ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот Serafim » 15 юли 2017 14:42

Според мен Роман трябва да играе в центъра, защото е много борбен, отнема топки, а и освен това рядко я губи, освен ако не е с нарушение. В тоя ред на мисли или Панайотов или Рошу ще трябва да е резерва, което не е толкова лошо, защото ще има един свеж разиграващ халф, който да влезе от скамейката. Парадоксалното е, че Адениджи май е единствения, чийто центрирания и пробиви по десния фланг вещаят опасност, но пък в защита е много зле.
Митов хем няма алтернативи, ама пък от друга страна и на малките деца е ясно с какъв състав ще излезе.
Мапуку освен двата гола не е показал кой знае какво. Е, да, определено може да се надиграва и да пробива сред защитници и да гардира топката, дори и да печели първа. Въпреки това аз пак призовавам мача да започне Буш, а Мапуку да влезе като резерва, за да е свеж, защото ще има много тичане без топка от страна на Хайдук, което измаря много.
Най-важното, разбира се, е да не допуснем гол рано. И Пиргов и Яблонски обичат да влизат на шпагати...

От една страна имаме двама добри изпълнители на статични положения - Роман и Гомес. От друга пък освен Яблонски, не мисля, че Буш и Мапуку се отличават с особено опасна игра с глава. Или по-скоро т.нар. "тайминг" - кога да тръгне, как да финтира с тяло, за да се освободи и да стреля с глава. Мечката бе много добър в това отношение.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот HardWork » 15 юли 2017 15:02

Очаквам Левски да се втурне в атака от началото, което ще доведе до разкъсване между халфовата линия и защитата, и убийствени контри на Хайдук! Хърватите са доста слаби, но имат сърце и дух, също не лоши крила. Левски има няколко класни играча, но няма нуждата сработка, липсва също и кадърен треньор който да я направи. Празните трибуни също дават предимство на Хайдук. Ако Хайдук вкарат гол през първото полувреме и след това затворят играта мисля, че няма да имат проблем да се класират за следващия кръг. Левски няма крила, няма сработена халфова линия, няма изграден стил, а само на индивидуалната класа на Прохазка, Хорди и Мапуку не може да се разчита.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот шивача » 15 юли 2017 15:46

Какво има толкова да дискутирате? Всичко различно от победа за Хайдук, при това с лекота, ще е сензация и изненада.На хърватите тук ще им е МНОГО по-лесно :idea:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот modor » 15 юли 2017 15:52

шивача написа:Какво има толкова да дискутирате? Всичко различно от победа за Хайдук, при това с лекота, ще е сензация и изненада.На хърватите тук ще им е МНОГО по-лесно :idea:

Пускай кепенцата..... бутай сектора!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот шивача » 15 юли 2017 15:54

modor написа:
шивача написа:Какво има толкова да дискутирате? Всичко различно от победа за Хайдук, при това с лекота, ще е сензация и изненада.На хърватите тук ще им е МНОГО по-лесно :idea:

Пускай кепенцата..... бутай сектора!

Ти как го виждаш мача като игра и после като резултат?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот modor » 15 юли 2017 16:04

шивача написа:
modor написа:
шивача написа:Какво има толкова да дискутирате? Всичко различно от победа за Хайдук, при това с лекота, ще е сензация и изненада.На хърватите тук ще им е МНОГО по-лесно :idea:

Пускай кепенцата..... бутай сектора!

Ти как го виждаш мача като игра и после като резултат?

Очаквам стабилна игра от сините през първото полувреме. И ако може и някое голче да вкараме :roll: Очаквам силно начало за хърватите през второто полувреме..... силно се надявам да не получим гол :) И в последната минута Бабатундето избухва с гол :twisted: :lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот шивача » 15 юли 2017 17:25

modor написа:
шивача написа:
modor написа:
шивача написа:Какво има толкова да дискутирате? Всичко различно от победа за Хайдук, при това с лекота, ще е сензация и изненада.На хърватите тук ще им е МНОГО по-лесно :idea:

Пускай кепенцата..... бутай сектора!

Ти как го виждаш мача като игра и после като резултат?

Очаквам стабилна игра от сините през първото полувреме. И ако може и някое голче да вкараме :roll: Очаквам силно начало за хърватите през второто полувреме..... силно се надявам да не получим гол :) И в последната минута Бабатундето избухва с гол :twisted: :lol: :lol:

Като те чета и ми се доближаваш до .............Стивън Кинг :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот phd » 15 юли 2017 17:49

Всеки сценарий е кофти, при ранен гол за тях ще примрем от ужас, при ранен гол за нас ще се съберем през свойто наказателно, ако няма гол ще се чудим неуспешно как да влезе, че да не ни и вкарат...

Най-добре е Митов да им каже (с думи, не с пръсти; и на английски също, моля, да се преведе...), че иска 4 гола и нищо друго. Да си играят за 4 гола. Само така ще са достатъчно освободени.

Сигурен съм, че отпадаме. Дано ме зарадват с обратното. :roll:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2017 17:52

HardWork написа:...но имат сърце и дух,...

Видяхме ги в Сплит. Направо си разплетохме чорапите от страх. Пред тяхното "сърце и дух"...
Аз, пък, си мислех, че всички хора имат сърце. Може и да греша... :mrgreen:

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот HardWork » 15 юли 2017 18:10

blue avalanche написа:
HardWork написа:...но имат сърце и дух,...

Видяхме ги в Сплит. Направо си разплетохме чорапите от страх. Пред тяхното "сърце и дух"...
Аз, пък, си мислех, че всички хора имат сърце. Може и да греша... :mrgreen:

Не се прави на глупав, тук думата сърце има образно значение. Аз страх не видях, просто са слаби! Хайдук ако играе в нашето първенство ще е някъде между 5 - 8 място. Раздадоха се 80 минути на макс и накрая грохнаха, това само показва колко аматьорски се работи при тях. Дори отбори като Етър имат по - добра физическа подготовка. Определено в първия мач играчите на Хайдук се раздадоха повече, и точно това имам предвид под "сърце и дух" ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта