Черно море (Варна) - Левски (София) |0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот fen1914 » 07 май 2017 03:16

Мисля, че е много сериозна грешка изваждането на Лукин и Аниете от групата. Особено с оглед предстоящите мачове.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот PSvilenov » 07 май 2017 04:13

Все си се заканвам ама ако Аниете бъде освободен от лятото и ако се върне отново ла*нара Владимир Гаджев аз спирам да гледам и следя тоя бездушен пред изпадане отбор . Трябваше да го направя след гаврата с Люпко още ама не знам защо продължавам да се тормозя

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот LSFC 1914 » 07 май 2017 09:16

PSvilenov написа:Все си се заканвам ама ако Аниете бъде освободен от лятото и ако се върне отново ла*нара Владимир Гаджев аз спирам да гледам и следя тоя бездушен пред изпадане отбор . Трябваше да го направя след гаврата с Люпко още ама не знам защо продължавам да се тормозя


Владо Гаджев е 100 пъти по-добър вариант от Георги Костадинов! Я ми кажи кога за последно Костадинов е направил силен мач за Левски ? Единствено може да съжаляваме за Аниете.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот suni » 07 май 2017 09:25

ФК ЧЕРНО МОРЕ 4 : 0 ФК ЛЕВСКИ
... Дори гол ще е изненада и успех за сините от София.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот bsz1916 » 07 май 2017 09:35

openminded написа:
Долно уйно написа:С оглед развитието на шампионата е по-добре да завършиш на 4-то място, отколкото на трето

Това противоречи на всякаква здрава мисъл, да стимулираш отборите да НЕ играят.Ако Л-ц направи дубъл би трябвало четвъртия да е на бараж за ЛЕ.Къде е логиката третия да е на бараж , а четвъртия да се класира директно?

ЦСКА - СОФИЯ , няма право 3 години да играе в ЕКТ , така че ако Лудогорец спечели купата , Левски ( като 2-ри или 3-ти ) и 4-въртият се класират директно , а 5-ият играе бараж за ЛЕ . Някои поръчкови журналисти и телевизионни коментатори се правят че не знаят за писмото на УЕФА от 27. 07. 2016 г. до БФС , в което от УЕФА подробно обясняват защо считат ЦСКА - СОФИЯ за нов отбор , а не за наследник на Литекс и защо не допускат отборът им за участие в младежката шампионска лига . Припомням че тогава вместо ЦСКА - СОФИЯ там участваха юношите на Левски . Писмото е публикувано и в СПОРТАЛ ( и в оригинал и като превод ) и всеки може да го прочете .
Последна промяна от bsz1916 на 07 май 2017 10:15, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 07 май 2017 09:52

Вероятен състав:
----------------------------------------------Кръстев-----------------------------------------------------
С.Александров----------------------Ал.Ал.-------------------------Яблонски-------------------Пиргов
---------------------------------Найденов--------------------------Бурабия-------------------------------
Нар-----------------------------------------------Краев-------------------------------------------Адениджи
------------------------------------------------Сукуна---------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот Player » 07 май 2017 10:18

suni написа:ФК ЧЕРНО МОРЕ 4 : 0 ФК ЛЕВСКИ
... Дори гол ще е изненада и успех за сините от София.


Ще ти се...И как така ще е изненада да вкараме гол? Че ми е много интересно. Делим второто място с отборчето от село, бутано с всички начини да вземе калъфка, а не сме последни, да напомня. Четири гола никой не ни е вкарвал също... Ти гледай Дунав да не вземе днес да бие, че жадуваната калъфка ще отлети.

gihuelo
Мнения: 5918
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот gihuelo » 07 май 2017 10:23

blue avalanche написа:Вероятен състав:
----------------------------------------------Кръстев-----------------------------------------------------
С.Александров----------------------Ал.Ал.-------------------------Яблонски-------------------Пиргов
---------------------------------Найденов--------------------------Бурабия-------------------------------
Нар-----------------------------------------------Краев-------------------------------------------Адениджи
------------------------------------------------Сукуна---------------------------------------------------------

Пиргов отляво?

gihuelo
Мнения: 5918
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот gihuelo » 07 май 2017 10:27

fen1914 написа:Мисля, че е много сериозна грешка изваждането на Лукин и Аниете от групата. Особено с оглед предстоящите мачове.

Това може би се практикува само в Левски ! Още от времето на Илиян Стоянов.По тази логика на всички, които им изтичат договорите в света трябва да са резерви в клубовете си след нова година задължително. Аниете е професионалист а Лукин поне по моите наблюдения игра добре когато го пускаха.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Черно море (Варна) - Левски (София) |07.05| 17:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 07 май 2017 10:43

gihuelo написа:
fen1914 написа:Мисля, че е много сериозна грешка изваждането на Лукин и Аниете от групата. Особено с оглед предстоящите мачове.

Това може би се практикува само в Левски ! Още от времето на Илиян Стоянов.По тази логика на всички, които им изтичат договорите в света трябва да са резерви в клубовете си след нова година задължително. Аниете е професионалист а Лукин поне по моите наблюдения игра добре когато го пускаха.

Ако продължават да пускат "заминаващите", "оставащите" ще се обиграват...КОГА???? :o


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта