ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 20 юли 2022 22:48

alexdb написа:
Jordan1914 написа:Без Попов,Цунами,Краев, Стефанов и Килиан!Мирише ми на АЕК Ларнака!


АЕК Ларнака беше един огромен малшанс. Там главният проблем беше пресиленото изгонване на Живко и огромният карък който ни гонеше. Надявам се да не попаднем на подобен съдия който до раши мача. В двата мача с АЕК резутатът не беше показател за играта. По спомен първото полувреме имахме две чисти 100% голови положения, които бяха пропилени с лека ръка. Головета там паднаха в последните 25 мин.

Добавям и контузията на Тиам непосредствено преди първия мач.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 20 юли 2022 23:37

mikata написа:По групите във фейса се предлагат доста билети.

А знаеш ли защо се получи така? Щото някои гении в клуба толкова "добре" си свършиха работата, че левскарите бяха принудени да си купуват по 4 билета, вместо спокойно да си вземат по 1-2, колкото всъщност бяха нужни на повечето хора. Или 4 билета, или рунтав к*р за мача - "прекрасен" избор, а! И сега хората какво да ги правят ненужните билети - да си ги заврат в г*за, да си палнат печките с тях или да ги продадат срещу някой лев?
Ама нека да не се занимаваме с "дреболии" - най-вероятно е виновен Очко, или наркосите, или курвите на СЗ и техните 10%, може пък тая хрумка и да е на Сдружението, а? Някой от тия ще да е осрал работата, няма кой друг...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот Capitana_Puyol » 20 юли 2022 23:45

Добре че няма да има фенове на маляките, че като нищо ганьо български щеше да продаде сумати билети на тях и после да се чудим кой е домакин на мача...
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот rane » 21 юли 2022 00:01

Capitana_Puyol написа:Добре че няма да има фенове на маляките, че като нищо ганьо български щеше да продаде сумати билети на тях и после да се чудим кой е домакин на мача...
Имаше онзи ден на касите един възрастен дядка, който се редеше да купува билети за маляките.
Такива винаги е имало, има и ще има.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4355
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 21 юли 2022 00:21

TristaNNN написа:
mikata написа:По групите във фейса се предлагат доста билети.

А знаеш ли защо се получи така? Щото някои гении в клуба толкова "добре" си свършиха работата, че левскарите бяха принудени да си купуват по 4 билета, вместо спокойно да си вземат по 1-2, колкото всъщност бяха нужни на повечето хора. Или 4 билета, или рунтав к*р за мача - "прекрасен" избор, а! И сега хората какво да ги правят ненужните билети - да си ги заврат в г*за, да си палнат печките с тях или да ги продадат срещу някой лев?
Ама нека да не се занимаваме с "дреболии" - най-вероятно е виновен Очко, или наркосите, или курвите на СЗ и техните 10%, може пък тая хрумка и да е на Сдружението, а? Някой от тия ще да е осрал работата, няма кой друг...

И какво те кара да мислиш, че някой в клуба е виновника ? Ивентим не е собственост нито на Ивков , нито на Петър Петров.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот terata » 21 юли 2022 07:16

sinqkrepost1914 написа:Taм при 0-0 чисто положение изпусна Серджиу Буш.. Този бастун съм го проклел до края на живота му.


Няма как Буш да е изпуснал каквото и да е в мачовете с АЕК, защото вече не беше в Левски. Алар е този, който направи по-сериозен пропуск.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот Kotooshu » 21 юли 2022 07:49

TristaNNN написа:
mikata написа:По групите във фейса се предлагат доста билети.

А знаеш ли защо се получи така? Щото някои гении в клуба толкова "добре" си свършиха работата, че левскарите бяха принудени да си купуват по 4 билета, вместо спокойно да си вземат по 1-2, колкото всъщност бяха нужни на повечето хора. Или 4 билета, или рунтав к*р за мача - "прекрасен" избор, а! И сега хората какво да ги правят ненужните билети - да си ги заврат в г*за, да си палнат печките с тях или да ги продадат срещу някой лев?
Ама нека да не се занимаваме с "дреболии" - най-вероятно е виновен Очко, или наркосите, или курвите на СЗ и техните 10%, може пък тая хрумка и да е на Сдружението, а? Някой от тия ще да е осрал работата, няма кой друг...


Интересно ми стана.....
Кои хора визираш от клуба?
Не осрах ли работата от Eventim и тяхната система?
Или от клуба изрично са им казали да продават само и единствено по 4 билета, а не макс 4 билета?
Странно но прочетох десетки гневни коментара към Eventim и нямаше обвинения към споменатите от теб ?
Явно знаеш кои са некадърниците в клуба, кажи да знам и без това не са голяма бройка там!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21578
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот metodito » 21 юли 2022 07:58

Дано го докараме до 0-0, а в Гърция 1-1.
Иначе за мача с кипърците - продажбата на Давиде, мишите схеми на великия тактик, които излизат само в главата му и ужасната температура и повече влага.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 21 юли 2022 08:51

metodito написа:Дано го докараме до 0-0, а в Гърция 1-1.
Иначе за мача с кипърците - продажбата на Давиде, мишите схеми на великия тактик, които излизат само в главата му и ужасната температура и повече влага.

Аз не мисля да гледам продължения и дузпи. Нямам нерви за това вече.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта