Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Балкански Орел » 23 юли 2017 01:08

Емил Велев

А Вили искам да стане тренер на някой отбор, че да има смях.Няма по-добър от него.
[center]Levski & Lazio[/center]

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот 4au6 » 23 юли 2017 01:15

Ники Митов е перфектен избор за Левски. Млад,надъхан,позитивен и винаги намираш ясна причина за проблемите- те винаги идват от предшествениците. Променя си мнението минимум 2пъти дневно. Да ви прилича на някого?

Потребителски аватар
Diabolosis
Мнения: 38
Регистриран на: 04 окт 2016 05:17
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Diabolosis » 23 юли 2017 07:33

Няма значение кой ще бъде треньор на Левски! В клуба се работи изключително погрешно! :shock:

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот amoros » 23 юли 2017 07:37

Съдейки по новите попълнения на 95% новият треньор ще е чужденец.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот metodito » 23 юли 2017 08:08

Аз бих отговорил така:

най-вероятно ще бъде назначен някоя позната мутра и на зима с нов тренер.

Аз бих искал обаче испанец или португалец. Стиловете на тези треньори - испанците и португалците се различава много. Първите обичат атакуващия футбол - ефектност пред ефективност, един вид. Португалците лично на мен ми допадат повече. При тях целта е повече резултатът, налагат по-схематичен, не толкова ефектен, но ефективен футбол. Ще видим. Всичко това при условие, че Митов не е затръгвал никъде, нали? Сега Воинов като ни даде едно рамо и отиде до Нова година.

И ето като имена кои не искам твърдо:

Стою Валеканото, :oops:
Ники Мозъкопръскачката, :oops:
Ясен - приличен тренер, но с тези футболисти ни трябва нещо повече. Нищо лошо против Яската.
Велев - същото като за Ясен.
Вили... :oops:
Херо - не! Като човек не става. Като футболен специалист е на нивото на Валеканото.
...

Кои искам:
Георги Василев. Други познати имена не знам да отговарят на амбициите на този... "проект" на Боримиров. Всичко друго - гореизброените е компромис.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Mirosvel » 23 юли 2017 08:41

metodito написа:Аз бих отговорил така:

най-вероятно ще бъде назначен някоя позната мутра и на зима с нов тренер.

Аз бих искал обаче испанец или португалец. Стиловете на тези треньори - испанците и португалците се различава много. Първите обичат атакуващия футбол - ефектност пред ефективност, един вид. Португалците лично на мен ми допадат повече. При тях целта е повече резултатът, налагат по-схематичен, не толкова ефектен, но ефективен футбол. Ще видим. Всичко това при условие, че Митов не е затръгвал никъде, нали? Сега Воинов като ни даде едно рамо и отиде до Нова година.

И ето като имена кои не искам твърдо:

Стою Валеканото, :oops:
Ники Мозъкопръскачката, :oops:
Ясен - приличен тренер, но с тези футболисти ни трябва нещо повече. Нищо лошо против Яската.
Велев - същото като за Ясен.
Вили... :oops:
Херо - не! Като човек не става. Като футболен специалист е на нивото на Валеканото.
...

Кои искам:
Георги Василев. Други познати имена не знам да отговарят на амбициите на този... "проект" на Боримиров. Всичко друго - гореизброените е компромис.


Ти наясно ли си, че Гочето е спрял с развитието някъде края на деветдесетте?? Знаеш ли че той кЪмпютОра го гледа като голям камък! Какъв Г. Василев, като днес той и за Б група е лош вариант!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот metodito » 23 юли 2017 08:46

Това е до можене и не можене. Не е до стари и млади. А иначе подкрепям doktora за възрастта. Стига с тези "млади и амбициозни" тренери. Време е за мъже, па било те и старчета. За Бесни Страшни Пенсии!!! :lol:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Готвача » 23 юли 2017 09:07

Левски си има треньор и няма смисъл от подобни теми.Ако някой някога реши да го сменя,гаранция че няма да се води от резултатите в анкетата.Днеска двойка в Пловдив и бетониране мястото на Жадното.Ако обаче и играчите не го искат поради проблеми с вербалната комуникация,може и да стане 1-хикс мача днес и пътя на новият треньор ще е открит.Съдбата на треньорския пост в Левски се решава днес.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Син до гроб_ » 23 юли 2017 09:14

Мирча Луческу! И това е сериозно.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 32 госта