Време ли е за реакция и на кои фронтове

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
roko
Мнения: 6
Регистриран на: 14 яну 2011 21:44
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот roko » 02 юни 2017 20:58

Djoro1974 написа:
Вълчан написа:Ако Верея удари слабия Левски дали ще му направи услуга или ще стане голяма галамация от феновете....


Ако Верея победи Левски/което е съвсем вероятно/но не получи лиценз за ЕКТ,какво правим тогава???


Каквото и досега - продължаваме да гледаме сеир. :) :) :)

Потребителски аватар
shwepi
Мнения: 536
Регистриран на: 05 яну 2010 17:03
Skype: shwepi
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот shwepi » 02 юни 2017 20:59

Djoro1974 написа:
Вълчан написа:Ако Верея удари слабия Левски дали ще му направи услуга или ще стане голяма галамация от феновете....


Ако Верея победи Левски/което е съвсем вероятно/но не получи лиценз за ЕКТ,какво правим тогава???

Славия или Монтана
39 PFC CSKA Sofia BUL 25 0 98 41 16 41 140 144 98 -4
:?:
147 PFC CSKA-Sofia JSC BUL 4 0 16 8 1 7 29 28 17 1
:!:

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот rebel » 02 юни 2017 21:10

Добре де, ами ако трети беше ЦСКА , щеше ли да има бараж с Верея? А при такава ситуация , кой да играе в ЛЕ, щеше да е още по голям цирк. Това което го има в българския футбол, не може да си види никъде. :lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот Eminem » 02 юни 2017 21:37

Пълна пародия е това първенство. Точно колкото и държавата. Седмици преди мачовете в ЕКТ, да не знаеш кои отбори ще участват и да има 54353453453 варианта. Няма такава държава, само тук може да се случи такава простотия.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот veni__85 » 02 юни 2017 21:54

Два отбора бяха вкарани служебно в "Първа лига" ,и двата вече са във Втора....Това говори достатъчно за БФС.
Нямам търпения да видя другата година кой отбор ще е на мястото на Левски, когато от ЦСКА-София пак ще облажват, че няма да играят в Европа. Сега всички си мълчат , но всичко се връща.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот ShooterMan » 02 юни 2017 22:07

Така е в Дриша лига, но затова сте виновни вие! Като уж най-голям клуб с най-много фенове се снишихте така удобно, подвихте гръб докато вкарат ФК УРОД Микре НЕЗАКОННО! Защо не бойкотирахте първенството? С чичото милиционер начело нищо добро не ви чака, не като клуб, като хора. Ако бяхте бойкотирали ако не първенството, то поне мачовете с този футболен кенеф ФК Микре ВСИЧКИ щяха да ви подкрепят, НИКОЙ не трябваше да излиза в мачовете с Дриша наркомана и щяха да си ги извадят сами....ама в тази държава всички сме мишоци, и вие, и ние! Защо пълнихте стадиона да легитимирате тези измекяри зад които стоят ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА на БФС и Перуката? Аз НАРОЧНО не съм стъпил, няма и да стъпя на мач на моя отбор с ФК Изрод, той НЕ съществува за мен като клуб, могат да ми го натикат в мутрата, но не могат да ме принудят да ходя да го гледам и легитимирам, че съществува....докато вие направихте ТОЧНО ТОВА, легитимирахте футболния кенеф на Дришата, но както казах в тази държава всички са ебаси плъховете
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот ShooterMan » 02 юни 2017 22:10

И сега пак сте пълни мишоци като им клякате да играете с някаква си Верея бараж....бойкот! Наредби имало...наредби имаше ли за ФК Урод? Назаконния НЕПРИЗНАТ от УЕФА отбор? Там наредби няма ли? Майната му на баража и на Перуката нещастника, какво ще направи ако не се явите? Ще вика до припадък ли?
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот veni__85 » 02 юни 2017 22:12

ShooterMan написа:Така е в Дриша лига, но затова сте виновни вие! Като уж най-голям клуб с най-много фенове се снишихте така удобно, подвихте гръб докато вкарат ФК УРОД Микре НЕЗАКОННО! Защо не бойкотирахте първенството? С чичото милиционер начело нищо добро не ви чака, не като клуб, като хора. Ако бяхте бойкотирали ако не първенството, то поне мачовете с този футболен кенеф ФК Микре ВСИЧКИ щяха да ви подкрепят, НИКОЙ не трябваше да излиза в мачовете с Дриша наркомана и щяха да си ги извадят сами....ама в тази държава всички сме мишоци, и вие, и ние! Защо пълнихте стадиона да легитимирате тези измекяри зад които стоят ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА на БФС и Перуката? Аз НАРОЧНО не съм стъпил, няма и да стъпя на мач на моя отбор с ФК Изрод, той НЕ съществува за мен като клуб, могат да ми го натикат в мутрата, но не могат да ме принудят да ходя да го гледам и легитимирам, че съществува....докато вие направихте ТОЧНО ТОВА, легитимирахте футболния кенеф на Дришата, но както казах в тази държава всички са ебаси плъховете

Защото в България сме вълци единаци. Никога българите няма да се обединят за нещо, без значение футболно или друго.
27 години ни еб*т така наречените управници, и ние си мълчим. Какъвто ни е футбола , такава ни е държавата, такива сме и всички ние.

" Не сме народ! Не сме народ, а мърша,.."
Петко Славейков

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот ShooterMan » 02 юни 2017 22:32

Е, като уж голям клуб с най-много фенове и влияние (уж) ръководителите ви милиционери начело с чичото пак им клякат за бараж, да уйдисат на акъла на оня пияндурник Михайлов с изпопадалите зъби. На неговия и на останалите шизофреници в БФС, които провалиха първенството, вкараха отбори БЕЗ да са спечелили промоция, но цирка продължава, защото от УЕФА не им се трогнаха на припознаванет и изритаха ФК Урод като краставо псе (каквото е) от ЕКТ....а вие сега ЩЕ ИМ ИЗБЪРШИТЕ ВСИЧКИТЕ ЛАЙНА ДЕТО ГИ ИЗСРАХА с явяването на баража с някакъв селски отбор Верея, който даже НЕ ТРЯБВА да е в А група....Нека ги пратят в ЕКТ тях, нека им се смеят на БФС и Перуките, те тея нямат лиценз за ЕКТ, нека да го видим какво ще прави тогава тоя алкохолик...още колко баража ще назначи :mrgreen:

ПС: Само ще ви кажа, че не се държите като елитен клуб, камо ли гранд. На едно ниво с Верея...бараж! Къде? Слушам, изпълнявам....но който както си постеле, това е
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Време ли е за реакция и на кои фронтове

Мнениеот phd » 02 юни 2017 23:31

ShooterMan написа:Така е в Дриша лига, но затова сте виновни вие! Като уж най-голям клуб с най-много фенове се снишихте така удобно, подвихте гръб докато вкарат ФК УРОД Микре НЕЗАКОННО! Защо не бойкотирахте първенството? С чичото милиционер начело нищо добро не ви чака, не като клуб, като хора. Ако бяхте бойкотирали ако не първенството, то поне мачовете с този футболен кенеф ФК Микре ВСИЧКИ щяха да ви подкрепят, НИКОЙ не трябваше да излиза в мачовете с Дриша наркомана и щяха да си ги извадят сами....ама в тази държава всички сме мишоци, и вие, и ние! Защо пълнихте стадиона да легитимирате тези измекяри зад които стоят ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА на БФС и Перуката? Аз НАРОЧНО не съм стъпил, няма и да стъпя на мач на моя отбор с ФК Изрод, той НЕ съществува за мен като клуб, могат да ми го натикат в мутрата, но не могат да ме принудят да ходя да го гледам и легитимирам, че съществува....докато вие направихте ТОЧНО ТОВА, легитимирахте футболния кенеф на Дришата, но както казах в тази държава всички са ебаси плъховете


Вярно.

Обаче всичко е наредено на едни срещи (като в ЦУМ) и с едно дрънване на телефон. Кой слага собствениците на отборите? Кой поръчва на БФС кои отбори да играят в ППЛ? Кой после надолу по веригата плаща на шефовете на фенклубове и на самите агитки?
Изрод, неизрод, хората си я изгледаха сапунката с цялото беззаконие и нито един човек не е официално протестирал - пред Министерски съвет, пред БФС или пред арменския поп.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта