КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот W84me » 02 фев 2019 17:02

vvessel написа:Мариани откакто е дошъл, като че ли все по-слаб става.

А добро утро. С всички е така, просто нивото ни е потресаващо и формата им пада.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот reddevil80 » 02 фев 2019 17:52

W84me написа:
vvessel написа:Мариани откакто е дошъл, като че ли все по-слаб става.

А добро утро. С всички е така, просто нивото ни е потресаващо и формата им пада.


Аз гледах само първото полувреме и мога да кажа, че след 15 минута, Левски изцяло държаха нещата в свои ръце. Паулиньо, който имаше много слаба есен, заради контузията, сега ми направи доста добро впечатление, даже второто полувреме той бил виновник за гола на Левски, още не съм го гледал. Костов продължава да вкарва, радвам се че не го продадоха за жълти стотинки, т.к. след края на сезона мисля, че ще е много по-скъп. За Мариани, дано vvessel не си прав и отново да покаже добра игра, иначе в момента изглежда, че я дава, когато няма какво да я прави, без значение дали може да я даде удобна на футболиста за който я е адресирал. Цветкович и Яблонски са необходими, т.к. няма други в момента, колкото и слаби да бяха през есента, днес поне се видя някакво желание от Яблонски. Вратарският пост беше проблем и смятам че си остава, дано лятото да успеят да продадат Михайлов и вземат някой истински вратар, т.к. и другият сезон ще бъде нулев при това положение. Без Обертан Левски все едно играят с човек повече, колкото и да говорят, че два негови паса обръщали мача, така е, но тези два паса могат да дойдат и от друг на негово място, който присъства 90мин. в игра, така че е радостна новината продажбата му и влизането на свежи пари в касата.
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот ImmortaL_1000 » 02 фев 2019 18:27

Реално това са Левски . За тях се знае че винаги откриват нови нечувани отбори :mrgreen:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот Sisi 1914 » 02 фев 2019 19:28

Май ни стана навик да губим! :evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 фев 2019 19:31

Тоя Уноша в центъра как игра ?

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот balef » 02 фев 2019 19:53

Трябват ни нови играчи с тези в момента нищо добро не ни чака !

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3274
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот alexdb » 02 фев 2019 20:16

reddevil80 написа:
W84me написа:
vvessel написа:Мариани откакто е дошъл, като че ли все по-слаб става.

А добро утро. С всички е така, просто нивото ни е потресаващо и формата им пада.


Аз гледах само първото полувреме и мога да кажа, че след 15 минута, Левски изцяло държаха нещата в свои ръце. Паулиньо, който имаше много слаба есен, заради контузията, сега ми направи доста добро впечатление, даже второто полувреме той бил виновник за гола на Левски, още не съм го гледал. Костов продължава да вкарва, радвам се че не го продадоха за жълти стотинки, т.к. след края на сезона мисля, че ще е много по-скъп. За Мариани, дано vvessel не си прав и отново да покаже добра игра, иначе в момента изглежда, че я дава, когато няма какво да я прави, без значение дали може да я даде удобна на футболиста за който я е адресирал. Цветкович и Яблонски са необходими, т.к. няма други в момента, колкото и слаби да бяха през есента, днес поне се видя някакво желание от Яблонски. Вратарският пост беше проблем и смятам че си остава, дано лятото да успеят да продадат Михайлов и вземат някой истински вратар, т.к. и другият сезон ще бъде нулев при това положение. Без Обертан Левски все едно играят с човек повече, колкото и да говорят, че два негови паса обръщали мача, така е, но тези два паса могат да дойдат и от друг на негово място, който присъства 90мин. в игра, така че е радостна новината продажбата му и влизането на свежи пари в касата.


Паулиньо показа добри игри миналата година когато Обертан не беше в игра. Имаше ли го франсето Паулиньо го заковаваха като колче на крилото и там общо-взето нищо. Да видим ако вземат Николет, Иванов и Живко Миланов как ще изглеждат нещата.
Изобщо като гледам постиженията на нашите Колоси две седмици преди подновяване на първенството май е голяма драма кой е по-най-зле.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот terata » 02 фев 2019 20:44

alexdb написа:
reddevil80 написа:
W84me написа:
vvessel написа:Мариани откакто е дошъл, като че ли все по-слаб става.

А добро утро. С всички е така, просто нивото ни е потресаващо и формата им пада.


Аз гледах само първото полувреме и мога да кажа, че след 15 минута, Левски изцяло държаха нещата в свои ръце. Паулиньо, който имаше много слаба есен, заради контузията, сега ми направи доста добро впечатление, даже второто полувреме той бил виновник за гола на Левски, още не съм го гледал. Костов продължава да вкарва, радвам се че не го продадоха за жълти стотинки, т.к. след края на сезона мисля, че ще е много по-скъп. За Мариани, дано vvessel не си прав и отново да покаже добра игра, иначе в момента изглежда, че я дава, когато няма какво да я прави, без значение дали може да я даде удобна на футболиста за който я е адресирал. Цветкович и Яблонски са необходими, т.к. няма други в момента, колкото и слаби да бяха през есента, днес поне се видя някакво желание от Яблонски. Вратарският пост беше проблем и смятам че си остава, дано лятото да успеят да продадат Михайлов и вземат някой истински вратар, т.к. и другият сезон ще бъде нулев при това положение. Без Обертан Левски все едно играят с човек повече, колкото и да говорят, че два негови паса обръщали мача, така е, но тези два паса могат да дойдат и от друг на негово място, който присъства 90мин. в игра, така че е радостна новината продажбата му и влизането на свежи пари в касата.


Паулиньо показа добри игри миналата година когато Обертан не беше в игра. Имаше ли го франсето Паулиньо го заковаваха като колче на крилото и там общо-взето нищо. Да видим ако вземат Николет, Иванов и Живко Миланов как ще изглеждат нещата.
Изобщо като гледам постиженията на нашите Колоси две седмици преди подновяване на първенството май е голяма драма кой е по-най-зле.

Начи... Дотук Обертан е виновен за отпадането за Купата щот не бил искал да бие дузпа, а сега вече е виновен и за слабата форма на Паулиньо. Я ми кажи, кога Паулиньо по принцип не е играл на крилото и кога е играл без Обертан в състава? Върни си ако искаш стартовите състави от миналия сезон да не се излагаш. Баси, тъпотията ви минава всякакви граници ве!

Вълчан
Мнения: 4326
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот Вълчан » 02 фев 2019 20:56

Този Васчук съм го гледал няколко пъти извън Левски.Много добър играч е мама му стара какво му стана напоследък.Явно контузията която го дръпна доста време оказва влияние.Дано го оставят и тои ще се разгърне.Гаранция.Напомня много на Златко Янков навремето.....

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9422
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот mikata » 02 фев 2019 21:06

Вълчан написа:Този Васчук съм го гледал няколко пъти извън Левски.Много добър играч е мама му стара какво му стана напоследък.Явно контузията която го дръпна доста време оказва влияние.Дано го оставят и тои ще се разгърне.Гаранция.Напомня много на Златко Янков навремето.....


Каква му е титулярната позиция?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта