Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:15ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 890
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот Aronaks » 27 фев 2020 15:39

W84me написа:София не може да напълни Герена и на 50%, дори при такава остра нужда от фенове...


При нас всяко чудо е за 3 дни. Знаеш ли кое ми направи впечатление на мача с Литекс? Бях в т.н. семеен сектор и наблюдавах поведението на хората около мен особено на тези в Сектор Б. Хората изглеждат обезверени, без настроение, без желание да подкрепят, да пеят за отбора. Просто бяха дошли защото имаше много силна кампания и отбора има нужда от тези пари. Това са си мой размисли. Остави, че тези които трябваше да разпяват сектора са под всякаква критика, абсолютни некадърници. Може би чак след началото на 2рото полувреме хората се посъбудиха и започнаха да си подкрепят отбора, но според мен основния проблем, е че всеки очаква супер силна игра, голове и т.н. Минаха първите два мача, слаба продукция, слаби игри и отново обичайното. Преко сили ще отидат 5-6 хиляди в неделя и до там. А трябваше да се продаде целия стадион ако искаме да покажем, че стоим твърдо зад отбора и искаме да го спасим по някакъв начин. Жалко е.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 27 фев 2020 16:00

Ми защо му е на бай Х да купува пак по 10 билета като тия пари може да ги изпрати в сметката, да пусне 10 смса, да си купи тениска и т.н. И все пак съм сигурна, че под 8к няма да има. В момента карти+билети са почти 8к. А част от изкупените места е Г са от наши в чужбина.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот delqnski47 » 27 фев 2020 16:27

Aronaks написа:
W84me написа:София не може да напълни Герена и на 50%, дори при такава остра нужда от фенове...


При нас всяко чудо е за 3 дни. Знаеш ли кое ми направи впечатление на мача с Литекс? Бях в т.н. семеен сектор и наблюдавах поведението на хората около мен особено на тези в Сектор Б. Хората изглеждат обезверени, без настроение, без желание да подкрепят, да пеят за отбора. Просто бяха дошли защото имаше много силна кампания и отбора има нужда от тези пари. Това са си мой размисли. Остави, че тези които трябваше да разпяват сектора са под всякаква критика, абсолютни некадърници. Може би чак след началото на 2рото полувреме хората се посъбудиха и започнаха да си подкрепят отбора, но според мен основния проблем, е че всеки очаква супер силна игра, голове и т.н. Минаха първите два мача, слаба продукция, слаби игри и отново обичайното. Преко сили ще отидат 5-6 хиляди в неделя и до там. А трябваше да се продаде целия стадион ако искаме да покажем, че стоим твърдо зад отбора и искаме да го спасим по някакъв начин. Жалко е.

Абе вие какво искате от ''хората'' не мога да разбера.Всеки,който ИЗОБЩО си дава от ценното време да го загуби за да отиде на мач в България,е абсолютен герой и трябва да бъде канонизиран. :!: Отворете си очите,разгледайте КОЯТО И ДА Е държава около нас,близо до нас или далеч от нас и ще видите колко сме зле като инфраструктура на стадионите.Кой уважаващ се ще ходи редовно на тея кочини(ако изключим онея 300 редовни от агитката),я се замислете малко..
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9416
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот mikata » 27 фев 2020 16:37

И стадиони няма, а и игра! Два часа си късаш нервите с футболисти които два паса не могат да вържат,ако по-слабия отбор поведе само се лежи и разправии играта е на забавен каданс.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот delqnski47 » 27 фев 2020 17:12

mikata написа:И стадиони няма, а и игра! Два часа си късаш нервите с футболисти които два паса не могат да вържат,ако по-слабия отбор поведе само се лежи и разправии играта е на забавен каданс.

И като се почне с тея глупости ''от любов към отбора трябва да се ходи''.Тва да не ви е 1930-ста година...
В момента иаме 11 наемника на терена :idea: Това е.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот W84me » 27 фев 2020 17:16

delqnski47 написа:Абе вие какво искате от ''хората'' не мога да разбера.Всеки,който ИЗОБЩО си дава от ценното време да го загуби за да отиде на мач в България,е абсолютен герой и трябва да бъде канонизиран. :!: Отворете си очите,разгледайте КОЯТО И ДА Е държава около нас,близо до нас или далеч от нас и ще видите колко сме зле като инфраструктура на стадионите.Кой уважаващ се ще ходи редовно на тея кочини(ако изключим онея 300 редовни от агитката),я се замислете малко..

Живков, прав си. Оняден не бях на мач, а Левски играеше на 300 метра от мен, това не е било никога. Не бях, защото стадиона е развалина, няма никакви условия, а на всичкото отгоре чакаме по 1 час да влезем и излезем от стадиона.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9416
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот mikata » 27 фев 2020 17:40

Райнов централен,Найденов ляв бек.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот vvessel » 27 фев 2020 18:58

mikata написа:Райнов централен,Найденов ляв бек.

Ей тая глупост да не взимат резервен ляв бек им изяде главата във Варна, ще им я изяде и със Слабия. Както се казва - тъпи но упорити.
Имаше си резерва на Горанов, който за 5 мача имаше 2 асистенции, сега си живее живота в Дания, а ние понеже сме тарикати пускаме там Найденов, за да ни излезе по-евтино.
Смяната на Яблонски с Каргас е още по-голяма тъпотия. Веселбата в защита е пълна.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот Sardukar » 27 фев 2020 22:10

А защо слагат такива олигофренски часове на мачовете? Някои хора работим и в неделя!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот NOMER14 » 27 фев 2020 23:13

Sardukar написа:А защо слагат такива олигофренски часове на мачовете? Някои хора работим и в неделя!

За да ги дават по диемата на мутрата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта