Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vvessel » 24 яну 2024 17:52

Michael_Buble написа:Тузла Юнайтед са си махленско отборче и нищо генерално положително не трябва да се вади от този мач. Но и с критиките е същото.
Твърди рано заклеймявате Лима.
Прочетете какво каза Бабангида в едно интервю наскоро за играч, който започва да си връща загубена форма и слаба физическа кондиция- каква работа и време изисква това.

Според визитата на Лима е играл до последно, ако не бъркам нещо. Та би трябвало да е във форма. А той изглежда като пенсионер с протеза.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9401
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 24 яну 2024 17:56

Марин се включи добре.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

THE G.A.M.E
Мнения: 50008
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 яну 2024 17:57

Продукцията може да я оценяваме до 2-рото попадение, след това каскада от грешни отигравания и решения... И на двата отбора.
Като цяло в много малко моменти ми харесаха на'ще.
Уелтън с изключително слабо представяне.
През първите 45 мин. ако бяха вземани правилните решения в атака, ги качвахме на 4-5:0 ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

icemanbg33
Мнения: 1607
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот icemanbg33 » 24 яну 2024 18:03

Много хубаво мнение на Ники Михайлов, говори като истински капитан.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Michael_Buble » 24 яну 2024 18:11

futbolqga написа:
Michael_Buble написа:Революционното решение на Мъри с Краев дефанзивен халф спокойно може да го прекопират под индиго с Илиян Стефанов.Не ми се вижда достатъчно гъвкав и експлозивен за поста, който сега "топли".

Точно това ми се върти и на мен в главата. Със супер желание се включи и не мога да преброя колко пъти се върна дълбоко, за да играе с топката. Но и супер ефективност в атака - за нула време успя да излезе на голова позиция три пъти, от които един спрян удар от гол линията, една съмнителна засада и един добър удар с глава.

Джемили също раздвижи играта страшно много, както каза колегата над мен. Супер техника има, чете играта добре. Според мен, ако му се даде време да направи спойката с титулярите, ще е супер опасен зад нападателя.

Марин няма какво да го коментирам повече - над всички днес.

Мисля, че и от втора позиция ще му се откриват дори повече шансове, защото няма да го пазят зорко. Прав си за Джемили. Зад нападателя е супер! А Митков и Стефанов пред защитната четворка ги виждам добре.
Освен това, лесно ще минаваме от 4-2-3-1 в 4-1-4-1 при по-затворени отбори.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2873
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот futbolqga » 24 яну 2024 18:19

Michael_Buble написа:
futbolqga написа:
Michael_Buble написа:Революционното решение на Мъри с Краев дефанзивен халф спокойно може да го прекопират под индиго с Илиян Стефанов.Не ми се вижда достатъчно гъвкав и експлозивен за поста, който сега "топли".

Точно това ми се върти и на мен в главата. Със супер желание се включи и не мога да преброя колко пъти се върна дълбоко, за да играе с топката. Но и супер ефективност в атака - за нула време успя да излезе на голова позиция три пъти, от които един спрян удар от гол линията, една съмнителна засада и един добър удар с глава.

Джемили също раздвижи играта страшно много, както каза колегата над мен. Супер техника има, чете играта добре. Според мен, ако му се даде време да направи спойката с титулярите, ще е супер опасен зад нападателя.

Марин няма какво да го коментирам повече - над всички днес.

Мисля, че и от втора позиция ще му се откриват дори повече шансове, защото няма да го пазят зорко. Прав си за Джемили. Зад нападателя е супер! А Митков и Стефанов пред защитната четворка ги виждам добре.
Освен това, лесно ще минаваме от 4-2-3-1 в 4-1-4-1 при по-затворени отбори.

Много резон има в това, което казваш - съгласен съм напълно!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5203
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот koisa » 24 яну 2024 18:22

Хубаво е, че най-накрая победихме! Играта обаче все така не ми харесва и не виждам никаква разлика от играта на отбора преди Нова Година.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Michael_Buble » 24 яну 2024 19:19

NOMER14 написа:Джемели прави голове от нищото.

Ако Джемили е амбициозен, няма контузии и го развиваме правилно, след 2 години ще е един завършен играч в перфектна изходна възраст за добър трансфер. Доста "ако"-та, обаче...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22929
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 24 яну 2024 19:27

Да, зависи и от него.
Роналдо се раздаваше и в защита и затова му хвръкна цената.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта