ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
150
55%
Равен
41
15%
Победа за Ботев
82
30%
 
Общо гласове: 273

niki4Him
Мнения: 121
Регистриран на: 12 юни 2013 11:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот niki4Him » 01 ное 2018 20:22

Captain Stottlemeyer написа:
niki4Him написа:...Хора нищо кой знае какво не се е случило, тези нещастници от Черно море пак имаха луд късмет плюс съдията, плюс наши контузии, плюс вратарския проблем....

Тези "нещастници от "Черно море" вчера ни надиграха. Хубавото е, че за един бит двама небити дават - наистина не се е случило кой знае какво, а треньорът и футболистите ще си видят грешките.


Нищо не са надиграли, имаха един момент първото полувреме след гола и по съшия начин след 2:2 през останалото време ние владеехме инициативата, но наше се хлъзгаха при всеки пас просто за футбол тук не можеше и дума да става.

ivkoni_1
Мнения: 285
Регистриран на: 26 авг 2009 02:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот ivkoni_1 » 01 ное 2018 20:25

Чета,говорите за добри вратари.Съвсем наскоро имахте такъв,даже доста добър,играеше със сърце и душа,ама вие го изгонихте!
Защо?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот popokutepetel » 01 ное 2018 20:26

Много важен мач. По принцип Ботев ни е абонат и мисля, че ще го вземем.
Тук обаче има нещо много по-важно и това зависи от нас феновете. Не съм призовавал някой да ходи на стадиона, но за този мач е важно и колкото повече отидем толкова по-добре. Така че който може да задели три часа и на стадиона.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот vvessel » 01 ное 2018 20:34

С Морето бях на 90% сигурен, че ще го вземем, но каръка отново ни стигна.
Сега за тоя мач няма да има карък а победа и то изразителна.
Очаквам Ботев да си играят тяхната игра, която не е затворена и ще има доста пространства и положения.
Нещо от сорта 3:1 . Като се има предвид, че Белаид вероятно ще е титуляр може и 4:2 :)

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот WPWW » 01 ное 2018 21:26

Ако Божич е на вратата, гол/гол е сигурен сценарий. Тая история с вратаря се превръща в някаква абсурдна пиеса без край. Полачек се дъни, връщат Божи който традиционно пуска гол още на загрявката :?: Да дадат шанс на Кръстев или на някой юноша, това което правят с вратарите е нелогично.

Това че "Ботев" губи традиционно не трябва да успокоява, но ако сините влязат концентрирано, може да има голово шоу.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот vvessel » 01 ное 2018 22:31

WPWW написа:Ако Божич е на вратата, гол/гол е сигурен сценарий. Тая история с вратаря се превръща в някаква абсурдна пиеса без край. Полачек се дъни, връщат Божи който традиционно пуска гол още на загрявката :?: Да дадат шанс на Кръстев или на някой юноша, това което правят с вратарите е нелогично.

Това че "Ботев" губи традиционно не трябва да успокоява, но ако сините влязат концентрирано, може да има голово шоу.

Не бях обърнал внимание, но като гледах повторението при първия гол на Морето, Митрев се подхлъзна. Така че не бих го винил за този мач, а и извади добър удар от фал в ъгъла. Друг е въпроса, че е слаб дузпаджия и не очаквах да направи нещо. Просто го няма усета и може би няма и добър учител. Ще е интересен мач при положение, че са играли продължения и са били с дузпи тая вечер.
Очаквам да празнуват до зори и до събота да са махмурлии. В неделя ще изкарат едно полувреме на макс и после ще грохнат и тогава вече ще стане шоу :)

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот WPWW » 01 ное 2018 23:30

vvessel написа:
WPWW написа:Ако Божич е на вратата, гол/гол е сигурен сценарий. Тая история с вратаря се превръща в някаква абсурдна пиеса без край. Полачек се дъни, връщат Божи който традиционно пуска гол още на загрявката :?: Да дадат шанс на Кръстев или на някой юноша, това което правят с вратарите е нелогично.

Това че "Ботев" губи традиционно не трябва да успокоява, но ако сините влязат концентрирано, може да има голово шоу.

Не бях обърнал внимание, но като гледах повторението при първия гол на Морето, Митрев се подхлъзна. Така че не бих го винил за този мач, а и извади добър удар от фал в ъгъла. Друг е въпроса, че е слаб дузпаджия и не очаквах да направи нещо. Просто го няма усета и може би няма и добър учител. Ще е интересен мач при положение, че са играли продължения и са били с дузпи тая вечер.
Очаквам да празнуват до зори и до събота да са махмурлии. В неделя ще изкарат едно полувреме на макс и после ще грохнат и тогава вече ще стане шоу :)


Има усета почти винаги да боксира топката под формата на асистенция.
Втория гол на Черно море си е странен обаче - само 4-5 сини играят в защита при положение че водят в последната минута...

Добър транспарант на феновете на "Ботев" срещу простотията хелоин :idea:

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот vratar4eto » 02 ное 2018 09:51

Тегав мач. "Ботев" са в еуфория след вчерашната победа, при нас е на другия полюс. Но все пак на Герена обикновено не допускаме изненади срещу тях.
Прогнозата ми е трудна победа за "Левски" 1:0 или 2:1

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 02 ное 2018 11:29

Паолиньо ще е на линия и дано да вземе участие. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

niki4Him
Мнения: 121
Регистриран на: 12 юни 2013 11:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот niki4Him » 02 ное 2018 12:00

vratar4eto написа:Тегав мач. "Ботев" са в еуфория след вчерашната победа, при нас е на другия полюс. Но все пак на Герена обикновено не допускаме изненади срещу тях.
Прогнозата ми е трудна победа за "Левски" 1:0 или 2:1


Този мач го взимаме на 100%, Ботев освен, че и те играха 120 минути ако бяха отпаднали щеше да е по лошо за нас, понеже и те се хвърлят изцяло за първенство. Сега си мисля, че даже ако вкараме ранен гол ще бием с 3:0 или 3:1.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта