/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 08 авг 2017 14:14

Serafim написа:Къде са писали, че ще има нов българин?....

Мернах или подочух някъде такава информация, но вече и аз не помня къде точно, то тия дни всички медии гърмят само за Дельо.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот blue avalanche » 08 авг 2017 14:42

Serafim написа:
blue avalanche написа:
Serafim написа:Къде са писали, че ще има нов българин? До колкото помня питаха Краси Иванов дали Букраев остава, но той не отговори.

Иначе лошо впечатление прави това, че не говори английски. Не е излизал от Италия и е важно футболистите като дойдат в дадена страна, да учат езика, но малко от малко да знаеше базов английски...

Видяхме Стоичков с "базовия английски". И "базовия руски".
Айде нема нужда. :mrgreen: :mrgreen: По-добре с преводач.
Люпко Петрович научи ли български за толкова време???
ПП. И Вутов поназнайва "талянски". :mrgreen:


Петрович не мисля, че знае какъвто и да е друг език. Това си е за него и си останал до това ниво, именно заради желанието за развитие в някои конкретни области. Езика е много важен за треньорите. Преводачи - за 6 месеца - ок. После трябва да започват да говорят. Особено треньорите. Но при италианците е много трудно това. Не знам защо първо никак не им се отдава английския, второ нямат никакво желание да го учат и говорят.

Мисля, че и Конте, и Раниери, и Анчелоти говорят някакъв английски.
Мислиш ли, че Неро и Мъри говорят казахски?? :mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 08 авг 2017 15:13

Serafim написа:
Петрович не мисля, че знае какъвто и да е друг език. .


След три години прекарани в Щатите, като футболист? Може, но едва ли. Аз пък не отдавам такова значение, че Дельо не знае друг език. Не знам Алекс Фъргюсън дали знае.

Относно интервюто на Божинов... Супер положително. Има го в днешния "мач". Няма нищо негативно. Това, че е дистанциран с медии и играчи е положително. Смятам, че Роси, ако не му се пречи, ще помогне много на този отбор. Не говоря за титла. Продължавам да се чудя за тази мантра с титлата. Все слагаме нещата отзад-напред. Първо идва играта, после успеха. Ако се изгради един отбор с мисъл за бъдещето, работи се внимателно, бавно, нещата ще се получат. Иначе, ако искаме нещо от днес за утре и титлата е самоцел, купува Финягата 11 бразилчета, вдигаме титла, купа, фалираме и кой откъде е. Другото, което не ми се нрави са това, че много гледат ЦСКА-София и Разград. И защо? Особено с отбори, като "Ботев" и Славия. "Ботев" въобще не мислеха за този мач, който загубиха. Славия... там... ясно. Локо Пд, също ясно, май. Гледайте мачовете им помежду им. Рано е да се говори за това, но мисля, че и този сезон няма да изместим Лудогорец. НО! ако се работи ПРАВИЛНО и отборът играе ПРАВИЛЕН футбол, следващия сезон е наш. Всеки малък трус още този сезон, ще начертае съдбата ни следващия. Така че да му мисли Срас. Що се отнася до ЦСКА-София, не виждам какво пък толкова виждат някои в тях. Средната им линия обаче е добра. И бековете им без никакво съмнение са по-добри от нашите.
Последна промяна от metodito на 08 авг 2017 17:00, променено общо 1 път.

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот kubrat » 08 авг 2017 16:46

metodito написа: Що се отнася до ЦСКА-София, не виждам какво пък толкова виждат някои в тях. Средната им линия обаче е добра. И бековете им без никакво съмнение са по-добри от нашите.


И нападателя, и физическата подготовка, и треньора/поне до скоро/ :lol: А ако гледаме реално- така ще е и занапред. Ако финият собственик на пасиви искаше да направи отбор вместо бивши футболисти щеше да купува 20-25 годишни бразилци и да ги прави българи, това сегашното си е печелене на време/за измъкване?/ с пр похвати.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 08 авг 2017 16:54

kubrat написа:
metodito написа: Що се отнася до ЦСКА-София, не виждам какво пък толкова виждат някои в тях. Средната им линия обаче е добра. И бековете им без никакво съмнение са по-добри от нашите.


И нападателя, и физическата подготовка, и треньора/поне до скоро/ :lol: А ако гледаме реално- така ще е и занапред. Ако финият собственик на пасиви искаше да направи отбор вместо бивши футболисти щеше да купува 20-25 годишни бразилци и да ги прави българи, това сегашното си е печелене на време/за измъкване?/ с пр похвати.


Не е сигурно. Панайотов, Рошу, Цветкович, че и Обертан, Митрев, Кръстев, Буш, конгоанеца, Давид, Роман, Горанов... това са все футболисти, които са на чудесна футболна възраст. Не споменах нарчно Антонио, понеже бъдещето му е неясно.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот trokadero_ » 08 авг 2017 18:04

Както сега каза Роси - аз не съм магьосник. Това означава , че не може да искате от него веднага да направи нещо.
За мен този треньор може да направи нещо само ако си направи сам селекцията и всичко. Така при заварено положение шанса не е много голям.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот groti » 08 авг 2017 18:08

Не мога да гледам представянето. Обявиха ли треньорски щаб?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот modor » 08 авг 2017 19:25

groti написа:Не мога да гледам представянето. Обявиха ли треньорски щаб?

Новият наставник на Левски Делио Роси доведе трима специалисти, които ще бъдат част от щаба му на “Герена”. Помощник треньор ще му бъде Феделе Лимоне. 52-годишният Лимоне е работил с Роси през по-голяма част от кариерата му. Той е бил с него в Лече, Аталанта, Лацио, Палермо, Фиорентина и Сампдория.

Матия Винченци пък е новият кондиционен треньор на Левски. 39-годишният специалист, който за последно е работил в Терамо, ще подготвя футболистите по отношение физическата им форма.

Новият треньор на вратарите на “сините” се казва Доменико Ботичела. 41-годишният италианец преди няколко години слага край на състезателната си кариера, която преминава основно във Фоджа и Салернитана.

Интересното беше, че и Букарев присъства на днешната тренировка :?
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот obi4am_pirin » 08 авг 2017 19:42

хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот medenka » 08 авг 2017 20:01

groti написа:Не мога да гледам представянето. Обявиха ли треньорски щаб?


Кой като нас с шестима аситенти. Ще пада яка работа и дано да е ползотворна.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/delio-rosi-zapochna-s-shestima-asistenti-444147


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта