Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот honda » 25 фев 2023 13:50

eddie написа:
damyanov1963 написа:.. За каква собственост говорите, след като предишния ви отбор изби АС23 за да заеме мястото му и стадиона му...

Все подозирах някаква лека форма на олигофрения, но това вече на нищо не прилича :))
Кой кого е избил, бе, ретард.. ха-ха..

Ти знаеш ли, че когато го налапвате на комунягите и ставате първия министерски отбор по съветски образец, АС'23 още съществува, а за Чавдар и ЦСКА още никой не си е и помислял? Не ви ли е срам?

Глупости на таркалета.
Когато Левски става отбор на пощите , АС 23 практически не съществува . Членовете му са или арестувани или на по частите си.
Знам какви глупости се пишат във фен форумите на ЦСКА-София от някакъв субект пишеш под името Петко Суровянски ,само дето няма нищо вярно.
Според въпросния господин ,а и според много колеги във форума в онзи момент министър на пощите е Цола Драгойчева , само дето не е вярно. Тя става министър на пощите много по-късно. В онзи момент министър на пощите е Ангел Держански- зелен земеделец ( николапетковист) един от водачите на опозицията срещу комунистите ,който по-късно ще прекара голяма част от живота си по комунистическите лагери и затвори.
Вие поне малко срам към паметта на жертвите на вашите създатели нямате ли?

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот suni » 25 фев 2023 13:58

honda написа:
suni написа:Резюме
Фирма ЛИТЕКС АД на латиница "LITEX" с ЕИК/ПИК 110060025 е основана на 1 Април 2008 година с правна форма "Акционерно дружество" или на кратко "АД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 15,547,800 лева.

Оборота на фирмата за 2019 година е в размер на 803,110,000 лв. което е с 15% по-малко от предходната 2018 година (948,325,000 лв.), а средният годишен ръст е 34%. Печалбата за 2019 година е 1,100,001 лв.

Супер! Сериозна фирма!.. Аз не виждам някакъв проблем.

Супер , значи ще може да си плати задълженията примерно само към КТБ са над 500 млн лв.
http://www.ktbfiles.com/person/grisha-ganchev/
Ако се включат и всички други задължения на фирмите на ГГ става сума ,която се измерва с 10 цифри преди десетичната запетая.
Дали "заможния" господин може да си позволи да ги плати?


( Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков за пореден път се обърна с молба към феновете на тима. Той ги призова да даряват средства за погасяване на дълга на „сините“ към Националната агенция по приходите. Бившият нападател помоли лично привържениците да помогнат, като превеждат пари директно по сметката. )

А ти дари ли?
Изображение
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33179
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2023 14:08

ivo55 написа:Голяма част от ромите в кварталите Хр. Ботев, гетата Левски А,Б,В,Г,Д,Е,Ж и З, Герана, Пресъхнала река и др. вече се турчеят, защото от саудитски фонадации им раздават "помощи" - пари в брой всеки месец. Там по тъмно да не попадаш.


водещите лица в ЦСКА ФРОНТ

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1571
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот kolokolo » 25 фев 2023 14:10

honda написа:Глупости на таркалета.
Когато Левски става отбор на пощите ..

"Левски" не става отбор на пощите . Левски е закрит , създава се нов клуб на работниците в пощите, съобщенията, леката и хранително-вкусова промишленост , на който с големи условности можете да се счиатте наследници . Макар че Жаклин Михайлов основателно смята че милиционерската връзка е по-силна .
Последна промяна от kolokolo на 25 фев 2023 14:24, променено общо 1 път.
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33179
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2023 14:12

ivan56 написа:
sinqkrepost1914 написа:Сандьо, заралийски гяур, нали знаеш какво и къде ти пожелаваме всички говеда ?


Ти да не си рязана пи.ка, че обиждаш боК Санди на гяур или си прост поредното неуко теле.


А ти за умен ли се имаш, че обиждаш останалите? По-спокойно го карай. Много невъзпитано от твоя страна, изобщо не съм го очаквал.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот honda » 25 фев 2023 14:31

delqnski47 написа:
honda написа:
delqnski47 написа:
honda написа:
delqnski47 написа:Бат Хонда, я кажи как Чери ви стана собственик. :))

Готово, понеже си ми много симпатичен :)
Предполагам че самия Череп най-добре си знае.
Веднъж каза ,че никой не го "натискал" да вземе Левски.
Друг път каза ,че е бил посъветван да вземе Левски от ББ.
Сега очаквам ти да коментираш думите на Осман Октай ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган и значи ли това ,че Ахмед Доган е реален собственик на ЦСКА-София?

Не каза точно тва Чери. :) на последното му интервю с Цанов..
Друго каза.

Последното му интервю не с Цанов.
На среща в хотел "Амелия" в Палма де Майорка твърди съвсем друго .
Кога казва истината?
На всеки е ясно ,че ВБ е бил "помолен" да помага на Левски от ББ- няма какво да си кривя душата ,така е. Въпроса е дали е имало принуда и била ли е ощетена държавата. Да държавата е била ощетена със стотици милиони лева ,но това е започнало през 2013г. - 6 години преди ВБ да вземе Левски. Аз много бих се радвал всичките дължими пари да бъдат върнати и замесените лица да попаднат ,там където им е мястото - в затвора. Но за съжаление не виждам как може да стане.
Аз отговарям да въпросите ти ,а ти на моите?
Вярно ли е ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган ,както твърди Осман Октай. Аз съм склонен да вярвам на Осман Октай , някога ти му беше фен и на съветваше да се вслушваме в думите му понеже говорел много истини. Още ли е така?
Как ще коментираш ,че фирми на ГГ дължат стотици милиони лева на държавата и същите тези фирми са наляли над 50 млн лв в любимия ти клуб.( Нали беше много добре информиран и близък до ВИП персони ,така че знаеш отговора на въпроса дали е вярно ,че ГГ е казал на вашите привърженици "Веднага прехвърлям акциите на ЦСКА , на този който ми плати дълговете към моите фирми ,които са 55 млн лв."- това е било през лятото сега вече дълговете са доста повече. )

Тоест 6 години не си покрива дълговете и вместо тва ви дава пари на вас. Така ли казваш? :)) Иначе изчакай малко, не сме приключили, много бързаш :)


"Вземи Левски защо'', попита водещият: "Защото трябваше да дават Бойко и Шиши пари, а на тях не им се даваха. Бойко води при феновете определен човек. "Ето, намерил съм ви спонсор, намерил съм ви собственик". Как издържаше Левски... Вземи тая поръчка и процентът, който го даваш, една част ще го дадеш в Левски. Това е обществена тайна, която всички я знаят, но никой не я казва. Взимай обществени поръчки, давай част на клуба, а другото го давай тука в сакове,"


Тва дето го отричахте с години, е истина. Така стана и с Щрабаг ;) Уреждаха ви спонсори и собственици, а същите получаваха големи обществени поръчки ->

На малоумен ли се правиш . ВБ беше собственик на Левски( чрез поставени лица) около 1 година , за какви 6 години става дума?
Тук не коментирам ,че според последните решения на съда въпросните "дължими " суми се оказва ,че не са точно дължими ,но това е съвсем друга тема.
В последната публична изява на ВБ ,която съм гледал . Малко преди изборите през 2021г въпросния господин твърди съвсем различно - че няма да си търси парите за Левски и никога не е казвал ,че няма пак да помага на Левски и с удоволствие пак ще го прави ако има възможност.
Кое е вярното?
"Щрабаг" е фирма на небезивестния Олег Дерипаска( между другото мисля ,че под №1 в "Магнитски") ( в "Щрабаг" той е миноритарен собственик , но той контролира компанията) ,който е изключително близък на...М.Чорни ( негов откривател и "ментор" дали "Русал" ( бивша компания на М.Чорни после преминала към О.Дерипаска) не действителния собственик на акциите е много сложно и не му е тук мястото ). В един момент се съдиха за няколко милиарда долара , накрая се прегърнаха и единия стана кум на дъщерята на другия и кръстник на внука му. Тези пари ,които "Щрабаг" даде на Левски - 3 млн. евро. са лична "помощ" от бившия ни собственик М.Чорни. Явно не знаеш ,че "Щрабаг" е публична компания ,която се котира на борсата и оперира с пенсионни фондове от Австрия, Германия , Чехия , Унгария и няма как пари да се харчат безотчетно под масата. Всяко едно изхарчено евро минава през строгия контрол на НС. Но на вас вие много по-лесно да слушате глупости . Поне да бяхте научили какво значи "публична компания" .
Интересно ,че аз отговарям на твоите въпроси ,а ти на моите не. Явно това е израз на безсилие и липса на аргументи :)

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот honda » 25 фев 2023 14:35

suni написа:
honda написа:
suni написа:Резюме
Фирма ЛИТЕКС АД на латиница "LITEX" с ЕИК/ПИК 110060025 е основана на 1 Април 2008 година с правна форма "Акционерно дружество" или на кратко "АД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 15,547,800 лева.

Оборота на фирмата за 2019 година е в размер на 803,110,000 лв. което е с 15% по-малко от предходната 2018 година (948,325,000 лв.), а средният годишен ръст е 34%. Печалбата за 2019 година е 1,100,001 лв.

Супер! Сериозна фирма!.. Аз не виждам някакъв проблем.

Супер , значи ще може да си плати задълженията примерно само към КТБ са над 500 млн лв.
http://www.ktbfiles.com/person/grisha-ganchev/
Ако се включат и всички други задължения на фирмите на ГГ става сума ,която се измерва с 10 цифри преди десетичната запетая.
Дали "заможния" господин може да си позволи да ги плати?


( Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков за пореден път се обърна с молба към феновете на тима. Той ги призова да даряват средства за погасяване на дълга на „сините“ към Националната агенция по приходите. Бившият нападател помоли лично привържениците да помогнат, като превеждат пари директно по сметката. )

А ти дари ли?
Изображение


Да, дарих .
И пак ще даря . Правя го за любимия ми клуб и мога да си го позволя.
Ако на теб ти харесва да не се плащат задълженията към държавата на мен не ми харесва.
Нещо не виждам коментар към това ,което съм постнал :)

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот honda » 25 фев 2023 14:51

bubka написа:
honda написа:Вярно ли е ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган ,както твърди Осман Октай. Аз съм склонен да вярвам на Осман Октай....


Осман Октай платеният анализатор на жълтопаветета се изпърдял и казал нещо ли? На този може да се вярва толкова, колкото може да се вярва и на Просто Киро.

Истината боли :)
Ако за теб е ОК един човек да ощетява държавата със стотици милиони лева и да дава една малка част за любимия ти ФК - браво :).
Постнал съм ти един линк там има връзка и към доклада на световния лидер в разследването на финансови престъпления или и на тях не може да се вярва. Защото един много активен колега твърдеше ,че това не била истинската компания(регистрирана в САЩ), а друга регистрирана във Великобритания. О ,свещена простота . Разследването беше направено от лондонския филиал на въпросната американска компания.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9341
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот bubka » 25 фев 2023 14:56

honda написа:
bubka написа:
honda написа:Вярно ли е ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган ,както твърди Осман Октай. Аз съм склонен да вярвам на Осман Октай....


Осман Октай платеният анализатор на жълтопаветета се изпърдял и казал нещо ли? На този може да се вярва толкова, колкото може да се вярва и на Просто Киро.

Истината боли :)
Ако за теб е ОК един човек да ощетява държавата със стотици милиони лева и да дава една малка част за любимия ти ФК - браво :).
Постнал съм ти един линк там има връзка и към доклада на световния лидер в разследването на финансови престъпления или и на тях не може да се вярва. Защото един много активен колега твърдеше ,че това не била истинската компания(регистрирана в САЩ), а друга регистрирана във Великобритания. О ,свещена простота . Разследването беше направено от лондонския филиал на въпросната американска компания.


Каква истина бе пич. Целият флуд идващ от Осман Октай е една многообразна смесица от истини, изопачавания и дезинформация, за което трябва човек с много опитно око, който да разграничи къде свършват фактите и къде започват двусмислиците. Човекът е с много познания, но участията и интервютата му съвсем не са случайни и има природния талант да бъде голям манипулатор. Аз ти говоря по принцип. Ако го го чуя това нещо от някой друг, а не точно Октай бих се замислил, но към момента той не ми е "достоверен" източник за каквото и да е било. В същия ред на мисли, не бих взел за чиста монета и някое негово изказване, което например дискредитира Левски.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23891
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 фев 2023 15:02

honda написа:
delqnski47 написа:
honda написа:
delqnski47 написа:
honda написа:
delqnski47 написа:Бат Хонда, я кажи как Чери ви стана собственик. :))

Готово, понеже си ми много симпатичен :)
Предполагам че самия Череп най-добре си знае.
Веднъж каза ,че никой не го "натискал" да вземе Левски.
Друг път каза ,че е бил посъветван да вземе Левски от ББ.
Сега очаквам ти да коментираш думите на Осман Октай ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган и значи ли това ,че Ахмед Доган е реален собственик на ЦСКА-София?

Не каза точно тва Чери. :) на последното му интервю с Цанов..
Друго каза.

Последното му интервю не с Цанов.
На среща в хотел "Амелия" в Палма де Майорка твърди съвсем друго .
Кога казва истината?
На всеки е ясно ,че ВБ е бил "помолен" да помага на Левски от ББ- няма какво да си кривя душата ,така е. Въпроса е дали е имало принуда и била ли е ощетена държавата. Да държавата е била ощетена със стотици милиони лева ,но това е започнало през 2013г. - 6 години преди ВБ да вземе Левски. Аз много бих се радвал всичките дължими пари да бъдат върнати и замесените лица да попаднат ,там където им е мястото - в затвора. Но за съжаление не виждам как може да стане.
Аз отговарям да въпросите ти ,а ти на моите?
Вярно ли е ,че ГГ е поставено лице на Ахмед Доган ,както твърди Осман Октай. Аз съм склонен да вярвам на Осман Октай , някога ти му беше фен и на съветваше да се вслушваме в думите му понеже говорел много истини. Още ли е така?
Как ще коментираш ,че фирми на ГГ дължат стотици милиони лева на държавата и същите тези фирми са наляли над 50 млн лв в любимия ти клуб.( Нали беше много добре информиран и близък до ВИП персони ,така че знаеш отговора на въпроса дали е вярно ,че ГГ е казал на вашите привърженици "Веднага прехвърлям акциите на ЦСКА , на този който ми плати дълговете към моите фирми ,които са 55 млн лв."- това е било през лятото сега вече дълговете са доста повече. )

Тоест 6 години не си покрива дълговете и вместо тва ви дава пари на вас. Така ли казваш? :)) Иначе изчакай малко, не сме приключили, много бързаш :)


"Вземи Левски защо'', попита водещият: "Защото трябваше да дават Бойко и Шиши пари, а на тях не им се даваха. Бойко води при феновете определен човек. "Ето, намерил съм ви спонсор, намерил съм ви собственик". Как издържаше Левски... Вземи тая поръчка и процентът, който го даваш, една част ще го дадеш в Левски. Това е обществена тайна, която всички я знаят, но никой не я казва. Взимай обществени поръчки, давай част на клуба, а другото го давай тука в сакове,"


Тва дето го отричахте с години, е истина. Така стана и с Щрабаг ;) Уреждаха ви спонсори и собственици, а същите получаваха големи обществени поръчки ->

На малоумен ли се правиш . ВБ беше собственик на Левски( чрез поставени лица) около 1 година , за какви 6 години става дума?
Тук не коментирам ,че според последните решения на съда въпросните "дължими " суми се оказва ,че не са точно дължими ,но това е съвсем друга тема.
В последната публична изява на ВБ ,която съм гледал . Малко преди изборите през 2021г въпросния господин твърди съвсем различно - че няма да си търси парите за Левски и никога не е казвал ,че няма пак да помага на Левски и с удоволствие пак ще го прави ако има възможност.
Кое е вярното?
"Щрабаг" е фирма на небезивестния Олег Дерипаска( между другото мисля ,че под №1 в "Магнитски") ( в "Щрабаг" той е миноритарен собственик , но той контролира компанията) ,който е изключително близък на...М.Чорни ( негов откривател и "ментор" дали "Русал" ( бивша компания на М.Чорни после преминала към О.Дерипаска) не действителния собственик на акциите е много сложно и не му е тук мястото ). В един момент се съдиха за няколко милиарда долара , накрая се прегърнаха и единия стана кум на дъщерята на другия и кръстник на внука му. Тези пари ,които "Щрабаг" даде на Левски - 3 млн. евро. са лична "помощ" от бившия ни собственик М.Чорни. Явно не знаеш ,че "Щрабаг" е публична компания ,която се котира на борсата и оперира с пенсионни фондове от Австрия, Германия , Чехия , Унгария и няма как пари да се харчат безотчетно под масата. Всяко едно изхарчено евро минава през строгия контрол на НС. Но на вас вие много по-лесно да слушате глупости . Поне да бяхте научили какво значи "публична компания" .
Интересно ,че аз отговарям на твоите въпроси ,а ти на моите не. Явно това е израз на безсилие и липса на аргументи :)

Я виж кво си написал за Божков и какво той е казал при Цанов и ми кажи къде връзваш две неща, нямащи нищо общо .. :). Относно вметката за онея 6 години, ти я написа, не аз. Преди да вземе Левски бил прецакал държавата. Ами, да, прецакал държавата и вместо да се оправи с нея...взима Левски и ви дава на вас пари, а не на нея. Кво не разбра?
А за Щрабаг написах, че ви спонсорира отбора с "помолване", както ти казваш :)) с наградата да получат огромни инфраструктурни обекти. Не знам какви там публични компании и германии те гонят, говоря за съвсем друго. Че сте отбора на Бойко Борисов, който ви уреждаше пари. Що си мислиш, че Божков иронично му хвърли акциите? А а и като цяло тва "отбора на всички власти" не е случайност ->
Така че си гледай отбора на всички власти и не се занимавай с другите.
Последна промяна от delqnski47 на 25 фев 2023 15:05, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта