Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 16 май 2017 22:26

Победа за Левски
54
34%
Равен
25
16%
Победа за Лудогорец
82
51%
 
Общо гласове: 161

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот stoyankd » 16 май 2017 23:55

onegavon написа:
stoyankd написа:
onegavon написа:
sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят

Дай пример за реализирали се ваши кадри - от юношите в мъжете,национала и после навън, че нещо не се сещам. За мен има само един през последните години Ники Михайлов поне докато играеше в Твенте.

То пък вашите юноши така се реализираха, че напълниха юношеските отбори на Черноморец преди и Лудогорец сега. Друго не се сещам.[/

Ами по -успели са от вашите- Сашко Тонев в серия А и твърд национал, Мишо Александров-шампион прилична кариера в Полша и сега в Русия също национал, Иван Иванов до контузията беше твърд титуляр в Партизан и Базел в ПАО също игра прилично сега е в Русия. Нещо да ми кажеш?

Ще ти кажа, че Иван Иванов не е ваш юноша. Нито Тонев, нито Александров направиха кариера. Сам виждаш, че не сме с особено продуктивни школи и тези напъни са смешни.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Player » 16 май 2017 23:55

koisa написа:
Player написа:Кажи само къде и кога трябва да играят юношите ни за да станат готови? Защото ей така от нищото няма да израстнат и да станат завършени футболисти. Все някога и някъде трябва да трупат игрови опит. Къде и кога?

Ами аз съм го казал... В определени мачове за по 20-30-40 мин. докато не си заслужат титулярно място. Като е задължително да играят с още 7-8 като Бурабия, Прохазка и Яблонски. Тогава може и да научат нещо! В момента не трупат опит, а унижения.


От загубите, най-много може да се научи. Не е унижение това, още повече ако бъдат и подкрепяни. Лесно да извадиш милиони и да ти дойдат готови футболисти. Ама като нямаш милиони, слагаш каквото имаш и гледаш как израстват. Гаранции няма но трябва задължително търпение. Аз щеше да разбера критика, ако имахме милиони, да нямахме финансови проблеми и да налагаме млади и зелени момчета които няма как да са готови да бият по-опитни, големи и скъпи от тях футболисти. Тогава и аз щях да кажа, какво правят те на терена. Ама ситуацията е такава, че няма голям избор.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот PFC Litex » 16 май 2017 23:56

Относно сините, Ивелин Попов е доста солиден футболист, който са дали на българския футбол.
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 16 май 2017 23:56

nikiobicata написа:
Пич, комунизма отдавна свърши! Когато всички бяха ваши юноши
Иван Иванов
Роден е на 25 февруари 1988 г. в град Златица. Юноша е на Пирин (Благоевград).

Иван Иванов е играл една (1) година в Пирин и от 17 годишен е в ЦСКА!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот ELFen » 16 май 2017 23:57

Teo написа:Какво печели БГ футбола като продадат Кафу?!
@ Тия от разград играят с 11 чужденци всеки мач... :idea:нските

ПП Един футболист не са дали на националния отбор, после искаме да се класираме напред е с такива отборчета като Изтока това е невъзможно просто!

Недей да откачаш...В.Стоянов, Дяков, Гъргоров, М.Алексанров, Минев, Златински, Ал.Александров, Терзиев - по едно и също време ;)

Мач с прилично качество, че чак добро .
Като изключим маймунските изцепки/ не разбрах за Нар или Баба/ , синята публиката показа, че е възможно да подкрепяш отбора си без простотии - със сигурност по-нормална от "набоцканите", татуирани "бабанки", викащи за ЦСКА -...
Последна промяна от ELFen на 17 май 2017 00:01, променено общо 2 пъти.
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:57

Player написа:
koisa написа:
Player написа:Кажи само къде и кога трябва да играят юношите ни за да станат готови? Защото ей така от нищото няма да израстнат и да станат завършени футболисти. Все някога и някъде трябва да трупат игрови опит. Къде и кога?

Ами аз съм го казал... В определени мачове за по 20-30-40 мин. докато не си заслужат титулярно място. Като е задължително да играят с още 7-8 като Бурабия, Прохазка и Яблонски. Тогава може и да научат нещо! В момента не трупат опит, а унижения.


От загубите, най-много може да се научи. Не е унижение това, още повече ако бъдат и подкрепяни. Лесно да извадиш милиони и да ти дойдат готови футболисти. Ама като нямаш милиони, слагаш каквото имаш и гледаш как израстват. Гаранции няма но трябва задължително търпение. Аз щеше да разбера критика, ако имахме милиони, да нямахме финансови проблеми и да налагаме млади и зелени момчета които няма как да са готови да бият по-опитни, големи и скъпи от тях футболисти. Тогава и аз щях да кажа, какво правят те на терена. Ама ситуацията е такава, че няма голям избор.

От загубите най-много да се научиш да губиш ;) . Иначе те и Славия седят и гледат как израстват и така може да израснат догодина в Б група :mrgreen:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот koisa » 17 май 2017 00:09

popokutepetel написа:От загубите най-много да се научиш да губиш ;) . Иначе те и Славия седят и гледат как израстват и така може да израснат догодина в Б група :mrgreen:

Ако беше чел достатъчно като мен постовете на специалистите по юношите щеше да забележиш, че предсказанията им гласят, че до няколко години Славия ще са в топ 3-4 с юношите. Ама нито един от тях все още не е осъзнал, че колкото и да нямаш пари, точно така не се налагат юноши. Това дори не може да се нарече налагане. По-скоро е употребяване на юноши в края на първенството за прикриване на нечия некадърност. Нали феновете са готови да простят всичко щом се пускат собствени кадри. Не са чак толкова глупави тези в ръководството, за колкото ги мислим.
Последна промяна от koisa на 17 май 2017 00:10, променено общо 1 път.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот гражданин от село » 17 май 2017 00:10

PFC Litex написа:
W84me написа:Иначе от младите съм сигурен, че ще излязат големи футболисти! Краев е готов, трябва му само един треньор. Найденов беше най-добър на терена днес. Кръстев е много класен вратар. Имаме бъдеще в младите, но покрай тях си трябва качество.

С голобради юноши на война не се ходи.
Те са бъдещето, но не и настоящето.

Амъ Уйне ти гулем фиософ съ извъди уа! :shock:

Потребителски аватар
s.i.s
Мнения: 302
Регистриран на: 26 фев 2012 14:10
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот s.i.s » 17 май 2017 00:12

Teo написа:Един българин в състава на Лудогорец хахахахах!
@ Кога ще дадете футболисти за националния отбор бе, Кауза?!

когато и ти припознаеш друг отбор :mrgreen:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот fen1914 » 17 май 2017 00:12

Груба грешка е изваждането на 4-ма опитни играчи от състава. В този вид отботърът е още по-голяма дупка. В този клуб явно не са останали нормални ръководители и професионалисти. Грешки след грешки. Виждаш, че при Петрович отборът има лице и идея за футбол, след което го гониш и продължаваш да дълбаеш надолу. После очакваш да има публика на стадиона. Освен да псува играчите и треньорите, не виждам какво друго може да прави публиката на стадиона при такава липса на игра. И не резултата е най-страшното в този мач, а пълната некадърност и липсата на идея за тактика и отборна игра. Защита - никаква, халфова линия - никаква, нападение - никакво. За какво тогава да се хабим нервите. Остава сега и оранжевите да направят някой резултат за историята. Не знам до кога ще търпим тази гавра с "Левски".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта