КОЙ отбор ще подкрепяте?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот Player » 17 юни 2015 21:51

За феновете на червените просто съм си казал мнението на всички които познавам и са от този отбор. Няма как да си честен и почтен човек и да си от този отбор. Дори с много готини момичета съм се карал, че е абсурдно и неморално да си от отбора на престъпниците, за момчета да не говоря. Като му прочетеш историята и да си от този отбор не го разбирам. Противоречи на всякаква човешка логика и поведение. Все едно да видиш в новините някой убиец и изнасилвач и да започнеш да му симпатизираш. Създадени от престъпници и започват да тероризират другите и най-вече Левски, без никой нищо да им е направил. Покваряват всичко спортно и нарушават всякакви правила за да печелят слава за партията майка - БКП и престъпния комунистически режим. Меко казано е жалко и безобразно да си от този отбор.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 18 юни 2015 04:27

Аз ще подкрепям ЦИСЕКС.Централен Игрален дом за СЕКС.Няма друг бог освен секса ,а кой е негов пророк ще си проличи.

Ivo333
Мнения: 9
Регистриран на: 21 фев 2015 19:02
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот Ivo333 » 18 юни 2015 15:21

НИЕ Да не сме чорбата бе болен мозък....е такива като тебе най ме дразнят.....псевдофен.....по реално е да зададеш тоя въпрос на прасетата за кой
ще са когато комунистическото отборче престане да съществува ? Защо ли ми се струва че изведнъж всички ще станат ботевисти.... :roll:
ВЪПРОСА Е : ЗАЩО ЕТЪР А НЕ цск@ ЗАЩО СПАРТАК А НЕ цск@ ЗАЩО ПИРИН А НЕ цск@ защо АЕК а не цск@ Защо Ювентус А НЕ цск@ ЗАЩО РЕЙНДЖЪРС А НЕ цск@ ????? ДОКОГА ДОКОГА ЩЕ ГО ИМА ТОВА ИЗВРАЩЕНИЕ НА ФУТБОЛНАТА СЦЕНА..ДОКОГA..ЗАЩО НИ Е ТОВА ПЕТНО КОМУНИСТИЧЕСКО?

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот August Burns Red » 18 юни 2015 19:24

ПФК Берое Стара Загора Ад Тец Марица-Изток 2 ЕАД !! Това е Отбора 2015/2016 Шампион На България !!

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот radoslav_rashkov » 19 юни 2015 14:59

1977 написа:След последните безумни събития на футболната БГ карта,искам да попитам феновете на Левски кой отбор биха подкрепили ако догодина се получи следния вариант:
Левски изпада в невъзможност да плаща и някой решава да прекръсти Миньор Перник на Левски за да го има в А група :mrgreen:
А нашия Левски отива във В група.

Кой отбор бихте подкрепили?


Ако Миньор го прекръстят на Левски се записвам доброволец и заедно с другите перничани превземаме София за 2 часа. Това е кощунство. Не се ебавайте с нормалните клубове. Левски имат хляб да ядат докато станат Миньор.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта