Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21583
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 дек 2018 12:48

modor написа:
metodito написа:
modor написа:Отново потекоха реки от злато към Георги Аспарухов 8-)

И какво значение има, ако пак се отекат в канала?

Ирония бе.......

Схванах...

Вълчан
Мнения: 4327
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Вълчан » 18 дек 2018 12:51

Отново шикалкавене във отговорите.Никаква яснота и заучени фрази отклоняващи същността на въпросите.Общо взето това се и очакваше.Сините фенове пак са оставени да налучкват и гадаят какво става.С 2 думи професионална работа на ръководството.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2018 12:58

Ами, нямаше нищо неочаквано в тази пресконференция и последващото интервю, поне за мен. Ясно е, че имаме задължения към НАП, ясно е също така, че още от Тонево време има план за обслужването им във времето, одобрен от НАП и Левски. Задълженията към тая фирма Титан също изглеждат повече като фишек новина отколкото като проблем, но да видим, де. При всички положения Краси правилно отбеляза, че задълженията и техните размери не са някаква голяма бомба. Даже според мене е по-добре, че не се разгласяват в цифри, щото не ми се мисли какви апокалиптични сценарии ще се чертаят тука и какви ехидни "загрижености" ще се налага да четем от страна на фалиралите и пребоядисаните. За договорите на Цветко, Давид и Жерсон пак стана ясно - предложени са, пратени са още през ноември, това е. Вече кой си вдигал телефона, кой не, кому са малко парите, кому са много, не знам, нооооо при всяко положение и това ще се разбере в скоро време. На темата за евентуални нови играчи даде стандартен отговор - треньорът да казва какви профили иска, клубът ще почва да ги пазари. Сега, това е малко странно, 'щото тая "профилна" селекция за сметка на играч-личност май се наложи от Роси и аз очаквах, че Стоянов ще подходи по-различно, но каквото-такова, и това ще се коментира догодина.
Хареса ми какъв отговор даде на провокативния въпрос за коментара на прекръстеното треньорче, което засега е начело на прекръстеното отборче. С глас се смях. :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 18 дек 2018 13:17

Култов Краси :)
Финансовото състояние не е новина. Няма драматична промяна. Знам какво имаме да плащаме. Точни суми не искам да коментирам. Новината не е нова за мен. Имаме споразумение с НАП, което се стремим да изпълняваме.
:mrgreen:
Събитията с "Титан 77" са от месец ноември. Самата информация излезе в неделя. Сумата е спестена. Малка е за Левски, но не искам да я обявя. Информацията е дадена на Sportal.bg, те знаят сумата, нека те я обявят.

Има съдебно дело между нас и Черно море. В момента нещата не зависят от двата клуба, а от съда. Делото не касае лиценза. Ако има решение, тогава ще трябва да обслужваме или не сумата.

..............................................
В основата на причината да се обсъжда финансовото състояние на Левски е, че ние казваме честно какво е финансовото ни състояние.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...... и какво точно и честно каза, че не разбрах? :)
"Стремим" се да плащаме на НАП, ..... дължим малко на Титан 77, ама се съдим за по-сигурно, ..... съдим се и с ЧМ, но това не касае лиценза! Съдим се и с Мъри ....... :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 18 дек 2018 13:20

Red_Neck написа:Култов Краси :)

От толкова емотикони ше го вдигнеш ;) Пропуснал си най добрия цитат за джендъра ел Маестро. :)
Последна промяна от Warped на 18 дек 2018 13:25, променено общо 1 път.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот WPWW » 18 дек 2018 13:24

Да, риториката на Кр. Иванов много прилича на червените Сашета, според които всичко беше точно и дълговете на сесека намаляваха стремглаво... Е онея мошета бяха направили що годе отбор, а тези в синия клуб са тук само да разтягат локуми и да въртят финансови схеми. Или да започне да говори конкретно или да се омита :idea:

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 18 дек 2018 13:25

Изключително досадни отговори на Краси Иванов за пореден път. Само увъртане и нищо съществено. Единствено за Титан77 се направи на малко по-остроумен и явно там няма особени проблеми. А иначе за Яблонски, Цветкович и Кабрал - не очаквам да преподпишат. Тия глупости с "изпратили сме им оферти, чакаме отговор" сме ги слушали вече и всеки път завършват с провал, като изключим Обертан. Иначе за мен най-интересен си остава въпросът дали Спас изчезва. Такива смени на генерални спонсори обикновено на нашата територия водят и до смяна на собствениците, така че доста интересна зима ни очаква. Сефте... :|
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 18 дек 2018 13:30

Warped написа:
Red_Neck написа:Култов Краси :)

От толкова емотико ше го вдигнеш ;) Пропуснал си най добрия цитат за джендъра ел Маестро. :)

О, аз съм сигурен, че това беше най-съществената част от ...... представлението: "Нестор си има консултант! На нас ще ни е скучно, но на него може да му е по-скучно! Финансово сме в киреча, но ЦСКА има 3 пъти по-големи загуби от нас!" :mrgreen:

Едно време Лупарата поне вадеше цифри, числа, проценти, дати, ...... документи.
Живи и здрави ...... Краси ми е любимец :) Мерна ли го по улиците, ще го черпя биричка :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 18 дек 2018 13:36

Много са ми интерсни постоянните "чужди кореспонденти" във форума на Левски, изявяващи се, като някакви оракули, с черна котка кацнала на рамото им, гледайки кристалната топка и предвещавайки мрачното бъдеще на отбора :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12980
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 18 дек 2018 13:41

После се сърдите на медиите, че си измислят някакви конспирации. Ами вие нещо разбрахте ли от тази пресконференция на Красимир Иванов ? Винаги е едно и също - говори, говори, а не казва нищо. Какво разбрахте от това, което каза ?
Какъв беше смисъла от тази пресконференция ? Да каже, че договорът е за три години ли ? За това не е нужна пресконференция. Естествено, че ще има конспирации, този клуб е пълна мистерия.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan, ikar, ivan56, LoveAndPeace и 36 госта