Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот MagicMoments » 15 окт 2016 20:52

Днес освен че погребахме покойниците от ЦСКА също така с малки ,но важни стъпки вървим към погребването на Сектор Б.Не може при такава бройка хора да се извъртят четирима некадърници на микрофона,да се брои до 7,да не се вдига хореографията 15 минути(тези впечатления ги предавам въз основа на разкази на мои приятели били на мача,аз в сектор Б от 25.02.2015г. не стъпвам).Бавно,но славно вървим по пътя на Славия и Локо София.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Сектор Б

Мнениеот ceBep » 17 окт 2016 16:47

Вие не сте погребани, вие сте официално ДЪНО бе приятел. Имахте материал за много по-оригинални идеи и транспаранти,но отново сектора ви лъхаше на селяния и простащина. Само във вашия сектор може да се видят пишки, путки, дроги смъркания, обесвания погребване и т.н. И не излизайте с номерата, че видиш ли Дивизията ако беше щеше да е друго ( както някой назад спомена ). И с тях ви видяхме какво представлявате. Можещите сред вас отдавна не са на стадиона. Реално погледнато, добре че беше Гриша Ганчев да ни ебе майката на публиката, защото правехме нещата както трябва и израствахме като публика и сектор, с проблемите в Б нямаше кой да ни стигне много години напред. Добре че ни закриха отбора, за да пропадаме сега към вашето ниво със супер сила.

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Popokatepetal » 17 окт 2016 22:27

Just1948 написа:
Екипът на Православие.БГ се присъединява към призива на сайта Задругата към Софийската света митрополия да вземе отношение по казуса, свързан с хулиганската проява от вчерашния мач и мнимия свещеник…

Публикуваме и текста на Задругата по темата…

През изминалата седмица отново се срещнахме с „Вечното дерби ЦСКА – Левски”. Освен полиция и жандармерия заради безредиците, който винаги следват, този път имаше и предястие, които трудно се преглъща. Преоблечен като свещеник фен на Левски, с расо и калимявка, стар епитрахил и дървен кръст върху него, вървеше пред една катафалка, която трябваше да символизира погребението на отсрещния отбор. В едната ръка на този човек имаше кадилница, а в другата – книга с надпис „ЦСКА умре”. След това тази гавра се пренесе на стадиона, където мнимият свещеник, пред един от секторите с привърженици на синия отбор, взел микрофон, кръста и книгата, с напевен глас (имитиращ свещенството) и използващ богослужебна лексика, говори за погребението на противниковия отбор. Целият процес ставаше с ясно доловимото одобрение на мнозина от синята публика. С две думи – мила родна картинка.

Може т. нар. „български народ” вече да е свикнал с подобни неща, може да не му прави впечатление, че се подиграват с вярата му, но ние не можем да свикнем, а сигурно и вие, които четете тези редове. Няма как да се свикне с простотията, нали? А и не трябва. Простотията, братя и сестри, не бива да се търпи нито секунда. Защото от това нечовешко търпение, което проявяваме и досега, от това наше скотско бездушие, което може да се каже, че граничи с лицемерие, простотията е вече по всички върхове и ни се присмива с пълно гърло. Така, както ревеше и беззъбият запалянко с кадилницата.

Разгледахме снимката и епитрахила на мнимия „поп”. Стар е, вече не шият такива. И кадилницата е стара, но е от инвентара на някой храм. Значи някой свещеник беше дал този стар епитрахил и тази стара кадилница на този запалянко, който не знае какво означават те и беше позволил да се подиграят със символите на духовната власт и „игото” на свещеника. Да станат за подигравка и поругание атрибутите, без които той не може да прочете дори една молитва. И пак стигаме дотам, че не е луд този, който яде зелника.

Страшното не е в този преоблечен като свещеник запалянко. Простотията е навсякъде по нашите ширини, тя вече на никого не прави впечатление, дори се опитваме да свикнем с нея, за да живеем по-нормално, макар че това е невъзможно. Страшното е, че някой, който притежава епитрахил и кадилница, е услужил на „попа”, за да реве той невъзмутимо на „смъртта на ЦСКА”. Страшното е, че този някой е получил духовна власт и раздава щедро символите ѝ, за да служат те за подигравка. И още по-страшното е, че това вече не прави особено впечатление.

Ако на всяка подобна гавра нашите висши духовници реагираха по някакъв начин, едва ли щяхме да гледаме подобни снимки. Преди няколко години на подготовката за изложба във Варна, която целеше да се подиграе с наши известни духовници от миналото, митрополит Йоан реагира бързо и адекватно, и гаврата, която беше замислена, не успя, а религиозните чувства на християните бяха пощадени и повече не чухме за злополучния художник. В този случай едва ли някой е мислил, че преди футболен мач ще видим такова зрелище, но още не е късно за реакция от митрополита на съответната епархия, където това се случва. Ако го интересува, разбира се.

Нас обаче ни интересува. Не заради някакви футболни пристрастия, а заради принципа. Не може да се подиграваш по такъв безобразен начин с вярата на хората и свещенството. Тази гавра, разбира се, е не е единствената подобна. От години в предаването на Слави Трифонов се развява образът на отец Нафърфорий, който осмива Църквата. Случката с мача е просто още едно свидетелство, че нашият народ не е наистина православен, че неговата вяра е номинална. Работа на Църквата обаче е да е защитник на вярата и да наставлява хората в пътя на истината и правдата. Затова призоваваме Софийска митрополия да излезе с позиция за тази хулиганска проява, уронваща престижа на Българската православна църква.

Искрено се надяваме, че това няма да е глас в пустиня. В противен случай каквото и да кажем, към когото и да се обърнем, каквото и да правим, ако никой от духовниците ни не вземе отношение, значи заслужаваме това, което неверието може най-добре – да се подиграва с вярата, защото за него няма нищо свято. А за вас?"

Говеда,падате ужасно ниско.


Пропознаваченцаааааа, това с опелото така ви е жегнало явно, че само за него приказвате. Боли да ти напомнят нон стоп, че си измекяр, предал уж "любимия си отбор", но няма как. Ако си мислите, че това ще спре със времето, жестоко се лъжете. Това е само началото.
А какво мисли тотално компроментираната бг църква, знаеш ли колко ми дреме.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21148
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот metodito » 18 окт 2016 16:08

хаххаахах, и Църквата ли взела да пише декларации? Мани-мани. Вместо да ни обръщат внимание, да си налагат парцалите и да си гледат на$раните ченгеджийски гъзове. За каква вяра ми говорят тея ченгета и измекяри. Българската църква спря да съществува на 09.09.1944г.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ЕМИЛ » 19 окт 2016 01:28

Унизихме ги с хореографията ,но можеше и повече .

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Red_Neck » 19 окт 2016 09:06

ЕМИЛ написа:Унизихме ги с хореографията ,но можеше и повече .

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Емка, ... трибуна "Каспър" винаги може повече ;)
Остави излагацията с чаршафите,...... имах инфо и за едни самолети, .... ама нещо май не можахте да ги ...вдигнете ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот modor » 19 окт 2016 09:08

Red_Neck написа:имах инфо и за едни самолети, .... ама нещо май не можахте да ги ...вдигнете ;)

"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Red_Neck » 19 окт 2016 09:33

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Модоре, мерси за клипа ...... моя е грешката, ..... не съм видял перките ;)
На живо ми се видя, като ..... сом, гълтащ каракуда :o ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ЕМИЛ » 28 ное 2016 08:52

Изображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Сектор Б

Мнениеот mikata » 12 дек 2016 08:46

В неделя се състоя среща на фракциите от агитката на Левски. Сбирката в столичната зала "Универсиада" се осъществи по покана на Националния клуб на привържениците. На нея бе обсъден отливът на фенове от домакинските мачове на състава. Бяха изгладени някои противоречия и изготвена стратегия за връщането на феновете на трибуните, пише вестник "Тема спорт".

Срещата започна с реч на председателя на НКП Степан Хиндлиян. Той се обърна към останалите в залата по следния начин:

"Ще ви помоля да си отговорите на един въпрос - "Аз от Левски ли съм?". А след това на още няколко... Аз от сектор Б ли съм? Аз от някоя фракция ли съм? Аз поклонник на някое определено лице ли съм? Аз от форума ли съм, аз от фейсбук-група ли съм, или съм от кръчмата в квартала. Ако отговорите на всичките тези въпроси са положителни, поне ги степенувайте, за да е ясно. Аз за себе си знам кой е отговорът. Знам защо съм тук, защо съм на стадиона и защо ще продължа да бъда на него без значение дали ще заемам това място (б.р. -председателския пост на НКП)". След това в залата се проведе "Боен турнир 2016".

https://topsport.bg/levski/krehko-primi ... evski.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace и 45 госта