Черно море (Варна) - Левски (София) |0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот Player » 06 май 2017 16:41

metodito написа:
Player написа:... Въпреки че знаем как още се споменават едни юноши на Миньор, без които Миньор е мега отбора който щеше да бие Лудогорец... Оправдания на лузъри са всякакви подобни приказки. ...

За едни дето биха с 0-3 ЦСКА на "Армията" ли говориш? :roll: Ако си спомням добре, не те трябваше да бият, а Лудогорец, и не съм сигурен, но хикса не ги устройваше. Всичко си дойде на мястото тогава. Мдааа....


Не знам дали в един и същ сезон станаха тези неща.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21433
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 06 май 2017 16:44

Мисля, че тогава ЦСКА беше конкурент за титлата с Лудогорец, а това, ако си спомням добре беше първата или втората им титла. Стойчо Стоев след това отиде от Миньор в Лудогорец. Може и да бъркам... Някой друг да помогне. Мъгла ми е малко, да ти кажа.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот Кашчей » 06 май 2017 16:51

Player написа:
metodito написа:
Player написа:... Въпреки че знаем как още се споменават едни юноши на Миньор, без които Миньор е мега отбора който щеше да бие Лудогорец... Оправдания на лузъри са всякакви подобни приказки. ...

За едни дето биха с 0-3 ЦСКА на "Армията" ли говориш? :roll: Ако си спомням добре, не те трябваше да бият, а Лудогорец, и не съм сигурен, но хикса не ги устройваше. Всичко си дойде на мястото тогава. Мдааа....


Не знам дали в един и същ сезон станаха тези неща.


"Миньор" победи тогава "Левски" с 1:0 в София, (поне според официалното изявление на шефовете на клуба) от ЦСКА е имало обещана, но неизплатена сума за тази победа. Много се говори за този мач, но дали "Миньор" можеше да се опре на "Лудогорец" никой не споменава. Стоев е треньор и ако шефът му нареди кого да пусне има две възможности, като всеки треньор по света. Може и да има напуснал треньор, но аз поне не съм чел или чувал за такъв.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21433
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 06 май 2017 16:54

Изрових една дрта тема.
ludogorets/viewtopic.php?f=83&t=166117

[offtopic]1000 пъти предпочитам Стоев пред Жадното, сухото и сие. За Елин съм на кантар, защото е най-добрия бг защитник на "Левски" за мен, в последните 20 години.[/offtopic]
Добър треньор е. При нас беше направил страхотен отбор, можеше да победи всеки - справка - победата на Герена и победата над ЦСКА в най-важния им мач за шампионската титла в предпоследния кръг. Т

ludogorets/viewtopic.php?f=83&t=166117&start=10

...явно алкохола и времето не са ми размътили чак толко съзнанието... :lol:

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот Player » 06 май 2017 17:02

Кашчей написа:
Player написа:
metodito написа:
Player написа:... Въпреки че знаем как още се споменават едни юноши на Миньор, без които Миньор е мега отбора който щеше да бие Лудогорец... Оправдания на лузъри са всякакви подобни приказки. ...

За едни дето биха с 0-3 ЦСКА на "Армията" ли говориш? :roll: Ако си спомням добре, не те трябваше да бият, а Лудогорец, и не съм сигурен, но хикса не ги устройваше. Всичко си дойде на мястото тогава. Мдааа....


Не знам дали в един и същ сезон станаха тези неща.


"Миньор" победи тогава "Левски" с 1:0 в София, (поне според официалното изявление на шефовете на клуба) от ЦСКА е имало обещана, но неизплатена сума за тази победа. Много се говори за този мач, но дали "Миньор" можеше да се опре на "Лудогорец" никой не споменава. Стоев е треньор и ако шефът му нареди кого да пусне има две възможности, като всеки треньор по света. Може и да има напуснал треньор, но аз поне не съм чел или чувал за такъв.


