Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

realno
Мнения: 6426
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот realno » 18 май 2017 12:39

Оранджевото тирето ни беше конкурент за второто място с 10т зад нас и ни задмина, сега Дунав за третото. Не знам да желая ли победа или загуба, за да не си помислят от ръководството, че при победа имаме отбор за догодина. До къде я докарахме.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Живко6461 » 18 май 2017 12:58

metodito написа:
Живко6461 написа:Съществува вероятност "Дунав" да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа на Градския стадион в Русе. Но за мачовете в групите и за пролетните кръгове ще трябва да се насочи към други градове. Може би София. Защо не Букурещ?
Съществува вероятност друг български отбор, чийто стадион не е лицензиран за ЕКТ, да пожелае да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа в Русе. Ако Ако Градският стадион в Русе бъде лицензиран.
Рибата вече не е в морето. В кой ли тиган ще попадне?

Имам предвид, че вероятността още тази година да играят за ЛЕ не е никак малка. Гонзо абдикира от Европа, Локото... едва ли. Вероятността ЦСКА-София да не получи лиценз за Европа е голяма (макар че Боби е в изпълкома и... знаеш, няма неща де не може да станат), а Лудогорец - най-вероятно ще спечели Купата.

Съгласен съм, че "Дунав" имат шанс да играят в Лига Европа. Според информацията на FCD по всяка вероятност Градският стадион в Русе ще получи лиценз за предварителните кръгове. Тогава дискусията за други стадиони изразява "поглед" в бъдещето след предварителните кръгове.
Позволих си бележката и защото засега от българските отбори само "Лудогорец" са сигурни участници в ЕКТ. Около ЦСКА-София има неяснота от организационен характер. Пред "Ботев" има два пътя към ЛЕ. Но не и гаранции, че ще ги извървят. За съжаление "Левски" също не е сигурен. Особено с оглед на текущото състояние на отбора и вероятността за бараж. От доста време изтъквам опасността от неприятно развитие. "Черно море" може би наистина абдикира. Класирането и резултатите на "Локомотив" Пловдив в последните кръгове не дават основания да бъдат отписвани. И други отбори имат амбиции. Според мен не са без основание. Има различни варианти, при които "Дунав", въпреки доброто представяне през целия сезон, да не достигне дори до бараж.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот hydetoshi » 18 май 2017 13:42

Дидо написа:От къде намери тази стара снимка на стадиона?
Вече има осветление (което за сега не е необходимо),стоежа който се вижда е вече готов това е залата Бустрад арена
И по темата вече е време за първа победа на уж обновения Градски стадион прогноза 3-1
Билетите станаха от 8 на 10 лева и едва ли ще се напълни стадиона както на първия домакински мач.

Снимката е чисто нова. Направена е с дрон по време на мача с Локо(Пд).Ясно се виждат играчите на терена и пълните трибуни. Има си осветление. Това отзад не е Булстрад Арена а Ялта.Залата е от другата страна(за справка) Вижда се и Практикер в дъното. И.т.н. Не знам каква снимка гледаш. Мачът е с Левски,което е кофти(за прогнозиране),защото всички мачове на Левски са тройни. Затова бих казал,че Дунав има шанс и да спечели.
Последна промяна от hydetoshi на 18 май 2017 13:59, променено общо 1 път.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот hydetoshi » 18 май 2017 13:58

hydetoshi написа:
Дидо написа:От къде намери тази стара снимка на стадиона?
Вече има осветление (което за сега не е необходимо),стоежа който се вижда е вече готов това е залата Бустрад арена
И по темата вече е време за първа победа на уж обновения Градски стадион прогноза 3-1
Билетите станаха от 8 на 10 лева и едва ли ще се напълни стадиона както на първия домакински мач.

Снимката е чисто нова. Направена е с дрон по време на мача с Локо(Пд).Ясно се виждат играчите на терена и пълните трибуни. Има си осветление. Това отзад не е Булстрад Арена а Ялта.Залата е от другата страна(за справка) Вижда се и Практикер в дъното. И.т.н. Не знам каква снимка гледаш. Мачът е с Левски,което е кофти(за прогнозиране),защото всички мачове на Левски са тройни. Затова бих казал,че Дунав има шанс и да спечели.

Е доколкото разбирам снимката е била друга в началото,а после е сменена. Аз явно късно съм се включил. Sorry!
А за евротурнирите ще кажа,че в момента няма български отбор(без Лудогорец),който да е готов да играе в Европа. Така,че класирането за Европа не знам каква цел е сама по себе си. И такива врели и кипели като Локото и Черно море затова бягат по тъча. На Лудогорец му смениха регламента,което автоматично им намалява шанса за успех с 50-60%. ЦСКА може би са една идея по-добре от другите,но тях пък вероятно няма да ги пуснат да играят. Като цяло на всички отбори стадионите им са като селски ливади. Така,че какви евротурнири и някой наистина ли се вълнува от това?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот g3_ev2 » 18 май 2017 14:30

realno написа:Оранджевото тирето ни беше конкурент за второто място с 10т зад нас и ни задмина, сега Дунав за третото. Не знам да желая ли победа или загуба, за да не си помислят от ръководството, че при победа имаме отбор за догодина. До къде я докарахме.


Ей това е проблемът на Левски, драги приятелю - имперското футболно мислене! Левски продължава да строи играта си с убеждението, че най-важно е, използвайки техника в пас и дрибъл и известна бързина, да се създаде хаос в защитата на противника и в настъпилата бъркотия да се вкара. Да, някога, когато ахилесовата пета на нашите отбори беше лишеното от рационална стратегия, единично посрещане в средата на терена, най-често от позиция, Левски жънеше триумф след триумф, особено с наличието на по-класни изпълнители за такава тактика. Но, в интерес на тази тактика, Левски играе, макар много усърдно, с хъс и енергия, прекалено шаблонно и неизобретателно при посрещането в средата на терена - именно там изобретателната игра разстройва тактиката на противника и настъпва объркването, което вие търсите в крайната фаза на атаките си. И онези просто ви издебват... На пръв поглед Левски все мачка, все има надмощие, все удря греди, но точките не стават и не стават, както се очаква.
Шансът на Левски е в колебливата игра на Дунав главно поради умората при сравнително къса резервна скамейка. Но в Дунав има забележителни тактически единици и много добре построена игра. Сработи ли, виждате, че и Лудогорец често остава с пръст в устата (1 победа за Дунав и два равни мача от 4 играни - не може да е случайност или "пускане").

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Red_Neck » 18 май 2017 15:20

2:1 ми изглежда логичен резултат.
Едните едва събират 18 човека група, а другите се борят за ЕКТ.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

fonkez
Мнения: 9
Регистриран на: 05 авг 2016 20:47
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот fonkez » 18 май 2017 16:29

Очаквам много труден мач, а и като гледам ще вали и дъжд! Да видим и трактУр как си е свършила работата с дренажа! Дано да се напълни стадиона, но ако вали дъжд ще е трудно! Мисля, че Дунав ще излъже Левски с едва 1:0! Не очаквам мач на високи обороти!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот FCD » 18 май 2017 16:53

realno написа:Оранджевото тирето ни беше конкурент за второто място с 10т зад нас и ни задмина, сега Дунав за третото.

Това разбира се няма как да се случи, ако ще ние все да бием трите кръга до края, а вие все да падате. Няма кой да ви отстрани от тройката. Ние просто ще се пробваме за 4-о място, защото още имаме шанс. Но шансът до голяма степен ще зависи от финала за Купата и непосредствено предстоящата ни среща с вас. В нея ще се види израснали ли сме достатъчно, за да заслужим такова право. Предстоят ни три финала както казва старши треньорът ни. За вас - не чак толкова.

gihuelo
Мнения: 5679
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот gihuelo » 18 май 2017 18:29

Мнение от gihuelo » 16 май 2017 09:52

прогноза 1:1 и жълт картон на Бурабия :o
.................................................................................
Надцених ви срещу Лудогорец !
Сега 2:1 за Дунав, жълт картон за Прохазка и дебют за Сонер Полат.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот stoyankd » 18 май 2017 23:07

Red_Neck написа:2:1 ми изглежда логичен резултат.
Едните едва събират 18 човека група, а другите се борят за ЕКТ.

Превръщаш се в основен автор във форум Левски. Толкова ли е важно за теб, във всяка тема да напишеш поне една пълна глупост?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, darkblue67, LoveAndPeace и 39 госта