Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

prascho
Мнения: 26
Регистриран на: 01 юли 2011 23:49

Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот prascho » 06 авг 2011 21:32

Каква според вас е ролята на въпросната персона на 'герена" и намирате ли в него лидера на сините фенове ?
Аз например сериозно се притеснявам или по скоро ме е срам от факта , че такъв човек е нарочен за председател на НФК , друг е въпроса че НФК си е тъждество на фракцията "софия -запад"
Спомня ли си някой , този човек да се е показал след някой от резилите на отбора за да каже две думи на кръст ?

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот milen.hristov » 06 авг 2011 21:33

prascho написа:Каква според вас е ролята на въпросната персона на 'герена" и намирате ли в него лидера на сините фенове ?
Аз например сериозно се притеснявам или по скоро ме е срам от факта , че такъв човек е нарочен за председател на НФК , друг е въпроса че НФК си е тъждество на фракцията "софия -запад"
Спомня ли си някой , този човек да се е показал след някой от резилите на отбора за да каже две думи на кръст ?

Ще ти отговоря в понеделник

Потребителски аватар
Phoenix_
Мнения: 345
Регистриран на: 20 апр 2009 01:10
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот Phoenix_ » 06 авг 2011 21:41

Играе ролята на боклук.. толкова прост, ограничен, смотан дебил..., че.. няма смисъл да му се създава тема даже...

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот hrclspr12 » 06 авг 2011 21:44

prascho написа:Каква според вас е ролята на въпросната персона на 'герена" и намирате ли в него лидера на сините фенове ?
Аз например сериозно се притеснявам или по скоро ме е срам от факта , че такъв човек е нарочен за председател на НФК , друг е въпроса че НФК си е тъждество на фракцията "софия -запад"
Спомня ли си някой , този човек да се е показал след някой от резилите на отбора за да каже две думи на кръст ?

Нулева. Уж за хубаво беше смяната на Златин Тепсиев, а май не се оказа така. И двамата са свързани с нечисти групировки.

prascho
Мнения: 26
Регистриран на: 01 юли 2011 23:49

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот prascho » 06 авг 2011 21:48

Phoenix_ написа:Играе ролята на боклук.. толкова прост, ограничен, смотан дебил..., че.. няма смисъл да му се създава тема даже...


Темата е създадена за да си кажем нещата , такива каквито ги усещате , защото за да върви напред един отбор е нужно да се изчисти от туморите на всяко едно от нивата .


п.с иначе знам че този не заслужава не само тема , ами и половин дума да се каже по негов адрес , но самата му длъжност го изисква :)))

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот Blue_AvalanchE » 06 авг 2011 21:51

Фурнаджийска лопата, това ми е мнението !
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
ivo82
Мнения: 953
Регистриран на: 05 окт 2010 16:47
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот ivo82 » 06 авг 2011 21:55

Каквa роля играе сигурно лъска обувките на Батков и вип ложите... :mrgreen:

Питам защо закриха фенклуб София-запад на Бул.черни връх,затворен дори табелата я няма?

КЕШ 1992 DREAM TIM
08.01.1994 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0

Потребителски аватар
mitni4arq
Мнения: 479
Регистриран на: 29 юни 2011 17:28
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот mitni4arq » 06 авг 2011 22:02

като всеки друг ''шеф'' на фенклуб в БГ
Когато парите говорят и прокурора мълчи

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот samocskasamo » 06 авг 2011 22:06

Кьв да е,тьп и поставен.София-Запад си дьржат властта това е-пьрво Таке,после Исуса,после Любо Младежа сега Тонката-те това са ви водачите ако незнаете.А сега пьк се скараха с приятелите си от SOUTH DEVISION-на мача в Тьрнава,ама да се оправят,ние се помирихме и сега яка ЧЕРВЕНА ОФАНЗИВА
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот hrclspr12 » 06 авг 2011 22:12

samocskasamo написа:Кьв да е,тьп и поставен.София-Запад си дьржат властта това е-пьрво Таке,после Исуса,после Любо Младежа сега Тонката-те това са ви водачите ако незнаете.А сега пьк се скараха с приятелите си от SOUTH DEVISION-на мача в Тьрнава,ама да се оправят,ние се помирихме и сега яка ЧЕРВЕНА ОФАНЗИВА

Не сте се помирили и вие. Живеете в България, не сте цял един феклуб, а сте подразделения.
Нашите фенклубове са смешна работа. По - добре да ги разтурят!

На Запад хората си купуват абонаментни карти, имат влияние особено в Испания върху случващото се в клуба.
В Италия е като при нас.
Последна промяна от hrclspr12 на 06 авг 2011 22:13, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan, Google [Bot], LoveAndPeace, metodito, Киро Пора и 36 госта