Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 29 апр 2017 08:41

Победа за Левски
236
55%
Равен
42
10%
Победа за ЦСКА - София
154
36%
 
Общо гласове: 432

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот Teo » 23 апр 2017 11:23

koisa написа:
Teo написа:1:4

Доста оптимистична прогноза предвид това, че от много време няма отбор, който да е отбелязал повече от 2 гола на Левски. :lol: Изиграхме два мача и въпреки това продължавате с прогнозите от 0:4, 0:5, 1:4. :lol:
Човек ще каже, че двамата с Vura сте братя! И той така преди всеки мач с тях прогнозира разгроми. :mrgreen:


Ами, вие сте слаби бре, какъв резултат искаш да прогнозирам? :lol:
@ Вижте, че като тръгнете да играете открит футбол и ви натягат яко... един път излезте е така срещу нас както играхте срещу Дунав и ще ви пишем 8-ца, но нямате смелост знам... винаги антифутбол и напред каквото стане.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот metodito » 23 апр 2017 11:24

Teo написа:1:4


Вече съм спокоен за мача след прогнозата на Тео. Ако беше казал "победа за "Левски", 100 про падаме. Сега знам, че бием. Тео, дано не играеш Еврофутбол, човек.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот Teo » 23 апр 2017 11:28

metodito написа:
Teo написа:1:4


Вече съм спокоен за мача след прогнозата на Тео. Ако беше казал "победа за "Левски", 100 про падаме. Сега знам, че бием. Тео, дано не играеш Еврофутбол, човек.


И теб те питам, кога ще играете офанзивно срещу нас?
Поне един мач в които няма да седите 90 минути във вашата половина?
@ Както виждаш ние винаги излизаме да се надиграваме, докато вие само антифутбол от страх да не паднете... аре стегнете вече.

Обадете се на Никито и му кажете да се надиграваме и да видим на кой му е по-голяма оная работа, ама не ви стиска нали? :mrgreen:

progres1986
Мнения: 56
Регистриран на: 12 яну 2013 15:28
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот progres1986 » 23 апр 2017 11:49

Teo написа:
koisa написа:
Teo написа:1:4

Доста оптимистична прогноза предвид това, че от много време няма отбор, който да е отбелязал повече от 2 гола на Левски. :lol: Изиграхме два мача и въпреки това продължавате с прогнозите от 0:4, 0:5, 1:4. :lol:
Човек ще каже, че двамата с Vura сте братя! И той така преди всеки мач с тях прогнозира разгроми. :mrgreen:


Ами, вие сте слаби бре, какъв резултат искаш да прогнозирам? :lol:
@ Вижте, че като тръгнете да играете открит футбол и ви натягат яко... един път излезте е така срещу нас както играхте срещу Дунав и ще ви пишем 8-ца, но нямате смелост знам... винаги антифутбол и напред каквото стане.

Нали помниш как сегашния ви отбор сложи осмица на предишният ви?? :) :) :)

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот metodito » 23 апр 2017 11:55

Teo написа:
metodito написа:
Teo написа:1:4


Вече съм спокоен за мача след прогнозата на Тео. Ако беше казал "победа за "Левски", 100 про падаме. Сега знам, че бием. Тео, дано не играеш Еврофутбол, човек.


И теб те питам, кога ще играете офанзивно срещу нас?
Поне един мач в които няма да седите 90 минути във вашата половина?
@ Както виждаш ние винаги излизаме да се надиграваме, докато вие само антифутбол от страх да не паднете... аре стегнете вече.

Обадете се на Никито и му кажете да се надиграваме и да видим на кой му е по-голяма оная работа, ама не ви стиска нали? :mrgreen:

Хахаха, казва го фен на отбор, който имаше един удар във вратата при подареното ви равенство в началото на сезона. Я кажи колко гола сборно имат двамата ви чернички нападатели от началото на сезона? Не бяха ли два...? :roll: Брех тоз нападателен футбол.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот Teo » 23 апр 2017 12:12

metodito написа:
Teo написа:
metodito написа:
Teo написа:1:4


Вече съм спокоен за мача след прогнозата на Тео. Ако беше казал "победа за "Левски", 100 про падаме. Сега знам, че бием. Тео, дано не играеш Еврофутбол, човек.


И теб те питам, кога ще играете офанзивно срещу нас?
Поне един мач в които няма да седите 90 минути във вашата половина?
@ Както виждаш ние винаги излизаме да се надиграваме, докато вие само антифутбол от страх да не паднете... аре стегнете вече.

Обадете се на Никито и му кажете да се надиграваме и да видим на кой му е по-голяма оная работа, ама не ви стиска нали? :mrgreen:

Хахаха, казва го фен на отбор, който имаше един удар във вратата при подареното ви равенство в началото на сезона. Я кажи колко гола сборно имат двамата ви чернички нападатели от началото на сезона? Не бяха ли два...? :roll: Брех тоз нападателен футбол.


Казвам ти, че много ще страдате, ако се опитвате да се надигравате с нас... ще ви бием с 4-5 гола разлика!
@ Вие както винаги ще играете як бетон отзад, балтии целия мач и ще чакате Бабатунде на някоя контра да опита да уцели вратата. :lol:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот koisa » 23 апр 2017 13:21

Teo написа:Ами, вие сте слаби бре, какъв резултат искаш да прогнозирам? :lol:
@ Вижте, че като тръгнете да играете открит футбол и ви натягат яко... един път излезте е така срещу нас както играхте срещу Дунав и ще ви пишем 8-ца, но нямате смелост знам... винаги антифутбол и напред каквото стане.

Вие защото сте много силни, заради това сте зад слабите. :lol:
Никой не е длъжен да излиза открито. Излиза се различно според съперника и ние точно това правим.
Винаги съм симпатизирал на умния и ефективен футбол пред този с юруш напред.
Ако си гледал снощи Челси - Тотнъм веднага ще разбереш какво имам предвид и кой футбол отново спечели. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот damyanov1963 » 23 апр 2017 13:51

Тео, ние когато играем агресивно с/у вас ви правим по 7 гола, така че не предизвиквай съдбата!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот metodito » 23 апр 2017 13:55

damyanov1963 написа:Тео, ние когато играем агресивно с/у вас ви правим по 7 гола, така че не предизвиквай съдбата!

:!:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот Teo » 23 апр 2017 13:59

damyanov1963 написа:Тео, ние когато играем агресивно с/у вас ви правим по 7 гола, така че не предизвиквай съдбата!


Бате Дамянов не ставай смешен хахаха.... последните 17 години срещу нас играете само на антифутбол бетоновоз.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 41 госта