Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот kamilata3 » 30 мар 2024 08:00

damyanov1963 написа:
kamilata3 написа:
damyanov1963 написа:
kamilata3 написа:
damyanov1963 написа:
metodito написа:Няма смисъл да се опитваш, Дамянов. Това е почти 30 години пропаганда. Караш ги да си пускат кино от 70-те? Много надценяваш културата им. Кажи им адреса в ТикТок на трейлъра и може и да го "цъкнат". То и не е само това, което казваш. Да погледат един френски или италиански филм от края на 70-те, началото на 80-те и да видят колко хора с дънки виждат. Темата е много пространна, а на мен ми е много мъчно, защото помня доста неща. И се родих в една държава (в края на 70-те), а живея в някаква друга, много неприятна и непонятна за мен.

Че е много пространна темата е вярно. Че имаше много забрани тогава - също, но и сега не са малко, например цензурата на етническа и расова основа, не че съм против, но тогава я нямаше. Можеше спокойно да казваш циганин и негър, даже в училище, когато учехме по география за расите имаше негридна раса, наред с европеидната и монголоидната. Дънки се носеха масово, не беше проблем да си купиш 20 долара на черно и да отидеш в кореком, даже когато Мънго Джери дойдоха на Златния Орфей през 78-а, останали изненадани колко българи били с дънки, а те дошли с костюми понеже в Англия им казали, че дънките в България са забранени, това го каза Рей Дорсет тогава :lol:
И тая глупост със забраната на пушенето в заведенията и обществените сгради също я нямаше, сега в учреждението в което работя гледам служителите по колко пъти през работното време излизат от вън да пушат, но загубеното време за това не им се отчита.
Другия мит оттогава е за политическите вицове. Когато в София през 79-та започнаха изкопните работи за метрото излезе виц, че който разправя политически вицове ще копае от едната страна на тунела, а който ги слуша - от другата. Такива вицове се разказваха на всеослушание, но поне аз незнам някой да е арестуван за това. Даже на улица Оборище в идеалния център на София и викахме Тодорище, понеже Бай Тошо живееше там, къщата му беше до тази на Лили Иванова, то какви къщи, цели палати, едни бели такива с железни огради...


Само един закоравял комунист или тотално сбъркан човек може да лети по онова време.Това ,че ти не си пострадал от него не значи ,че няма такива хора.Ако сложим плюсовете и минусите от преди и сега и ги премерим кое ли ще натежи повече.Но само при ера ти ,че преди си можел да казваш неща на расова основа а сега не,ми е достатъчен какъв човек си.Ци гарите ги спряха на работното място и на много места,защото има хора като мен които не пушат и не им е приятно да сме пасивни пушачи.Много неща са ти сбъркани според мен,но явно е от времето в което си живял дълго,а и тогава може да си бил от облагодетелстваните и затова да дърпаш назад.

Естествено че сега плюсове ще натежат, а ти недей да коментираш неща от времето, когато не си живял, само един закоравял комунист може да носи с гордост червена петолъчка на сърцето си.
Слушай си чалгата, след като никой не ти пуши до тебе в работата, и се наслаждавай на мигрантите по улиците.


Познаваме ли се?Така се изказваш все едно ме познаваш.Дали не съм живял,може да е малко ,но е достатъчно.Нормално е тогава си бил някой ,ушета бол тогава а сега си никой и да те тегли назад.

Кви ушета те гонят па тебе бе, комплексар :lol:
Дръж си червената петолъчка по здраво до сърцето и не ми обяснявай какво е било от шумкаро-мандраджийска гледна точка.


Комплексар си ти ,теб те гони носталгия по соца.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14328
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 30 мар 2024 08:15

kamilata3 написа:
damyanov1963 написа:
kamilata3 написа:
damyanov1963 написа:
kamilata3 написа:
damyanov1963 написа:Че е много пространна темата е вярно. Че имаше много забрани тогава - също, но и сега не са малко, например цензурата на етническа и расова основа, не че съм против, но тогава я нямаше. Можеше спокойно да казваш циганин и негър, даже в училище, когато учехме по география за расите имаше негридна раса, наред с европеидната и монголоидната. Дънки се носеха масово, не беше проблем да си купиш 20 долара на черно и да отидеш в кореком, даже когато Мънго Джери дойдоха на Златния Орфей през 78-а, останали изненадани колко българи били с дънки, а те дошли с костюми понеже в Англия им казали, че дънките в България са забранени, това го каза Рей Дорсет тогава :lol:
И тая глупост със забраната на пушенето в заведенията и обществените сгради също я нямаше, сега в учреждението в което работя гледам служителите по колко пъти през работното време излизат от вън да пушат, но загубеното време за това не им се отчита.
Другия мит оттогава е за политическите вицове. Когато в София през 79-та започнаха изкопните работи за метрото излезе виц, че който разправя политически вицове ще копае от едната страна на тунела, а който ги слуша - от другата. Такива вицове се разказваха на всеослушание, но поне аз незнам някой да е арестуван за това. Даже на улица Оборище в идеалния център на София и викахме Тодорище, понеже Бай Тошо живееше там, къщата му беше до тази на Лили Иванова, то какви къщи, цели палати, едни бели такива с железни огради...


Само един закоравял комунист или тотално сбъркан човек може да лети по онова време.Това ,че ти не си пострадал от него не значи ,че няма такива хора.Ако сложим плюсовете и минусите от преди и сега и ги премерим кое ли ще натежи повече.Но само при ера ти ,че преди си можел да казваш неща на расова основа а сега не,ми е достатъчен какъв човек си.Ци гарите ги спряха на работното място и на много места,защото има хора като мен които не пушат и не им е приятно да сме пасивни пушачи.Много неща са ти сбъркани според мен,но явно е от времето в което си живял дълго,а и тогава може да си бил от облагодетелстваните и затова да дърпаш назад.

Естествено че сега плюсове ще натежат, а ти недей да коментираш неща от времето, когато не си живял, само един закоравял комунист може да носи с гордост червена петолъчка на сърцето си.
Слушай си чалгата, след като никой не ти пуши до тебе в работата, и се наслаждавай на мигрантите по улиците.


Познаваме ли се?Така се изказваш все едно ме познаваш.Дали не съм живял,може да е малко ,но е достатъчно.Нормално е тогава си бил някой ,ушета бол тогава а сега си никой и да те тегли назад.

Кви ушета те гонят па тебе бе, комплексар :lol:
Дръж си червената петолъчка по здраво до сърцето и не ми обяснявай какво е било от шумкаро-мандраджийска гледна точка.


Комплексар си ти ,теб те гони носталгия по соца.

Ти с червената петолъчка, която носиш с гордост на сърцето ли си против соца :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14328
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 30 мар 2024 08:16

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:Левски вкара два гола и победи, първото полувреме сините футболисти бяха доминиращи, но през втората едва ходеха по игрището.Бате Венци се хвали с българчетата, но ако днес в Славия имаше двама-трима емигранти сигурно щяха да вкарат поне 2 гола от десетината положения които имаха белите.

ДА, ама НЕ!
Както казваше Петко Бочаров :mrgreen:

С теб ще коментирам когато му дойде времето :) .

Пак запецна нещо :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

krumeto
Мнения: 3734
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 30 мар 2024 11:56

Пели, отговарям ти на вечните претенции!
Сложиха Лудогорец в най-горещото, а тЕрето да разцъкват по хладно.
30 март 2024 г., събота, 16:30 ч / XXVI кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/
30 март 2024 г., събота, 19:00 ч / XXVI кръг:
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Serafim
Мнения: 5249
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Serafim » 30 мар 2024 14:19

Тоя мач във Враца ме връща 30 години назад във времето. Стадиона - само бетон, бурени, сгория отстрани, рекламните пана намачкани, в публиката някои се крият от слънцето с вестник... :D

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17748
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 30 мар 2024 15:17

krumeto написа:Пели, отговарям ти на вечните претенции!
Сложиха Лудогорец в най-горещото, а тЕрето да разцъкват по хладно.
30 март 2024 г., събота, 16:30 ч / XXVI кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/
30 март 2024 г., събота, 19:00 ч / XXVI кръг:
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/


20 градуса горещо :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14328
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 30 мар 2024 16:08

pomiqrat написа:
krumeto написа:Пели, отговарям ти на вечните претенции!
Сложиха Лудогорец в най-горещото, а тЕрето да разцъкват по хладно.
30 март 2024 г., събота, 16:30 ч / XXVI кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/
30 март 2024 г., събота, 19:00 ч / XXVI кръг:
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/


20 градуса горещо :lol:

Имал е предвид по фаренхайт :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Dust
Мнения: 8238
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 30 мар 2024 16:55

Днес определено е горещо за сезона, но пък е идеално за футбол
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

krumeto
Мнения: 3734
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 30 мар 2024 17:29

pomiqrat написа:
krumeto написа:Пели, отговарям ти на вечните претенции!
Сложиха Лудогорец в най-горещото, а тЕрето да разцъкват по хладно.
30 март 2024 г., събота, 16:30 ч / XXVI кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/
30 март 2024 г., събота, 19:00 ч / XXVI кръг:
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/


20 градуса горещо :lol:

Заслепен ли си или...
26 градуса в пловдив при започване на мача!!!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

krumeto
Мнения: 3734
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 30 мар 2024 17:30

Има за какво да се хванем. Както го прави ПЕЛИТО!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00 и 29 госта