Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот matador1 » 01 авг 2017 15:41

Ок, знам, че е хубаво и т.н. и не се дразня, но... сериозно... за какъв чеп им е на Грант (може би иска в Евротурнир?) и Обертан (може би иска сигурна изява?) да идват в България? Верно... за какъв? Сигурен съм, че саможели да подпишат и за повече някъде си. Какво толкова получават тук? Някакви догадки?

П.С.

Ще е много яко Левски да се позасили и да бъде успешен конкурент на Лудогорец. Няма да е зле да имаме и 3-ти по-силничък отбор. Пожелавам късмет на Левски, дано им се получи.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 01 авг 2017 15:49

matador1 написа:Ок, знам, че е хубаво и т.н. и не се дразня, но... сериозно... за какъв чеп им е на Грант (може би иска в Евротурнир?) и Обертан (може би иска сигурна изява?) да идват в България? Верно... за какъв? Сигурен съм, че саможели да подпишат и за повече някъде си. Какво толкова получават тук? Някакви догадки?

П.С.

Ще е много яко Левски да се позасили и да бъде успешен конкурент на Лудогорец. Няма да е зле да имаме и 3-ти по-силничък отбор. Пожелавам късмет на Левски, дано им се получи.


Обертан каза, че факторите, заради които е подписал са много и не са само футболни. Разбирай - град за живеене, място, училища за децата. От футболната страна на нещата - има много клаузи по договорите, под формите на бонуси за вземане на участие в мач, за неизползвана смяна, за асистенции и голове, за бонуси при достигане на определен брой мачове или голове, за титла, купа и тн. Освен това - ако желае да възроди кариерата си това става основно с участия в ЕКТ. Едно е да подпишеш за 35хил. долара примерно с Коняспор, които са завършили 9-ти в Турция, друго е с Левски, за 20 хил евро (примерно), като най-вероятно отбора ще е в играта за титлата и на практика си гарантира участие в предварителните кръгове поне на ЛЕ.

Бурабия примерно ако 2 години не направи феноменални изяви с Коняспор и да си уреди трансфер в друг отбор в Турция, играещ в ЕКТ или пък в друго първенство - пиши го свършил. Най-много след това да иде във втора турска лига.

Знаеш ли колко са предубедени клубовете към такива играчи, като Обертан, които са в добра спортна възраст (не като Гомес, който сле дняколко години свършва с футбола)? Ако видиш, че играе в 9-я в Турция, първата ти мисъл ще е, че е тотал щета, щом го е докарал в такова първенство и то в отбор извън квотите за ЕКТ, второ ще има огромни финансови претенции.

Обърни сега нещата в един по-утопичен сценарии. Играе в отбор в България, редовно заемащ квотите за ЕКТ. Явно заплатата му не е космическа и явно нивото не е толкова ниско.
Последна промяна от Serafim на 01 авг 2017 15:53, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 01 авг 2017 15:50

matador1 написа:Ок, знам, че е хубаво и т.н. и не се дразня, но... сериозно... за какъв чеп им е на Грант (може би иска в Евротурнир?) и Обертан (може би иска сигурна изява?) да идват в България? Верно... за какъв?

Обертан си каза защо е избрал да играе в Левски: "Предложението беше много добро". Вероятно същото се отнася за Грант и останалите, които са съгласни да бъдат треньори на Левски.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 01 авг 2017 16:03

stoyankd написа:
Kris_men2000 написа:
stoyankd написа:Преди малко, в предаването " Спортна треска" съобщиха, че Аврам Грант е в България. Каква ли може да е причината?


На гости на Кокала.Ще го води на почивка ма море а след това и на кални бани в Хисаря.Може и да му хареса в България и ту ко виж е докарал и Абрамович на гости в ЛЕВСКИ.

И аз така си представях посещението, но чаках потвърждение от втори източник. Само за калните бани в Хисар те моля за пояснение-за какво помагат.


От калта омекват топките и от евреин те прави на палестинец с либийска кръв и катарски отенък.Това е...... ти си знаеш.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rhaegar » 01 авг 2017 16:07

Бе, дайте да не си говорим глупости. Истината е една, идват за пари, на първо място. София е доста приятен град за живеене, особено ако взимаш 10-15-20к евро на месец, но такива работи като училище за децата и подобни-то семейството му (ако има деца, не знам), надали ще види България, освен на ваканция.
Не ми се вярва и да са го убедили, в някакъв феноменален проект, който се готви тук. Всеки с достъп до интернет, може да провери колко сме успешни на местна почва и играем в ЕКТ, през последните години.
Обертан, Гомез, новият треньор, не са от тук и са за малко, освен ако в следващата година не се случи някакво чудо неземно и догодина по това време, не се борим минимум за групите на ЛЕ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Балкански Орел » 01 авг 2017 16:22

25К Евро на месец, а нямаме пари за козирка ? Честит ни фалит.Жалко, че болшинството от феновете хич не ги ебе и след години ще трябва да се тръгва от окръжните.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 01 авг 2017 16:34

За Обертан е повече ясно. Русия е черна дупка за футболисти и треньори. Който отива там, там си остава. Това е реален шанс за Габриел да възроди кариерата си и кинти. Не звучат много кинтите, ако са 30 000 евро наистина. Съмнявам се в Русия да е получавал по-малко. Само че 30 000 в Москва (доколкото помня, футболистите на Махачкала живеят в Москва по обясними причини) не са 30 000 в София. Москва е един от най-скъпите градове на света. А откъдето и да го погледнеш, София е "повече" Европа, отколкото Москва, ако и последния да е един от най-впечатляващите градове в Европа. Още повече, забелязал съм, че западняците не разбират как... функционира руския ум. Културен шок им е. :mrgreen:

Виж за Грант, там може Срас и Кокала да са помогнали, а и това ще е завръщането му в Европа. Подобно на Габриел, това ще е възможност да се завърне към европейския футбол. Все пак от Африка в Европа... Иначе се съмнявам да го е закъсал за пари. В Гана сигурно добре си е поживял...
Последна промяна от metodito на 01 авг 2017 16:39, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Jürgen » 01 авг 2017 16:36

Балкански Орел написа:25К Евро на месец, а нямаме пари за козирка ? Честит ни фалит.Жалко, че болшинството от феновете хич не ги ебе и след години ще трябва да се тръгва от окръжните.

Козирката много няма да помогне сега, да ти кажа :idea:

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 01 авг 2017 16:42

Защо в София, а не Истанбул, Казан или Павлодар например?
Европа, спокойно е. С тия кинти ще си живее като царче, та и децата му. Ще ходят на даскало на готино място, без да се притеснява че утре някой откачен джихадист ще ги заколи на улицата или някой преял с бургери хлапак ще играе на кънтър страйк в даскало. Ако имаш пари в София си е екстра. Ще има за бело, за к*рви, за пиене. Важното е да играе в 5-6 мача годишно в първенството и тези от турнирите. И последно.. защо си мислите, че са имали по-добри опции? Помните какво беше казал Киро Домусчиев, нали? По-добре цар на село, отколкото никой в столицата (или нещо подобно).
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 01 авг 2017 18:28

Балкански Орел написа:25К Евро на месец, а нямаме пари за козирка ? Честит ни фалит.Жалко, че болшинството от феновете хич не ги ебе и след години ще трябва да се тръгва от окръжните.


Чети и ще ти прилошее.Не фалит ами закриване ни чака.Раздаваме рекордни заплати чак Лудогорец ни завиждат.
Копирано от https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ata-443144 © http://www.gong.bg
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, jusi и 143 госта