Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
108
65%
Равен
28
17%
Победа за Дунав
31
19%
 
Общо гласове: 167

rudolfo_l
Мнения: 22
Регистриран на: 10 ное 2015 11:34
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот rudolfo_l » 17 апр 2017 16:27

От всички нови отбори в първа лига този сезон, единствено Дунав си спечелиха мястото със спортно-техническите си качества и това си личи по представянето им. Очаквам труден мач, надявам се Левски да спечели и дано наистина не говорим за съдийство след срещата.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5168
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот koisa » 17 апр 2017 16:40

FCD написа:Подобно. ;) Има нещо общо в духа на двата клуба, а и малко хора знаят, че преди 9-и септември 1944 г. комунистите да "основат" клуба и да унищожат документите, той се е казвал Левски (Русе) в златните години от 1922 до 1944 г. Иначе апокрифните улики водят чак до 1901 г., когато се е играл футбол в Русе под формата на тогавашните физкултурни обединеня, но за съжаление другарите всичко са унищожили допреди 1949 г. Ние в преобладаващото си мнозинство сме различни - малко по-улегнали, научили уроците си, здраво стъпали на земята и с аристократичен русенски манталитет. Разбира се във всяко стадо си има и мърша, но тя не е представителен елемент на публиката ни. Абе нашите момчета са били вече при вас, видели сте се. Аз бях в Разград, но не съм бил в София, но чух хубави отзиви, вкл. като уважение между феновете след мача. Имало е специални срещи и т.н. Иначе този мач както и да свърши, не си го слагам за драма. Все пак играем с Левски и всичко може да се случи. Явно мачовете помежду ни не са лесни. Но има няколко дни, нека видим как ще се развият нещата преди и по време на мача.

+1
Ето заради това ви уважавам като съперници и се радвам, че точно вие сте в първата шестица вместо Ботев, Берое и т.н. След мача с нас ви пожелавам успех и дано се преборите за място в ЕКТ вместо отборчето на гнома. Но едва ли ще ви бъде позволено! ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2112
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот k20dan4o » 17 апр 2017 16:48

Май анкетата трябва да е кой ще е съдия на мача. Иначе да питам кои от Левски висят с картони за мача с ония.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 17 апр 2017 17:13

Обаче за пореден път гениална програма от БФС. Ще ми сложат този много по-интересен мач в работния петък от 20 ч., след като между Русе и София има 370 км. и да не могат хората да отидат лично на Герена, а в събота ще ми пуснат Славия - Ботев Пд, където е на един хвърлей по магистралата и мега дербито в прайм тайма Верея-Монтана. Боже... кръстя се с две ръце.
Изображение Изображение Изображение

Да не е в събота и да можем да дойдем като хората.

Уникална държава! Уникално БФС!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот Player » 17 апр 2017 19:35

Дунав явно ще се бори за УЕФА и няма да се предава до края, както и трябва, но как така изпусна питомното чрез купата? Аз бях убеден, че са поне на финал. Как така загубиха от Верея? Защо не биха една Верея? Това ме изненада колкото нашата нелепа загуба от Гонзо на Герена.

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот boti4eli » 17 апр 2017 21:01

Честит празник на всички, с пожелание за много здраве и щастие! Първо искам да отговоря на колегата по-горе и да поясня, че неприятната ни загуба от Верея дължи на факта, поне според мен, на изключително късата ни резервна скамейка + контузии. Не е тайна за никого, че отборът ни е с най-нисък бюджет в лигата, което обяснява и горе казаното. Но както и да е, това си е наш проблем и колкото и да ни обявяват за супер късметлии и отбор-сателит, не може да се отрече трудолюбието и всеотдайността на футболисти и треньори. Факт, достоен за уважение! За мача се надявам да видя една отворена и резултатна игра, с доста тактическо, поне от наша страна, надиграване. Дано футболните приоми са определящи за изхода на мача. Похвална е тенденцията на Митов в опита му за налагане и даване на шанс на млади, български футболисти, което според мен е правилния път за развитие на един клуб. Със сигурност към такъв треньор трябва да се подходи с търпение и уважение. Успех за второто място (казвам го без сарказъм) и ви чакаме за реванша в Русе!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 17 апр 2017 22:41

Player написа:Дунав явно ще се бори за УЕФА и няма да се предава до края, както и трябва, но как така изпусна питомното чрез купата? Аз бях убеден, че са поне на финал. Как така загубиха от Верея? Защо не биха една Верея? Това ме изненада колкото нашата нелепа загуба от Гонзо на Герена.

Понеже българите сме царе на конспирациите, освен ортодоксалното обяснение от колегата, из интернет-медиите се появи още една конспиративна теория, която първосигнално и мен ме замисли, но после я отхвърлих като неправдоподобна. Та тази конспирация включва договорка чрез един от общите спонсори. Така мачът се дава на Верея, за да имат цел за какво да играят и съответно единия отбор продължава за Купата, а другия играе в топ 6. "Просто било." Освен това по този начин "отплащаме" и стадиона, който некадърно се прави от фирма, собственост на този спонсор. Жестоко! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23230
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот W84me » 17 апр 2017 23:47

Сигурна победа за Левски.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 18 апр 2017 12:12

Сигурна-сигурна... колко да е сигурна? 60% или поне 51. Други преди това ни качваха на минимум 2-3 гола разлика. :P Но сме в серия от 8 мача без загуба. Двата ни мача в първа фаза бяха доста закучени и се чудя откъде тази сигурност. Аз очаквам пореден труден мач.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот emigo73 » 18 апр 2017 12:51

FCD написа:Сигурна-сигурна... колко да е сигурна? 60% или поне 51. Други преди това ни качваха на минимум 2-3 гола разлика. :P Но сме в серия от 8 мача без загуба. Двата ни мача в първа фаза бяха доста закучени и се чудя откъде тази сигурност. Аз очаквам пореден труден мач.



Напълно съм съгласен, че няма нищо сигурно. Според мен мача е "троен". Единственото​ нещо което "говори" в наша полза е това, че сме домакини. Мисля, че като такива играем по-успешно от вас. Незнам имате ли победа или равен на Герена? Но, ако съдим от последния двубой ....!
Аз също се надявам на една хубава и коректна "битка" и без съдийски излагания.
Въпреки това: 3-1 или 2-0.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта