ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
161
41%
Равен
70
18%
Победа за Левски
95
24%
На кой му пука за този мач
62
16%
 
Общо гласове: 388

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот bold » 11 май 2018 10:13

Равен или минимална победа за нас, поне така ми се иска.

realno
Мнения: 6543
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот realno » 11 май 2018 10:24

galina4 написа:Предполагам, че мача ще е равен, поради простата причина че Херо ще изкара някой друг резервен футболист на терена. Освен това Домузчиев е хитър и ще гледа и за в бъдеще отношенията му със синия клуб да са изгладени. Първенството вече е завършило за разградчани и останалите им мачове са само за статистиката.
За да не бъда разбрана неправилно от останалите, не искам с горното да кажа, че ще има "лягане" от страна на делиорманците. Просто мач без напрягане.
Пък и да не забравяме, че проекта ЦСКА 1948 е вече доста близо до висшата лига. Само една година още. И съм чувала (а може би и вие останалите) че зад този проект се вижда сянката на Кирил Домузчиев...
________________________________________________________________________________________________________
Не се заяждайте с мнoгoпрофилното тролче sprv, arena23, doblesten, champoine, stone, champoin защото е злопаметно и отмъстително и ще докладва на модераторите!

Не бъди наивен! Домусчиев го интересуват само и единствено парите, който може да изкара с Лудогорец. Поради тази причина ще играят на кръв с нас, за да не играем в ЕКТ, за да няма свежи пари, да пострада селекцията ни и догодина да не бъдем конкурент и отново да са на 1 място, което им осигурява участие в ШЛ т.е. пари. Ако вземем точка ще успех. Защото и психиката и увереността ни са разклатени. Ако бием пък, мисля, че почти сигурно ще сме трети. НО ЕДНО Е СИГУРНО, В ПОСЛЕДНИТЕ ТРИ МАЧА ВСИЧКИ ЩЕ ИГРАЯТ ЗА БЕРОЕ И ВСИЧКИ ЩЕ СА СРЕЩУ НАС. КАКТО ВИНАГИ, САМИ СРЕЩУ ВСИЧКИ. ДАНО УСПЕЕМ. ТАКА ЩЕ Е ПО СЛАДКО.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот Serafim » 11 май 2018 10:37

Според мен 0:0 или 1:1, ако Лудогорец играят така, както срещу на Ганчев отбора. Тоест във ваканционно настроение. Ако се юрнат ще ни бият. Тоя мач са наказани Гомес, Тиам и Холмар. А испанеца май е за два мача, щото получи 9-ти ЖК.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23256
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот W84me » 11 май 2018 11:01

Serafim написа:Според мен 0:0 или 1:1, ако Лудогорец играят така, както срещу на Ганчев отбора. Тоест във ваканционно настроение. Ако се юрнат ще ни бият. Тоя мач са наказани Гомес, Тиам и Холмар. А испанеца май е за два мача, щото получи 9-ти ЖК.

Гомез изигра последния си мач за Левски.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот g3_ev2 » 11 май 2018 11:02

За мен най-смешното в цялата ситуация на шампионата в първа лига е самочувствието на привържениците на Лудогорец от победите на наемният им отбор - "... ние с колко бием...", "...толкова сме напред, та ще се излежаваме на терена..." и пр. Нищо чак толкова лошо, но някак се получава "С чужда пита помен правят!". И ако привържениците на ЦСКА - София, наследени от покойния ЦСКА, ги наричат припознавачи, тук какво да кажем? Самият Лудогорец, автентично, си беше невидима точка във футболната карта на България! А и произведоха скоропостижно маса "нови" българи, за да стане Лудогорец "ние", а само преди 20-тина години искаха да правят самостоятелна република, отделно от България!

Не че съм злопаметен, но по-скромно, земляци! При т. нар. демократичен преход изчезнаха доста "народни пари", а се появи Лудогорец плюс няколко подобни явления. Имайте си едно наум като казвате "Ние"!

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот Serafim » 11 май 2018 11:23

W84me написа:
Serafim написа:Според мен 0:0 или 1:1, ако Лудогорец играят така, както срещу на Ганчев отбора. Тоест във ваканционно настроение. Ако се юрнат ще ни бият. Тоя мач са наказани Гомес, Тиам и Холмар. А испанеца май е за два мача, щото получи 9-ти ЖК.

Гомез изигра последния си мач за Левски.

И аз си мисля, че ще напусне.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9364
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот mikata » 11 май 2018 11:57

Със спиране от състезателни права ССП
Хали Тиам Левски 1 250
Жорди Гомес Левски 2 200
Холмар Ейолфсон Левски 2 200
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот WPWW » 11 май 2018 11:58

Пак почва разчистването на най-класните играчи... Обертан и Гомез, дето бяха приключили с футбола, се оказа, че просто Роси им е давал грешните тактически указания и е бъркал позицията им. Ако и Паулиньо и Яблонски изгонят, старата песен на нов глас.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9364
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 17.30

Мнениеот mikata » 11 май 2018 12:00

Обертан и Яблонски едва ли ще останат :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 63 госта