Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ЕМИЛ » 19 апр 2018 14:52

Сектор Б е нещо величествено
Сектор Б е нещо феноменално
Сектор Б е начин на живот
Сектор Б това е Левски

, но този път се изложихме стабилно .Нека момичето да се оправи и от тук нататък само сериозна подкрепа и само Левски .

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Сектор Б

Мнениеот сини шампиони » 19 апр 2018 21:21

ЕМИЛ написа:Сектор Б е нещо величествено
Сектор Б е нещо феноменално
Сектор Б е начин на живот
Сектор Б това е Левски

, но този път се изложихме стабилно .Нека момичето да се оправи и от тук нататък само сериозна подкрепа и само Левски .

По мое време никой не се определяше, кой от кой сектор е. Всички бяхме от Левски. Иска ми се да накажат всички дегенерати в сектора, т.е. да затворят целия сектор с пишман ултрасчетата, но нищо такова няма да се случи и простата причина е, че трябва да се гласува за Гласувай за Една Разумна България или нещо подобно. Дано да намерят тоя боклук, но ако всички от софия лапад да бастисат ще съм на седмото небе.
И само Левски оле

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 26 апр 2018 03:11

Прави ли се нещо, ЮД и дългия да се върнат там, където им е мястото - в сектор Б ?
Абсолютно задължително е да са в Б на финала за купата, а дългия да разпява. Представям си какво избухване ще е....

Доколкото разбрах, ЮД са били в А сектор, сега на реванша, а дългия е разпявал. Така ли е ? сз продължава ли да ги гони от стадиона или поне ги остави на спокойствие да ходят във В/А сектор ?

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Ivanov_95 » 26 апр 2018 09:42

Eminem написа:Прави ли се нещо, ЮД и дългия да се върнат там, където им е мястото - в сектор Б ?
Абсолютно задължително е да са в Б на финала за купата, а дългия да разпява. Представям си какво избухване ще е....

Доколкото разбрах, ЮД са били в А сектор, сега на реванша, а дългия е разпявал. Така ли е ? сз продължава ли да ги гони от стадиона или поне ги остави на спокойствие да ходят във В/А сектор ?

До колкото знам, ЮД от доста време са си във А и дългия ги разпява. Усеща се липсата им в Б, нито има впечатляващи хореографий, нито сектора пее на ниво, нищи. Ама до колкото знам май те нямат желание да се връщат в Б вече,и са напълно с правото си.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 26 апр 2018 11:21

Преди ги виждах в сектор А, но не след дълго започнаха отново проблемите им със сз.
Сега, на домакинските мачове, не виждам някаква агитка в А сектор. Би трябвало да се различават от останалите там, като подскачат, стоят прави, пеят и т.н. Но може и аз да не съм обърнал достатъчно внимание.
Дано сз да са ги оставили на мира и ЮД да си ходи спокойно на стадиона.
Когато те и фонда управляваха, сектор Б преподаваше! СЕГА е тъжна и жалка картинка.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1881
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Sstefanov » 26 апр 2018 11:41

Ходят в блок 5 на сектор А, напиши го в фейсбук и ще им видиш страницата. ЮД няма защо да се връща в Б, при положение, че в Б останаха само бизнесмените. На финала ще се разбере в кой сектор ще са, но най вероятно или А или В. Дългия от години е най добрият на нашата сцена, но парите и властта, съсипаха сектор Б.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 26 апр 2018 12:20

Супер, радвам се, че поне са на стадиона.
А софия запад прави ли им още проблеми ?
Защото в началото, сз ги нападаше пред сектор А, търсиха ги из стадиона, издигаха нацистко знаме в А, за да обвинят ЮД, знаем и с дългия какво стана.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1881
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Sstefanov » 26 апр 2018 13:30

Eminem написа:Супер, радвам се, че поне са на стадиона.
А софия запад прави ли им още проблеми ?
Защото в началото, сз ги нападаше пред сектор А, търсиха ги из стадиона, издигаха нацистко знаме в А, за да обвинят ЮД, знаем и с дългия какво стана.

Ами не съм чувал да ги дебнат и да ги бият последно време. Вчера се видя, че ако сме заедно ще размажем, оранжевите. НО докато има бизнесмени в Б - да не споменавам имена, при положение, че се познавам с тях да ги обсъждам в някакъв форум е доста жалка постъпка, няма да го бъде това обединение.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Player » 26 апр 2018 13:42

Хореографията вчера беше добра !

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 26 апр 2018 13:53

Sstefanov написа:Ами не съм чувал да ги дебнат и да ги бият последно време. Вчера се видя, че ако сме заедно ще размажем, оранжевите. НО докато има бизнесмени в Б - да не споменавам имена, при положение, че се познавам с тях да ги обсъждам в някакъв форум е доста жалка постъпка, няма да го бъде това обединение.

Така е. Но за съжаление, няма надежда да се разкарат от сектора и от клуба.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта