ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Верея
52
26%
Равен
31
16%
Победа за Левски
116
58%
 
Общо гласове: 199

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот Възрастен » 06 авг 2017 00:02

Аз само да питам (като Цецо чука): Кога ще ни върнете Вутов? Явно при вас не вирее. Помислете за момчето...

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 06 авг 2017 00:07

Не съм гледал мача. Но само като съпоставим бюджета на Верея с вашия... и звучи наистина срамно. И ние се оправдаваме със съдии, но истината е, че съдията може да те закопае, когато играта не ти върви или нищо не показваш на терена. Ти мачкай, пък нека съдията да ти пречи.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот Jordan1914 » 06 авг 2017 00:42

Абе вие луди ли сте бе???Кой ще пусне футболист,който не е тренирал 2 месеца,има 2 седмици тренировки титуляр пре тая жега???Къде ни беше центъра днес,какво подяволите прави Панайтов на пейката???Букарев се опита да се направи на треньор и осра всичко....Верея имат само един Елиаш в центъра и ако Рошу и Панайотов бяха заедно го неутрализираха....нямаше футболист,който да покаже желание за игра!Как може Мапуку да се връща до централните ни защитници да иска топката???Пикам на тоя един милион,но Бурабия ще липсва цял живот...изгонихме го и затова и Дунав и тирето и купените от Разград ще ни бият,защото ние сами си правим всичко!!!

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот Живко6461 » 06 авг 2017 00:45

„Левски“ регистрира първа загуба в първенството. След като беше явно ощетен от съдиите. Но не могат да се отрекат и други причини. Играта отново беше безидейна, неорганизирана, без да бъде създадени положения за гола, без удари във вратата. Като се добави отново, подчертавам отново крайно неориентираната игра на централните защитници и почти безпроблемното преодоляване на левия ни защитник загубата е съвсем логична. Все пак си позволявам похвали за Цветкович, Обертан и Буш. И нещо, което ме изненада неприятно. Мапуку беше откровено изолиран. При няколко атаки беше свободен, но топката вместо към него беше изпращана на левия фланг. Струва ми се, че фактът беше забелязан от Букарев, но той предпочете да го сподели със седящите на пейката.
Надявам се от понеделник под ръководството на новия треньор да започне преобразяването на „Левски“. И скоро „Левски“ да бъде отново силен, играещ добре и побеждаващ. Не защото днес е Преображение.
Специална похвала за публиката! Уви, отново не успя да трогне подтичващите и подскачащи футболисти.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот popokutepetel » 06 авг 2017 00:48

Jordan1914 написа:Абе вие луди ли сте бе???Кой ще пусне футболист,който не е тренирал 2 месеца,има 2 седмици тренировки титуляр пре тая жега???Къде ни беше центъра днес,какво подяволите прави Панайтов на пейката???Букарев се опита да се направи на треньор и осра всичко....Верея имат само един Елиаш в центъра и ако Рошу и Панайотов бяха заедно го неутрализираха....нямаше футболист,който да покаже желание за игра!Как може Мапуку да се връща до централните ни защитници да иска топката???Пикам на тоя един милион,но Бурабия ще липсва цял живот...изгонихме го и затова и Дунав и тирето и купените от Разград ще ни бият,защото ние сами си правим всичко!!!


Кой ще ни бие ще говорим след месец-два. Дунав няма да е със сигурност. А без треньор толкова. Букарев е също толкова измислен, колкото и Жадното. А като Бурабия не ще в Левски кво? На сила не става. На Гомес и франсето им трябва малко време, а пък и те сами едва ли ще могат да извлачват отбора на гърба си. Още някое крило би дошло добре плюс треньор, какъвто вече имаме.
Мисля, че още до мача с Дунав ще видиш сериозна промяна в играта. Не, че ще е по-красива и атрактивна, но няма да ги има тези огромни дупчища между защита, средна линия и нападение.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот W84me » 06 авг 2017 01:01

Отделно днешния мач ми мирише на адско тото, като удобните виновници може да са съдиите, които също да са в играта. Просто вече нищо няма да ме изненада в Дришата лига.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот popokutepetel » 06 авг 2017 01:10

W84me написа:Отделно днешния мач ми мирише на адско тото, като удобните виновници може да са съдиите, които също да са в играта. Просто вече нищо няма да ме изненада в Дришата лига.


За тото не знам, но тези съдии си плачат за разследване. То да беше една-две грешки, а то всичко им беше сбъркано в отсъжданията.

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот РосенВарна » 06 авг 2017 01:28

Господа левскари, нещата няма да се случат изведнъж като с магическа пръчка.
Сами сте си виновни, че в средата на терена липсва разпределител, вижда се с просто око.
Бурабия определено липсва на отбора.
Кой обаче би могъл да го замести? Засега не виждам.
Успех!
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
pl1
Мнения: 43
Регистриран на: 28 окт 2016 20:54
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот pl1 » 06 авг 2017 03:56

popokutepetel написа:"Кой ще ни бие ще говорим след месец-два. Дунав няма да е със сигурност. А без треньор толкова......"

Колега ,мога да се обзаложа на по бира с теб ,че точно ние ще ви бием с повече ако играете така като днес :).. примерно 3:1 като гости ;)

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот tiamat » 06 авг 2017 04:42

Мале, каква злоба се е изляла тука... Само затова, дано да направим отбор от тоя сбирщайн.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта