/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 мар 2018 14:38

Роси ще бъде съден не за резултатите в Първенството, а за тези в Европа.
Левски съперници в България - няма. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

kailo
Мнения: 11
Регистриран на: 11 мар 2018 16:37

Оставка за Делио Роси

Мнениеот kailo » 11 мар 2018 19:28

след днескашния мач и поредната гарва с Левски от страна на треньора вече на всеки е ясно този повече няма работа в Левски , това вече преля чашата , Оставка за Роси !!!!

Потребителски аватар
gabriel
Мнения: 88
Регистриран на: 24 юли 2008 22:56
Контакти:

Re: Оставка за Делио Роси

Мнениеот gabriel » 11 мар 2018 19:38

айде няма нужда,нека си довърши сезона и после да се правят изводи за треньора!

надявам се че скоро бг треньор няма да застане начело на левски!

kailo
Мнения: 11
Регистриран на: 11 мар 2018 16:37

Re: Оставка за Делио Роси

Мнениеот kailo » 11 мар 2018 19:48

gabriel написа:айде няма нужда,нека си довърши сезона и после да се правят изводи за треньора!

надявам се че скоро бг треньор няма да застане начело на левски!

викаш тъй и тъй сме свикнали да се резелим , да си я караме така ,пък Роси нека лапа яките парички

Потребителски аватар
glupavidiot
Мнения: 9
Регистриран на: 10 апр 2015 22:37
Контакти:

Re: Оставка за Делио Роси

Мнениеот glupavidiot » 11 мар 2018 19:54

То вече почти всичко свърши. Късно е либе за китка. Да му мислим ние феновете.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Оставка за Делио Роси

Мнениеот LSFC 1914 » 11 мар 2018 19:55

Моля ви не изтривайте темата.
Защо Прохазка не би дузпата, а оставиха ментето Нашименто да бие? Дето цял мач не знае какво да прави с топката.
Да не говорим и за боклука Кръстев. Няма толкова некадърен футболист като него. Дано да му е последния мач с екипа на Левски.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Оставка за Делио Роси

Мнениеот sandi74 » 11 мар 2018 20:01

Този е същият като Жадното и Илиан Илиев.Тримата дори и за физкултурници не стават но взима в пъти по-голяма заплата от предно споменатите ментета.С него най-много и за третото място да не успеете да се преборите.Нека иляди на Герена.

Потребителски аватар
The deacon
Мнения: 595
Регистриран на: 31 яну 2009 07:45
Контакти:

Re: Оставка за Делио Роси

Мнениеот The deacon » 11 мар 2018 20:03

До днес, винаги съм стоял твърдо зад работата на Роси...... но след днешния мач, вече съм разколебан...... Не заради резултата, дали 3 или 2 точки - все тая, шампиони няма как да станем! Но за енти път бях изненадан от избора на състав, с който започва мача! Ако някой може да даде смислено обяснение защо Обертан не започва от началото?! Защо Панайотов е тотално зачеркнат?! Защо продължава мъката с налагането на Жорди?! Защо изобщо е привлечен въпросния Кабрал?! Защо Костов е извън групата?! Не знам - явно нищо не разбирам от футбол....... И на Герена да почваме да атакуваме след като ни води ...... внимание - не Барселона или Реал, а Етър?! Този, ако оклепе нещата след 1 седмица, просто трябва да си ходи....лошото е, че не ясно кой може да ни изваде от нищото.......

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Оставка за Делио Роси

Мнениеот Neron » 11 мар 2018 20:03

Дельо е човек от Лацио и за да се махне трябва да се иска разрешението на сектор София Запад! Аз толкова беззъб и хаотичен Левски не съм гледал вече 15 години. Няма грам замисъл на атаките. Топката се кюска напред и ако стане нещо стане. Уж стабилизирал защитата, а тя с всеки мач става все по-разградена. Няма никаква последователност. Идват важни мачове, а се правят експерименти със състава все едно играем контрола в Кипър. Тотална трагедия на всички нива и във всички аспекти.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 150 госта