над тях . Не знаеш дали Роси ги желае . Прохазка не е роб за да му се казва какво да прави . Помислили , че този човек може сам да иска да се махне . Ако бях на негово место да съм си бил шута . Този човек не видя нито титла нито купа . За сметка на това видя не изплащане на заплати , събличане на футболисти , реки от сълзи и нищо хубаво . Видя казарма от тренери и спортни директори и не каза една дума . Всичко преглътна мъжката и излизаше с желание за игра във всеки мач . Освен да му се поклоним и да го изпратим с аплодисменти няма какво друго да направим за него . ОООООО Роман Прохазка .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот phd » 26 май 2018 21:42

SANSIRO7 написа:
phd написа:
Player написа:Промени се нещо в Роси от април месец. Дали лошите резултати или критиките са помогнали, няма значение, но се напипаха нещата. За да е приел да остане, сигурно е искал да се запази отбора, а не да гради нов. Ако и след тази кратка подготовка станем по-силни, ще бъде много любопитно и в ЛЕ и в шампионата. За купата е ясно, че трябва да си я вземем. Искам пак мач със Славия възможно най-скоро, което може да е осминафинал!


Аз мисля, че се промени схемата и изпълнителите. Ако в сегашния състав сложиш Прохазка, Вутов и Кабрал вместо Паулиньо, Нашименто и Обертан, ще получиш играта от есента. Ако му направиш и нулевата подготовка от миналото лято - ще получиш и дефанзивно изглеждащия стил, с който се пази резултатът и силите на играчите.

Стига с тоя Нашименто бе, за цял полусезон и 5 минути футбол не е показал, а ние разкарваме Роман за да остане тоя "щото пипал топката". Порка мизерия.


Сигурно не е станало ясно, колега, това, което съм написал - имах предвид, че с Прохазка на дясното крило, Вутов като разиграващ и Кабрал отляво играта се връща в старото русло моментално.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 28 май 2018 03:33

metodito написа:Ами не знам за вас, аз предпочитам "сухарски" победи с по 1-0 и "невероятната стабилна игра в защита", отколкото трилъри от рода на 2-3, 3-2. Важен е на първо място резултата. Да, хареса ми "Левски" в последния мач срещу онова от Армията (вземайки най-вече предвид отсъствието на толкова титуляри), човек, но в статистиката влиза резултата. В интерес на истината.. Лудогорец ги надиграхме и ако ни бяха свирили дузпата, резултата беше 2-3... В него мач, Роси излезе да се надиграва с тях, а не да ги изчаква. Ако беше излязъл по втория начин съм убеден, че мача нямаше да е приятен за нас.

Нямам нищо против желязната защита, но при Роси този стил донесе два тежки минуса:
1. Докато отбора играеше така в много мачове беше силно затруднен в отбелязването на голове. Това не само ни костваше точки срещу сравнително слаби отбори, но и означаваше, че при допуснат гол от по-силен противник става изключително трудно да се избегне загубата.
2. Тази защита се пропукваше точно в мачовете с по сериозните опоненти и това правеше отбора спокоен за челната шестица (поради недопускането на голове срещу отборите с по-слабо класиране) и абдикация от челните места поради трудното връщане на голове, особено срещу отборите, с които трябваше да се борим в челото.

Смяната на стила донесе екшън, но поне даваше надежда, че при гол пасив, та дори и два обрата е напълно реална опция, докато в периода на "защитен стил" гол пасив означаваше загубени точки, 2 гола пасив щяха да са сигурна загуба.

Истината е, че Роси няма изпълнителите да практикува защитен футбол с отбрана, която да се справи с противниците в челото и същевременно да създава ако трябва 3 положения на мач да са, но 1-2 да влизат. Разбра го и заложи на головете.. и да, Левски започна да инкасира повече, но пък и да вкарва повече и по-важното да вкарва като цяло повече от противника и да не "забива" при получаването на гол.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 28 май 2018 09:04

Betchualeng Arnaikem написа:Нямам нищо против желязната защита, но при Роси този стил донесе два тежки минуса:
1. Докато отбора играеше така в много мачове беше силно затруднен в отбелязването на голове. Това не само ни костваше точки срещу сравнително слаби отбори, но и означаваше, че при допуснат гол от по-силен противник става изключително трудно да се избегне загубата.
2. Тази защита се пропукваше точно в мачовете с по сериозните опоненти и това правеше отбора спокоен за челната шестица (поради недопускането на голове срещу отборите с по-слабо класиране) и абдикация от челните места поради трудното връщане на голове, особено срещу отборите, с които трябваше да се борим в челото.

Смяната на стила донесе екшън, но поне даваше надежда, че при гол пасив, та дори и два обрата е напълно реална опция, докато в периода на "защитен стил" гол пасив означаваше загубени точки, 2 гола пасив щяха да са сигурна загуба.

Истината е, че Роси няма изпълнителите да практикува защитен футбол с отбрана, която да се справи с противниците в челото и същевременно да създава ако трябва 3 положения на мач да са, но 1-2 да влизат. Разбра го и заложи на головете.. и да, Левски започна да инкасира повече, но пък и да вкарва повече и по-важното да вкарва като цяло повече от противника и да не "забива" при получаването на гол.

Ние и нямаме изпълнители за затворен футбол. Така е. В Европа обаче ще ни трябва. Защото пък тук в първенството, няма качествени изпълнители в атака. Може би Кешерю, като по-голяма класа нападател. Но поначало си играем спрял футбол. В ППЛ.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Kotooshu » 28 май 2018 18:39

"Синьото" сърце Деян Иванов пред БЛИЦ: Стоях пред съблекалнята на Левски и се срамувах да вляза, казваха ми, че няма да играя повече футбол

https://www.blitz.bg/sport/intervyu/sin ... 01997.html

- Говорихте ли нещо конкретно с треньора?
- Не. Викаха ме отделно, с още 2-3 момчета, да тренираме индивидуално. Показаха ни неща, които досега никой не ни беше показал. Беше много полезно за мен. Придобих впечатление колко много се работи във фаза защита.


Чудно защо не можем да извадим една юношка от 10 години насам , а някакви си хорица разправят колко ни е добре школата и какви резултати сме имали.

Борето , вече 4-5 години се занимава с школата .... да сме дръпнали нещо , не .Но е първи да плюе по Роси , а синчето му в Б група има точно 23 минути .... Но давайте да налагаме юношки те са пили левскарско мляко .

Дали не се дължи израстването на Горанката , Васко ... на пророка :?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 28 май 2018 19:08

Защо пък Делио да е виновникът за тяхното израстване? Нали знаеш, че ти без да го имаш, не може да почнеш да играеш супер. Разбира се, че треньорът влияе за представянето на играчите. Но сега да вземаме да му изписваме вежди. Школата защо не е представила футболист в първия отбор, трябва да питаме Борката. Но това не са хора без качества и доказателството за това го виждаме в Славия, в "Ботев", в Берое...

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот sinfen14 » 28 май 2018 19:12

Естествено,че треньора е виновен за израстването.Вземи за пример Горанов - израстна страхотно много в физически и тактически план. ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 28 май 2018 19:21

sinfen14 написа:Естествено,че треньора е виновен за израстването.Вземи за пример Горанов - израстна страхотно много в физически и тактически план. ;)


За Горанов съм по-склонен да се съглася. Имах предвид, че това са били добри футболисти и преди. И да не забравяме школата, която им е дала закалката. ;)

И на ме ми е любопитно, Борката на какво основание го каза това и помисли ли преди това с какво допринася за развитието на школата? Искаш повече минути за малките? Направи така че да не изглеждат физически недоразвити. Примерно.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот Kotooshu » 28 май 2018 19:58

Проблемът е много сериозен , не може футболист на 22 години тепърва да го учат , просто не може .
Тука идва Борето ..... едно голямо нищо , школата на година струва на клуба 1.1 - 1.2 милиона , от нея излиза едно голямо нищо .
Но да плюем сме първи а и да скачеме на бой също .... дано злите езици се окажат прави и Борето да изхвърчи скоро .
metodito - Ебаваш се с това за Славия,Ботев, Берое :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси - Пророка от Римини

Мнениеот metodito » 28 май 2018 20:44

Kotooshu написа:metodito - Ебаваш се с това за Славия,Ботев, Берое :mrgreen:

Няма как да се еб...ам, когато левскари (без Петков) са взели Купата, а ние гледаме отстрани.
Не знам. Питай Фиорентина. Или шампиона на Дания.

Човек, виждах най-големия кошмар преди седмица: Как Боби Цонев вкарва за 0-1 за Берое срещу онова на Армията и как Венци Христов или Домо вкарва за 1-0 срещу нас. Тогава нямаше да ни е смешно на никой. А Цонев какви неща пропусна като гледах на репортажа. Мани-мани. Ужас.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта