/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот koisa » 07 сеп 2017 09:16

Една точка е повече от нула точки. ;) До червения картон почти нямаше разлика в играта на двата отбора, да не кажа, че ние имахме леко предимство. Нормално е с човек по-малко да се затвориш и да чакаш на контри, но това е трудно да се разбере от последователите на ГГ. От хора дето на Литекс викат Цска акъл не искаме.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот ivo55 » 07 сеп 2017 11:07

Треньорът ви е добър. Спрямо предните е много добър.
Но е факт, че подрежда отбора супер дефанзивно и не би трябвало да се отрича.
Мен това ме радва. Неизбежно от време на време ще вземете с малко късмет някои пои напечени мачове. Но с тази тактика да сте наковалня, повечето по напечени мачове ще завършват наравно със спукани топки. А не малко ще ги загубите.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 07 сеп 2017 11:35

Господинов вчера в студиото на Диема обърна внимание на това, че типично по италиански се започва от защитата и след това ще се мисли за изграждането на атаките, а там има доста потенциал, с Гомес, Обертан, Вутов, Мапуку и Буш. Новия французин също не сме го видяли още в действие.
Това, за което говориш ти важеше при Петрович. Той играеше за 0:0, а напред каквото стане. Сърбина обаче не разполагаше с гореспоменатите играчи, атмосферата в отбора бе отровна, а спортно-техническия директор работеше срещу него.
Аз също си мисля, че Левски от тук насетне вече ще започва да поглежда повече напред, към противниковата врата, след като защитата бъде заздравена. Това малко ще се забави, заради включването на исландеца и докато свикне той с отбора, както и съотборницте му.
Мисля, също така, че си вадиш грешни заключения, първо защото Левски контраатакува често, което създава впечатление за отсъствие на владеене на топката и безброй пасове около наказателното поле. Второ - този мач не е показателен, защото е чрезвичаен. Не само, че бе изгонен играч на Левски, а това бе вратаря, който също така е и капитан. Това води до голям дисбаланс, особено като бива заменен от играч с 2-3 мача и практически липса на какъвто и да е опит. Само адмирации, за това, че отбора не се разкати, а продължи хладнокръвно да действа в защита. В първия половин час се видя доста бързо обработване и изнасяне на топката, както и доста фантазия в отиграванията на Обертан, Мапуку и Вутов. За съжаление Прохазка седи изолиран от събитията малко и това определено не е неговата позиция.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот ivo55 » 07 сеп 2017 11:42

Може ти да си прав. Бъдещето ще покаже.
Просто асоциацията ми с двата гранда не е точно игра на контраатака и яко катеначо.

В едно съм категоричен - следващото лято, ако ЦСКА не е шампион, то по-добре да сте вие.
Оня със съдиите, дето не знае какво е червен картон или дузпа срещу каузата му, е време да заминава в канала.
Цяла България го намрази тотално.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот ivo55 » 11 сеп 2017 00:27

ivo55 написа:Треньорът ви е добър. Спрямо предните е много добър.
Но е факт, че подрежда отбора супер дефанзивно и не би трябвало да се отрича.
Мен това ме радва. Неизбежно от време на време ще вземете с малко късмет някои пои напечени мачове. Но с тази тактика да сте наковалня, повечето по напечени мачове ще завършват наравно със спукани топки. А не малко ще ги загубите.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Red_Neck » 11 сеп 2017 09:56

ivo55 написа:Треньорът ви е добър. Спрямо предните е много добър.
Но е факт, че подрежда отбора супер дефанзивно и не би трябвало да се отрича.
Мен това ме радва. Неизбежно от време на време ще вземете с малко късмет някои пои напечени мачове. Но с тази тактика да сте наковалня, повечето по напечени мачове ще завършват наравно със спукани топки. А не малко ще ги загубите.

Вчера Белия изклати Дельо с неговата тактика. Спокойно, прибрано, без рискове и ... ако върже, добре.
След тежък мач в Сряда, по непонятни причини в групата за мача бяха двамата нови, които са на по пет тренировки и се наложи Мики Орачев да влиза да обръща резултата :)
Дельо имаше 30 минути да реагира и се видя, че нямаше план Б.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот onegavon » 11 сеп 2017 10:04

Хич, не е добре за един треньор да му обърнат мач.Вярно е ,че скамейката му е къса, но по- скоро наистина не знаеше какво да предприеме.Освен това отбора му е мега зле кондиционно.За това носи отговорност екипа му.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот AN71 » 11 сеп 2017 10:54

onegavon написа:Хич, не е добре за един треньор да му обърнат мач.Вярно е ,че скамейката му е къса, но по- скоро наистина не знаеше какво да предприеме.Освен това отбора му е мега зле кондиционно.За това носи отговорност екипа му.

Много разбирате с реда от футбол колко магаре от балет. Вярно ,че направихме много слаб мач нямаше агресия и свежест, но ако не беше глупавата грешка на Любенов до утре да играехме Ботев нямаше да ни вкарат гол.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот koisa » 11 сеп 2017 11:10

Забелязвате ли как при първия лош мач люляците моментално атакуват Роси и се опитват да го нарочат за некадърник? Естествено целта е по емоционалните и нетърпеливите сред нас да се хванат на въдицата.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 11 сеп 2017 11:24

koisa написа:Забелязвате ли как при първия лош мач люляците моментално атакуват Роси и се опитват да го нарочат за некадърник? Естествено целта е по емоционалните и нетърпеливите сред нас да се хванат на въдицата.


Мениджъра им или какъвто там се води Стойлов, пуска статуси за 50 000 разхождащи се по съблекалните, верейки, булки и тн, а ти очакваш феновете им да са по-наред? Такива фенове си заслужават ръководителите на отбора, както и обратното.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта