efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот W84me » 05 май 2023 14:55

helic написа:
olimpi написа:Не лош мач на нашите, много борбеност и играха като отбор. Септември не са мерило, но нямаха положение.

Картонът на Краев си е нарисуван, даже не направи опит да прибере или свали крака, не лош футболист , но рисков, а и позицията му на терена е такава.

Картонът на Фуфу също се дава заради реакцията, да му мислим как ще играем с Локо Пд, най-вероятно Чандъра + Попето, а напред Стефанов, а може и ботевския дългуч да го пуснат като опорен.

И последно, гелосана мастия от Пд, дано да е така принципен и на другите мачове,че така на прима виста се сещам за едни боксьорски прийоми на маймуней, които удобно не видя.


При възстановен Кордоба, може и Ван дер Кап да е опорен. Но най-вероятно ще е Чандъров.

Според мен Чандъров показва израстване и може да се справи в 1 мач.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22916
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот NOMER14 » 05 май 2023 15:35

Нашият мач с Локо Пд е след мача на числото с белите пеперуТки. Славия твърдо ли е седма?

Plovdiv_1926
Мнения: 1236
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Plovdiv_1926 » 05 май 2023 15:44

NOMER14 написа:Нашият мач с Локо Пд е след мача на числото с белите пеперуТки. Славия твърдо ли е седма?

Не, ако бият, а ние не, то отиват шести.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот TristaNNN » 05 май 2023 16:19

Plovdiv_1926 написа:Не, ако бият, а ние не, то отиват шести.

А вие искате ли в шестицата, какво се шушука "под тапетите"? :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22916
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот NOMER14 » 05 май 2023 16:26

Мачът Славия-Локо Пд завърши 1-1. Защо???
Защо Загорчич вече не е треньор?

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот helic » 05 май 2023 16:26

W84me написа:
helic написа:
olimpi написа:Не лош мач на нашите, много борбеност и играха като отбор. Септември не са мерило, но нямаха положение.

Картонът на Краев си е нарисуван, даже не направи опит да прибере или свали крака, не лош футболист , но рисков, а и позицията му на терена е такава.

Картонът на Фуфу също се дава заради реакцията, да му мислим как ще играем с Локо Пд, най-вероятно Чандъра + Попето, а напред Стефанов, а може и ботевския дългуч да го пуснат като опорен.

И последно, гелосана мастия от Пд, дано да е така принципен и на другите мачове,че така на прима виста се сещам за едни боксьорски прийоми на маймуней, които удобно не видя.


При възстановен Кордоба, може и Ван дер Кап да е опорен. Но най-вероятно ще е Чандъров.

Според мен Чандъров показва израстване и може да се справи в 1 мач.

и аз така смятам. Не ми прави впечатление на нещо уау като футболист, обаче сякаш играе със самочувствие и без страх.
Ама пък то и Краев не изглеждаше като някакъв мега невероятен талант.
А си мисля, че вместо Кръстев ще играе Асен Митков.
След съвсем вероятното напускане на Филип Кръстев ще трябва него да налагат в отбора и е добре да почнат от сега.

Plovdiv_1926
Мнения: 1236
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Plovdiv_1926 » 05 май 2023 17:55

TristaNNN написа:
Plovdiv_1926 написа:Не, ако бият, а ние не, то отиват шести.

А вие искате ли в шестицата, какво се шушука "под тапетите"? :)

Според мен си играем за шестицата, даже да не кажа за четворката, ама за там много не ни стигат силите. Иначе можехме преспокойно да не си даваме зор със Славия да ги изравняваме, че даже накрая можеше и да бием.

Според мен седмото място никакви гаранции не дава, да не говорим, че предвид блестящите ни мачове с Арда и двете дербита долу, шансът да станем четвърти е горе-долу сходен, да не кажа, че ако бием в понеделник, по-голям и от този да сме седми. Шестият е с най-добрата програма от трите отбора, които имат три гостувания, защото директно домакинства на четвъртия и петия. Тук идва и другото "ако" обаче, ако Спартак бият Черно море, а ние вас, то отиваме пети, а петият със сигурност е нак-прецакан, защото въпросните два директни сблъсъка му се падат гостувания. Виe пък като четвърти си губите плюса от едното домакинство, защото е дерби, отделно ви се падат три поредни гостувания, дано две от тях са на Лаута :D


Така че заради малоумниците в БФС определено има облагодетелствани отбори от това да играят по един мач. Друг е въпросът, че игрово сме далеч от състояние да вземем два мача с вас и един с Морето било то и на Лаута, ама ще видим какво ще стане.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Serafim
Мнения: 5253
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Serafim » 05 май 2023 18:50

koisa написа:
Serafim написа:Ако отбора продължава да играе така май ще е правилно Топузаков да остане.

Без да омаловажавам Топчо, при добре изграден отбор се справя добре... Въпросът е лятото като се разбие отбора (най-вероятно) дали ще е съумее да сглоби нов и да го направи поне на същото ниво??? Особено, ако се класираме за Европа.
Така, че е много важно предварително да се прецени дали е точния човек за тази работа... А, не да се взима решение само на база, че с този отбор изцяло изграден от друг треньор постига добри резултати.



Съгласен съм напълно. Даже и една подготовка да проведе сам и може тотално да срине отбора.
Обаче аз очаквам, че поне двама ще бъдат продадени. Кръстев ще напусне също. Чандъров е в отбора ей така, за дълбока резерва и заради баща си сигурно. Кристияна Димитров има записани 5 минути и може би не взет с идеята, че Кордоба ще бъде продаден зимата. Ако дойде нов треньор се съмнявам да е навреме, ще иска селекция, а пари няма. Може и да не иска и част от играчите в отбора... За това може би Топузаков е най-логичния вариант.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1412
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот olimpi » 05 май 2023 19:03


Съгласен съм напълно. Даже и една подготовка да проведе сам и може тотално да срине отбора.
Обаче аз очаквам, че поне двама ще бъдат продадени. Кръстев ще напусне също. Чандъров е в отбора ей така, за дълбока резерва и заради баща си сигурно. Кристияна Димитров има записани 5 минути и може би не взет с идеята, че Кордоба ще бъде продаден зимата. Ако дойде нов треньор се съмнявам да е навреме, ще иска селекция, а пари няма. Може и да не иска и част от играчите в отбора... За това може би Топузаков е най-логичния вариант.



Лятоска като нищо Кордоба и Сонко отлитат, така че ще трябва да се гради нова двойка ЦЗ. Отделно Кръстев не го виждам да остане , а и Попето не е ясно дали ще иска още да играе – продажба на Краев и ето ти нов отбор.

С оглед на безпаричието не виждам ка ще дойде чужденец за тренер, така че топчо може и да остане. дано не бастиса отбора и използва инерцията от Мъри. Затова с КД, ВДК сигурно ще са оивите ЦЗ, а и като нщо може да си върнем Асен Георгиев.

Опорен Чандъра, плеймейкър Митков. Крилце нмай се говореше са онзи дребака от Септември, който влезна вчера резерва.

Между другото, отборът ни изглежда доста добре на контри, при празни пространсва бразилците рисуват.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Serafim
Мнения: 5253
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Септември (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Serafim » 05 май 2023 20:28

Митков не помня от кога не са го пускали да играе. А и преди влизаше за по 5 минути и без това. Ако се мислеше в перспектива и от Мъри от Топчо, Митков щеше да е записал повече минути, но не. Явно ще се търси друг играч на тази позиция след Кръстев.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта