Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 20 мар 2017 20:19

Победа за Черно море
37
47%
Равен
9
11%
Победа за Левски
33
42%
 
Общо гласове: 79

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Готвача » 21 мар 2017 19:29

ЕМИЛ написа:Твърдо падааме . Не виждам как нашите бездарници ще победят свръх мотивираните полудомакини !!!

1:0

Хаха,ще гледаме мач на полудомакини,срещу отбор воден от полуръст.Безценно! :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот metodito » 21 мар 2017 20:31

Kris_men2000 написа:Срещу Франция Пиргов и Александров не знаеха къде се намират и на кой свят живеят.А ние ги имаме като еталон и супер добри защитници.Ето такива мачове ни показват какъв скапан материал имаме в отбора а ние го приемаме за първо качество.Затова от ЛЕВСКИ за момента не очаквам нищо хубаво като игра на футбол.

Очаквам критики и мощно плюене.


Човек, говорим за финалиста на последното европейско. Айде по-полека, а? Това е все едно "Левски" да се изправи срещу Реал Мадрид, да загубят с разлика и да кажеш: "Гледай ги тея за нищо не стават".

По темата. Гонзо ще се смили над "Левски" - 2-1. Не изключвам и хикс, но само, ако Гонзо или съдията нещо се объркат... Между другото радвам се за Гонзо и това, че му се получават нещата в Морето. А забелязали ли сте, че при Гонзо "морето" сякаш вече не излизат срещу нас на кило кръв, както преди. И играят доста трезво, което пък не е добре, щото преди си изкарат два червени картони и дотам... :mrgreen:

Така и не разбрах, хора, Гонзо излъга ли при първия му престой като треньор при нас или го накараха да се махне. Говоря за периода след Костов, когато пое отбора и обеща, че ще ни закара на върха, а ако не успее се маха...

За мен единствено шансът не ни позволи да отстраним Спартак. И разбира се това, че Арш и Симо не бяха титуляри, разбира се.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9297
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот mikata » 21 мар 2017 21:27

Не виждам какво пък толкова е направил гонзо в Черно Море,освен, че ни отстрани за купата :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот metodito » 21 мар 2017 21:39

mikata написа:Не виждам какво пък толкова е направил гонзо в Черно Море,освен, че ни отстрани за купата :oops:

Като ги вкара в групите на ЛЕ ще разбереш, примерно... Еми човек, сравни как играе Морето с Гонзо и как играеше без него... Черно море отдавна не е просто "корав съперник" само. Само не мога да си обясня защо "Левски" по времето на Гонзо, когато ни беше тренер не играеше така добре в дефанзивен план, както Черно море...

Шегичка това с групите, но няма да се учудя, ако завършат трети.

А Митов не знам какво им говори в съблекалнята на тея безхаберници, но явно има дар слово. Чудя се, ако го пратят на един стаж в една Испания да речем, какво ли би се получило.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2697
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Der Schmarotzer » 21 мар 2017 21:50

metodito написа:
mikata написа:Не виждам какво пък толкова е направил гонзо в Черно Море,освен, че ни отстрани за купата :oops:

Като ги вкара в групите на ЛЕ ще разбереш, примерно... Еми човек, сравни как играе Морето с Гонзо и как играеше без него... Черно море отдавна не е просто "корав съперник" само. Само не мога да си обясня защо "Левски" по времето на Гонзо, когато ни беше тренер не играеше така добре в дефанзивен план, както Черно море...

Шегичка това с групите, но няма да се учудя, ако завършат трети.

А Митов не знам какво им говори в съблекалнята на тея безхаберници, но явно има дар слово. Чудя се, ако го пратят на един стаж в една Испания да речем, какво ли би се получило.

Ще почне да прикзва като един друг лебед - Г. Тодоров, който беше известно време на стаж във Валенсия, а резултатът ще е още няколко Везала...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот metodito » 21 мар 2017 22:04

Der Schmarotzer написа:
metodito написа:
mikata написа:Не виждам какво пък толкова е направил гонзо в Черно Море,освен, че ни отстрани за купата :oops:

Като ги вкара в групите на ЛЕ ще разбереш, примерно... Еми човек, сравни как играе Морето с Гонзо и как играеше без него... Черно море отдавна не е просто "корав съперник" само. Само не мога да си обясня защо "Левски" по времето на Гонзо, когато ни беше тренер не играеше така добре в дефанзивен план, както Черно море...

Шегичка това с групите, но няма да се учудя, ако завършат трети.

А Митов не знам какво им говори в съблекалнята на тея безхаберници, но явно има дар слово. Чудя се, ако го пратят на един стаж в една Испания да речем, какво ли би се получило.

Ще почне да прикзва като един друг лебед - Г. Тодоров, който беше известно време на стаж във Валенсия, а резултатът ще е още няколко Везала...


:mrgreen: Не знаех, че е бил на стаж във Валенсия...

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот ShooterMan » 22 мар 2017 00:49

Абсолютно никаква изненада. Покрай комунистическия дядка който замина свършиха и парите....3:0 8-)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Кролик » 23 мар 2017 08:59

metodito написа:
mikata написа:Не виждам какво пък толкова е направил гонзо в Черно Море,освен, че ни отстрани за купата :oops:

Като ги вкара в групите на ЛЕ ще разбереш, примерно... Еми човек, сравни как играе Морето с Гонзо и как играеше без него... Черно море отдавна не е просто "корав съперник" само. Само не мога да си обясня защо "Левски" по времето на Гонзо, когато ни беше тренер не играеше така добре в дефанзивен план, както Черно море...

Шегичка това с групите, но няма да се учудя, ако завършат трети.

А Митов не знам какво им говори в съблекалнята на тея безхаберници, но явно има дар слово. Чудя се, ако го пратят на един стаж в една Испания да речем, какво ли би се получило.


При нас тези с червените картони са/бяха - Дани Димов, Сашо беройски, Единилсон Бергонси, Мишо Венков, Паланков ... Останаха само последните двама, другите ги взехте точно вие дето им се дразнихте. Съдба, хем са дърварите на Морето, хем са идеални :)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Kris_men2000 » 23 мар 2017 12:49

wilge написа:
Kris_men2000 написа:3:1 за морето.Защото ЛЕВСКИ никога не вкарват повече от 1 гол като гости на сериозните отбори.Та един гол е максимума на ЛЕВСКИ като гост.А и с тези куци коне които имаме за нападатели и един гол няма да вкараме.За справка питайте Пирин,Берое и кой ли не.А бе направо не ми се мисли.Пълна скръб и зор.Да живее анти футбола и аматьорщината.

Ето какво си написал преди мача с проскубаните пилета:
"Re: Левски (София) - Ботев (Пловдив) | 19.03.2017 |
Мнение от Kris_men2000 на 14 Мар 2017 15:26
Точна прогноза от професионалист.Мача е 0:0 с много зор от наша страна.Ботев ще имат поне 5 чисти положения и една сериозна претенция за 100 процентова дузпа.От наша страна мъка,мъка,мъка и яко кюскане на топката.Анти футбол до втръсване.И след мача Жадното ще ни обяснява как има много работа да върши и как сме имали много възможности да бием но не сме били съсредоточени пред гола.А бе едно и също всеки мач на ЛЕВСКИ.Нищо ново под слънцето."
За мен ни си познавач, трол си. Или си платена подлога на Г.Г. респективно К.Д. Когато всички искаме да помогнем за вдигането на самочувствието на футболистите на Левски, защото незадоволителната игра е в следствие на наранената психика на играчите, или поне част от тях, твоите коментари са само и единствено в ущърб на Левски. Така не се помага. Така много умело и премерено, в типичен панчаревски стил се пречи.

ПП. Препоръчвам ти да смениш форума. В друг ще те адмирират. И не залагай на футболни срещи- ще ходиш гол.


Първо брато точно ЛЕВСКИ ме направи богат с тази аматьорска и селска игра.Тото обръщалки колкото щеш.
Второ когато съм плакал със сълзи за ЛЕВСКИ от радост и мъка ти си бил на баща си във футболните гащи (още не плануван) не ми гледай ника не съм този набор.
Трето кръвта ми е синя и не само на мен а ми на цялата ми рода а тя никак не е малка.Простира се от Русе та чак до
село Гостун.
Четвърто колкото мачове съм изгледал на ЛЕВСКИ на живо ти толкова косми нямаш на главата и задника си общо.Затова няма да ми казваш в кои форум на отида.
Пето Наско Сираков сме го хулели като циганин в очите но това изобщо не му пречеше да съдира задниците на всички отбори и най вече чорбата.А ти искаш сегашните куци коне и аматьори да ги хвалям та видите ли клетите примадони да не се обидят или да се стресират.Тези които играят в момента в ЛЕВСКИ преди 25 години щеше да са резерви на резервите в Б група.На такъв скапан материал няма как да му кажа,че е 1-во качество.

И ако искаш да хвалиш и ръкопляскаш ходи гледай художествена гимнастика или балет.Там ще бъдеш във вихъра си.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
bluelagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 12 яну 2017 14:40

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот bluelagoon_1914 » 27 мар 2017 14:08

3-1 за Левски с два гола на Бурабия и един на Прохазка.
Ти си знаеш какво си...... ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], jusi, vlong и 123 госта