Имах предвид, че не знам дали в същия сезон Миньор биха ЦСКА с 3:0 в София. Помня че беше есента този мач. А през пролетта във сезона за които мрънкат от панчарево за юношите, Миньор вкара първенството във финален мач в Разград, като ги победи пролетта в Перник. Ако е всичко в един сезон, значи са им направили дубъл. Пък не си спомням такова нещо.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21433
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 06 май 2017 17:05

Player написа:
Имах предвид, че не знам дали в същия сезон Миньор биха ЦСКА с 3:0 в София. Помня че беше есента този мач. А през пролетта във сезона за които мрънкат от панчарево за юношите, Миньор вкара първенството във финален мач в Разград, като ги победи пролетта в Перник. Ако е всичко в един сезон, значи са им направили дубъл. Пък не си спомням такова нещо.

Абе май бъркам аз. Тогава май ги биха в Перник с 1 или 2 на 0...

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот korteneca » 06 май 2017 17:12

Групата на Левски:

Николай Кръстев, Божидар Митрев, Давид Яблонски, Деян Иванов, Александър Александров, Сашо Александров, Димитър Пиргов, Ивайло Найденов, Алекс Боримиров, Мехди Бурабия, Атанас Кабов, Илия Юруков, Антон Огнянов, Франсис Нар, Божидар Краев, Станислав Иванов, Амаду Сукуна, Бабатунде Адениджи.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот Кашчей » 06 май 2017 17:13

Player написа:
Кашчей написа:
Player написа:
metodito написа:
Player написа:... Въпреки че знаем как още се споменават едни юноши на Миньор, без които Миньор е мега отбора който щеше да бие Лудогорец... Оправдания на лузъри са всякакви подобни приказки. ...

За едни дето биха с 0-3 ЦСКА на "Армията" ли говориш? :roll: Ако си спомням добре, не те трябваше да бият, а Лудогорец, и не съм сигурен, но хикса не ги устройваше. Всичко си дойде на мястото тогава. Мдааа....


Не знам дали в един и същ сезон станаха тези неща.


"Миньор" победи тогава "Левски" с 1:0 в София, (поне според официалното изявление на шефовете на клуба) от ЦСКА е имало обещана, но неизплатена сума за тази победа. Много се говори за този мач, но дали "Миньор" можеше да се опре на "Лудогорец" никой не споменава. Стоев е треньор и ако шефът му нареди кого да пусне има две възможности, като всеки треньор по света. Може и да има напуснал треньор, но аз поне не съм чел или чувал за такъв.


Имах предвид, че не знам дали в същия сезон Миньор биха ЦСКА с 3:0 в София. Помня че беше есента този мач. А през пролетта във сезона за които мрънкат от панчарево за юношите, Миньор вкара първенството във финален мач в Разград, като ги победи пролетта в Перник. Ако е всичко в един сезон, значи са им направили дубъл. Пък не си спомням такова нещо.


Победата с 3:0 беше преди това. В мачът им в Перник, ако не се лъжа, Мораеш изтърва дузпа и ЦСКА загубиха.
Това обаче са други отбори и други времена. Любопитно е какво ще направите срещу "Ч. Море" утре.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот Player » 06 май 2017 17:27

Кашчей написа:
Победата с 3:0 беше преди това. В мачът им в Перник, ако не се лъжа, Мораеш изтърва дузпа и ЦСКА загубиха.
Това обаче са други отбори и други времена. Любопитно е какво ще направите срещу "Ч. Море" утре.


Значи есента Миньор ги треска в София, а напролет в Перник. Като освен че губят предпоследния мач в Перник губят и финала в Разград. Губят двата последни мача в първенството и Лудогорец ги минава в последния момент и става шампион и виновен им е... Миньор :mrgreen: Това е по-голям резил от равния ни със Славия, според мен.
Но за утре не знам. Едните падат с 3, а другите с 4 миналата седмица. Сега поне няма как да паднат и двата отбора. Но като видя стартовия състав, ще имам мнение. Миналата седмица като разбрах за Митрев на вратата и веднага се сетих как омаза мача на Герена, срещу чорбата 1:3, като се сблъска в защитник при овладяването на една топка и така я изпусна и ни вкараха първия гол и всичко тръгна зле. Беше ми ясно, че губим мача пак. И точно по същия сценарии се разви. Пълно дежа вю.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 06 май 2017 18:47

Гледам, че се обсъждат някакви мачове между ЦСКА(лека им пръст), Миньор, Л-ц и Левски. :o
Т.е всичко друго, но не и предстоящия мач между Ч.море и Левски. Което, всъщност, е и темата. :o


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта