Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Живко6461 » 20 май 2017 21:43

koisa написа:...
А Митов остава ли? Трябва ли да остане? Според мен не.

Това е много важен въпрос. Ако зависеше от мен Митов нямаше да остане, но имам усещането, че ще бъде оставен да направи селекци, подготовка и при провал в ЕКТ и първите няколко кръга от първенството ще го сменят. Този сценарий вече сме го гледали, но никой в ръководството на клуба не си взима поука.[/quote]
За ръководството да задавам ли въпрос?

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 20 май 2017 22:02

Живко6461 написа:
koisa написа:...
А Митов остава ли? Трябва ли да остане? Според мен не.

Това е много важен въпрос. Ако зависеше от мен Митов нямаше да остане, но имам усещането, че ще бъде оставен да направи селекци, подготовка и при провал в ЕКТ и първите няколко кръга от първенството ще го сменят. Този сценарий вече сме го гледали, но никой в ръководството на клуба не си взима поука.

За ръководството да задавам ли въпрос?[/quote]

Извинявайте,но на каква основа искате Митов да си тръгне?Какво е виновен той,че преди половин година,кога Любко беше треньор Г.Костадинов и Де Ноер играеха,а не бойкотираха всеки мач като сега?Какво е виновен той,че ръководтсвото ни даде глупави пари за Сукуна и подобни,вместо да увеличи заплатите на Костадинов,Де Ноер за да подновят договорите си?Да,сгреши в последния мач с хибрида,но пак не е виновен той,че някои от футболистите просто не искат да играят за ЛЕВСКИ,жалко,но факт,ние трябва да изиграем последните си 3-мача с половин състав юноши.Вместо да стоим зад треньора,да го подкрепим вие го гоните.Чорбата защо не изгони Белчев,след поредните загуби,включително и тази от нас???Само ние мрънкаме...Митов със сносни играчи би и ЛИТЕКС,ЦСКА,ЛУДОГОРЕЦ и просто малшанса ни взе титлата!!!Единственото,което не харесвам,е че гони Аниете,защото до колкото разбирам,той не го иска!!!САМО ЛЕВСКИ! <3 И се молете Лудогорец да спечелят купата,защото ако трябва да играем бараж с Ботев Пл,нищо добро не ни чака и ще видите Европа през на крив макарон!!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот mikata » 20 май 2017 22:08

С този отбор нямаме работа в европа!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 20 май 2017 22:18

mikata написа:С този отбор нямаме работа в европа!

Жалко,че след като отбора ни заприлича на Славия и подобни отборчета,все повече истински фенове също изчезнаха.ЛЕВСКИ винаги ще има място в Европа!Идва време за селекция и аз вярвам в Митов и искам ЛЕВСКИ в Европа!САМО ЛЕВСКИ!!! <3

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот mikata » 20 май 2017 22:23

И каква селекция ще направим според теб?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Живко6461 » 20 май 2017 22:31

Jordan1914 написа:
Живко6461 написа:
koisa написа:...
А Митов остава ли? Трябва ли да остане? Според мен не.

Това е много важен въпрос. Ако зависеше от мен Митов нямаше да остане, но имам усещането, че ще бъде оставен да направи селекци, подготовка и при провал в ЕКТ и първите няколко кръга от първенството ще го сменят. Този сценарий вече сме го гледали, но никой в ръководството на клуба не си взима поука.

За ръководството да задавам ли въпрос?


Извинявайте,но на каква основа искате Митов да си тръгне?Какво е виновен той,че преди половин година,кога Любко беше треньор Г.Костадинов и Де Ноер играеха,а не бойкотираха всеки мач като сега?Какво е виновен той,че ръководтсвото ни даде глупави пари за Сукуна и подобни,вместо да увеличи заплатите на Костадинов,Де Ноер за да подновят договорите си?Да,сгреши в последния мач с хибрида,но пак не е виновен той,че някои от футболистите просто не искат да играят за ЛЕВСКИ,жалко,но факт,ние трябва да изиграем последните си 3-мача с половин състав юноши.Вместо да стоим зад треньора,да го подкрепим вие го гоните.Чорбата защо не изгони Белчев,след поредните загуби,включително и тази от нас???Само ние мрънкаме...Митов със сносни играчи би и ЛИТЕКС,ЦСКА,ЛУДОГОРЕЦ и просто малшанса ни взе титлата!!!Единственото,което не харесвам,е че гони Аниете,защото до колкото разбирам,той не го иска!!!САМО ЛЕВСКИ! <3 И се молете Лудогорец да спечелят купата,защото ако трябва да играем бараж с Ботев Пл,нищо добро не ни чака и ще видите Европа през на крив макарон!!![/quote]
Аз не виждам нищо положително в играта на "Левски" под ръководството на Митов.Не виждам тактическа постройка в зависимост от противника и от ситуацията в конкретен мач. Като домакини срещу "Дунав" и "Локомотив" Горна Оряховица "Левски" демонстрира безсилие. Постигнатите резултати са трагични. Между другото кои свои треньорски успехи би посочил в защита на мястото си? Малшанс или тактическо безсилие са причините за неспечелените титла и купа? Специално за титлата аз имам и резервно мнение. Но то е свързано с конспиративни теории.
Ръководството... Друга тема. Накратко. И тук нищо положително.
Не желая да се ангажирам с оценка за треньора на ЦСКА-София. Но все пак нека погледнем играта и резултатите им след като Белчев пое отбора. Кои са им поредните загуби, заради които би трябвало да го уволнят?

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 20 май 2017 22:34

mikata написа:И каква селекция ще направим според теб?



Такава,каквато трябва!Ако ще и никого да не вземем аз пак ще съм зад отбора и ще го подкрепям!!!

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 20 май 2017 22:39

Живко6461 написа:
Jordan1914 написа:
Живко6461 написа:
koisa написа:...
А Митов остава ли? Трябва ли да остане? Според мен не.

Това е много важен въпрос. Ако зависеше от мен Митов нямаше да остане, но имам усещането, че ще бъде оставен да направи селекци, подготовка и при провал в ЕКТ и първите няколко кръга от първенството ще го сменят. Този сценарий вече сме го гледали, но никой в ръководството на клуба не си взима поука.

За ръководството да задавам ли въпрос?


Извинявайте,но на каква основа искате Митов да си тръгне?Какво е виновен той,че преди половин година,кога Любко беше треньор Г.Костадинов и Де Ноер играеха,а не бойкотираха всеки мач като сега?Какво е виновен той,че ръководтсвото ни даде глупави пари за Сукуна и подобни,вместо да увеличи заплатите на Костадинов,Де Ноер за да подновят договорите си?Да,сгреши в последния мач с хибрида,но пак не е виновен той,че някои от футболистите просто не искат да играят за ЛЕВСКИ,жалко,но факт,ние трябва да изиграем последните си 3-мача с половин състав юноши.Вместо да стоим зад треньора,да го подкрепим вие го гоните.Чорбата защо не изгони Белчев,след поредните загуби,включително и тази от нас???Само ние мрънкаме...Митов със сносни играчи би и ЛИТЕКС,ЦСКА,ЛУДОГОРЕЦ и просто малшанса ни взе титлата!!!Единственото,което не харесвам,е че гони Аниете,защото до колкото разбирам,той не го иска!!!САМО ЛЕВСКИ! <3 И се молете Лудогорец да спечелят купата,защото ако трябва да играем бараж с Ботев Пл,нищо добро не ни чака и ще видите Европа през на крив макарон!!!

Аз не виждам нищо положително в играта на "Левски" под ръководството на Митов.Не виждам тактическа постройка в зависимост от противника и от ситуацията в конкретен мач. Като домакини срещу "Дунав" и "Локомотив" Горна Оряховица "Левски" демонстрира безсилие. Постигнатите резултати са трагични. Между другото кои свои треньорски успехи би посочил в защита на мястото си? Малшанс или тактическо безсилие са причините за неспечелените титла и купа? Специално за титлата аз имам и резервно мнение. Но то е свързано с конспиративни теории.
Ръководството... Друга тема. Накратко. И тук нищо положително.
Не желая да се ангажирам с оценка за треньора на ЦСКА-София. Но все пак нека погледнем играта и резултатите им след като Белчев пое отбора. Кои са им поредните загуби, заради които би трябвало да го уволнят?[/quote]


Приятелю,разбери,че в ЛЕВСКИ никога повече няма да дойде треньор с доказана история,след Мъри Стоилов!Мача с Локомотив ГО треньор беше Топузаков,срещу Дунав,ако ми казваш,че Митов има вина за равенството 1:1,ще ме убиеш,при положение,че имахме 5 пропуска сами срещу вратаря. А треньора на ЦСКА щом си го харесваш,можеш да му звъннеш и да му честитиш точката в Разград! ;)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот koisa » 20 май 2017 22:53

Jordan1914 написа:Извинявайте,но на каква основа искате Митов да си тръгне?Какво е виновен той,че преди половин година,кога Любко беше треньор Г.Костадинов и Де Ноер играеха,а не бойкотираха всеки мач като сега?Какво е виновен той,че ръководтсвото ни даде глупави пари за Сукуна и подобни,вместо да увеличи заплатите на Костадинов,Де Ноер за да подновят договорите си?Да,сгреши в последния мач с хибрида,но пак не е виновен той,че някои от футболистите просто не искат да играят за ЛЕВСКИ,жалко,но факт,ние трябва да изиграем последните си 3-мача с половин състав юноши.Вместо да стоим зад треньора,да го подкрепим вие го гоните.Чорбата защо не изгони Белчев,след поредните загуби,включително и тази от нас???Само ние мрънкаме...Митов със сносни играчи би и ЛИТЕКС,ЦСКА,ЛУДОГОРЕЦ и просто малшанса ни взе титлата!!!Единственото,което не харесвам,е че гони Аниете,защото до колкото разбирам,той не го иска!!!САМО ЛЕВСКИ! <3 И се молете Лудогорец да спечелят купата,защото ако трябва да играем бараж с Ботев Пл,нищо добро не ни чака и ще видите Европа през на крив макарон!!!


Не мога да говоря/пиша от името на останалите... За мен този отбор на Левски няма бъдеще под ръководството на Митов. Предпочитам да се назначи опитен и можещ треньор преди селекцията и подготовката да е започнала. Не смятам, че треньор-послушник е подходящ избор за треньор на Левски. Не ни трябва човек, който ще се съгласява да работи с играчи доведени и избрани от някой друг. Сами видяхте след Петрович колко скъпо ни струват евтините варианти, винаги съгласни на всичко само и само за да са треньори на Левски.
Още от сега знам, че при провал в Европа и както започваме трудно първенството всяка година Митов ще е пътник само след няколко мача. След това идва нов треньор и се почват оправданията. Не е правил селекция, подготовка, отборът имал нужда от време да се сработи, треньорът да опознае играчите и качествата им... Това ще означава много загубени точки и провален сезон.
Бих се съгласил Митов да остане треньор на Левски само при положение, че му се даде цял сезон да води отбора без значение от резултатите. Така при провал ще знаем кой е виновен и няма да има място за оправдания.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 20 май 2017 23:06

koisa написа:
Jordan1914 написа:Извинявайте,но на каква основа искате Митов да си тръгне?Какво е виновен той,че преди половин година,кога Любко беше треньор Г.Костадинов и Де Ноер играеха,а не бойкотираха всеки мач като сега?Какво е виновен той,че ръководтсвото ни даде глупави пари за Сукуна и подобни,вместо да увеличи заплатите на Костадинов,Де Ноер за да подновят договорите си?Да,сгреши в последния мач с хибрида,но пак не е виновен той,че някои от футболистите просто не искат да играят за ЛЕВСКИ,жалко,но факт,ние трябва да изиграем последните си 3-мача с половин състав юноши.Вместо да стоим зад треньора,да го подкрепим вие го гоните.Чорбата защо не изгони Белчев,след поредните загуби,включително и тази от нас???Само ние мрънкаме...Митов със сносни играчи би и ЛИТЕКС,ЦСКА,ЛУДОГОРЕЦ и просто малшанса ни взе титлата!!!Единственото,което не харесвам,е че гони Аниете,защото до колкото разбирам,той не го иска!!!САМО ЛЕВСКИ! <3 И се молете Лудогорец да спечелят купата,защото ако трябва да играем бараж с Ботев Пл,нищо добро не ни чака и ще видите Европа през на крив макарон!!!


Не мога да говоря/пиша от името на останалите... За мен този отбор на Левски няма бъдеще под ръководството на Митов. Предпочитам да се назначи опитен и можещ треньор преди селекцията и подготовката да е започнала. Не смятам, че треньор-послушник е подходящ избор за треньор на Левски. Не ни трябва човек, който ще се съгласява да работи с играчи доведени и избрани от някой друг. Сами видяхте след Петрович колко скъпо ни струват евтините варианти, винаги съгласни на всичко само и само за да са треньори на Левски.
Още от сега знам, че при провал в Европа и както започваме трудно първенството всяка година Митов ще е пътник само след няколко мача. След това идва нов треньор и се почват оправданията. Не е правил селекция, подготовка, отборът имал нужда от време да се сработи, треньорът да опознае играчите и качествата им... Това ще означава много загубени точки и провален сезон.
Бих се съгласил Митов да остане треньор на Левски само при положение, че му се даде цял сезон да води отбора без значение от резултатите. Така при провал ще знаем кой е виновен и няма да има място за оправдания.



Съгласен съм,ама нито един треньор с история и титли не иска в ЛЕВСКИ!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986, vvessel и 94 госта