Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 11 юни 2017 22:21

honda написа:Едва ли има в момента човек,който има идея в каква схема ще играе Левски.? Но при наличие на Бурабия, Вутов,Краев , Прохазка и очакван още един вътрешен халф чужденец как вижате Ал.Цветков? На чие място ще играе? В каквато и да е схема трудно ще хване ръка. Не знам доколко е съвпадение ,но отказа на Ал.Цветков дойде малко след като стана ясно ,че Вутов се връща в Левски , и че се очаква халф португалец( египтянин, хърватин)
Напълно нормално е момчето да иска да играе с перспектива да излезне да играе навън. Беше достатъчно дълго време в Литекс без да успее да се наложи твърдо в състава им. За мен Ал.Цветков има качества - универсален халф ,но според мен е малко подобен на Бурабия, с тази разлика че Бурабия е доста ефективен и в офанзивен план.
Иначе според мен добра опция е М.Венков знам че болшинството фенове на Левски не го харесват винаги е играл на кръв срещу нас , но все пак за това му се е плащало да играе ,не да сваля гащите. За мен е доста по-добре от Ив .Горанов.

Краев е пътник ,надявам се все пак Вутов да му издърпа учите и от собствен опит да му каже ,че не е приятно да играе в 18 -та лига в някакъв западнал отбор от Италия под наем сам ,далеко от приятели и без да знае езика .Прохазка ще е бек ,ако не стане чудо и не привлечем някой бек. Вутов е под наем и е за малко тука ,халфа (египтянин или хърватин или и двамата ) никой не е казал ,че ще са вътрешен ,като нищо може да се окаже 1 португалско крило ,което е с инициалите на Кристиано Роналдо ,и което е свободен агент след няколко дена и е минало през Левски преди години . За футболисти от Септември нищо не се чува ,идеята е била да не вземат баража и да ги прилъжат с участие в Първа лига ми се струва .

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 11 юни 2017 22:22

honda написа:Едва ли има в момента човек,който има идея в каква схема ще играе Левски.?

И Жадното май няма идея в каква схема точно ще играе Левски.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 11 юни 2017 22:24

koisa написа:
honda написа:Едва ли има в момента човек,който има идея в каква схема ще играе Левски.?

И Жадното май няма идея в каква схема точно ще играе Левски.

Аз пък очаквах да ни я каже на нас ,също така да ни каже всичките набелязани играчи и къде ще са ни слабите места за да се кефят от ФК Микре . :lol:

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3478
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 11 юни 2017 22:29

zap_lv написа:като нищо може да се окаже 1 португалско крило ,което е с инициалите на Кристиано Роналдо ,и което е свободен агент след няколко дена и е минало през Левски преди години . За футболисти от Септември нищо не се чува ,идеята е била да не вземат баража и да ги прилъжат с участие в Първа лига ми се струва .


Хайде нЕма нужда да го връщаме Рамос отново.


Иначе и без Минев и без Алвеша (ако и него разкарат) не ми се виждат добре нещата.
110 години любов!

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот way » 11 юни 2017 22:29

zap_lv написа:
koisa написа:
honda написа:Едва ли има в момента човек,който има идея в каква схема ще играе Левски.?

И Жадното май няма идея в каква схема точно ще играе Левски.

Аз пък очаквах да ни я каже на нас ,също така да ни каже всичките набелязани играчи и къде ще са ни слабите места за да се кефят от ФК Микре . :lol:

По-добре да ни каже каде мисли да са ни силните места то е ясно в момента всичко ни е слабо.Поне едно нещо да направи добро

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 11 юни 2017 22:29

zap_lv написа:
koisa написа:
honda написа:Едва ли има в момента човек,който има идея в каква схема ще играе Левски.?

И Жадното май няма идея в каква схема точно ще играе Левски.

Аз пък очаквах да ни я каже на нас ,също така да ни каже всичките набелязани играчи и къде ще са ни слабите места за да се кефят от ФК Микре . :lol:

Не е нужно да ти казва нещо. Достатъчно е да изгледаш няколко мача под негово ръководство за да се убедиш, че няма грам идея какво прави. А сега в граденето на отбор, стил и тактика... Този човек не знае какво е заучено положение, какво повече да говорим...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 11 юни 2017 22:31

groti написа:
zap_lv написа:като нищо може да се окаже 1 португалско крило ,което е с инициалите на Кристиано Роналдо ,и което е свободен агент след няколко дена и е минало през Левски преди години . За футболисти от Септември нищо не се чува ,идеята е била да не вземат баража и да ги прилъжат с участие в Първа лига ми се струва .


Хайде нЕма нужда да го връщаме Рамос отново.


Иначе и без Минев и без Алвеша (ако и него разкарат) не ми се виждат добре нещата.

Дано дойде по-добър от Рамос ,но той се вписва най-много в концепцията на ефтини и свободни играчи .

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот PFC Litex » 11 юни 2017 23:10

Cooler написа:Супер, аз пък изобщо не съжалявам за тоя прехвален Цветков. Абсолютна подлога на Ганчев е тоя, вижте как играе срещу нас и как срещу Микре. Да дадем Боян, който си беше половин отбор за това леке е престъпление.

В огромна грешка си.
Цветков го познавам от.... пеленаче.
Не е някакъв незаменим футболист, но си има своите качества.
Сашко, като чуе името Стойкас Стоилас направо получава обрив, същото важи и за Ганчев.
Изображение

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sinite ot Sofia » 11 юни 2017 23:20

Несъмнено отказа на Цветков е кофти новина, но нищо повече. В крайна сметка, каквото и да е състоянието ни, ние все пак сме Левски София. Като нямаш достатъчно желание да облечеш великата фланелка и се влияеш ( цитирам Дарик) от някакви разни.. губиш, оставаш си футболистче на някакво отборче. Толкова по темата.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

scooool
Мнения: 779
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот scooool » 11 юни 2017 23:34

Радвам се за чистката, тези звизди ми скъсаха нервите никой не заслужава синия екип.Само за Люпко не ми говорете, тези играчи имаха качества но не обичаха отбора, много лимитирани качества имаха.Две думи и за Вечната Амбър.... Благодаря му за усилията, но няма да ми липсва на 10 мин беше за червен картон, а и е много бавен вече.... мъчение е да го гледам. нов отбор не ми звучи зле сработи доста добре за микренци.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта