efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София) , Събота

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21572
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София) , Събота

Мнениеот metodito » 23 фев 2020 11:43

[offtopic]
wilge написа:Моето мнение. Слабо ръководство. Незадоволителни трансфери. Посредствени треньори. Играчите играят на 30 до 50% от възможностите си. Треньорите нямат уменията да ги накарат да играят на 100%. Има играчи които на са за Левски. Но защо никой не носи отговорност за привличането им? Феновете в момента показват безрезервна любов към отбора без аналог в България, но само те. Играчите харесаха ли ти в двата мача? За мен тези два хикса са неудоволетворителни. Но са реални. С показаното от футболистите можеше и да ги няма. Не виждам достатъно мотивация в играчите, не виждам организираност. След зимната подготовка очаквах нов по- добър облик на отбора. Уви!


Както съм съгласен с тази част от написаното, така и имам забележки.
Харесаха ли ми?
В мача с онова от "Армията"... пълно с дефанзивни халфове без нападател Хваща топката и няма на кого да я подаде напред, защото просто не е предвиден такъв. Нямам коментар друг освен един - щуротия пълна! ПХ излезе за хикс и ако вместо Соу, имаха онея един Робърта щяха да ни намушкат много лошо.
С "морето". Футболистите проявиха характер в голяма част от мача. И много късмет имахме - картона и вратаря им, както и две греди. И да смятам, че Хубчев не беше си написал домашното за този мач. Що се отнася до единиците... Не знам дали си чел мнението, което повторих два-три пъти - че искам нова ДХ двойка. Спиерингс+Славчев ще е много по-добре от Тиам+Райно. Ти мислиш ли, че Хубчев ще вземе титулярното място на Райнов. А ако Спиерингс игра вместо Марто срещу онея? Защо не игра?[/offtopic]

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София) , Събота

Мнениеот WPWW » 23 фев 2020 12:11

У нас журналистите не смеят да задават въпроси, и за футбол, и за политика. Хубчев например не го питаха защо излезе без нападател срещу тирето, такава простотия и в Берое не е правел, всички чакаха този мач за да видят борба на 101% за победа, а не равен. Вчера май пак не го питаха защо не може да натисне отбори при числено предимство. Но с Каргас и Здравко Димитров няма как да имаш предимство, друг е въпросът кой ги е привлякъл.

И все пак, ако титуляри са Робърта, Спиерингс, Алар и Нашименто, ще гледаме съвсем друг футбол, но от началото на сезона почти няма случай отборът да разчита на целия си потенциал.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София) , Събота

Мнениеот koisa » 23 фев 2020 12:34

Какво да го питат Хубчев като той не обича да отговаря на въпроси? Питат го дали знае нещо за контузените, а той ги праща да питат докторите. Едва ли точно треньора няма да знае какво е положението с контузените му играчи и колко дълго ще отсъстват. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

filcolins
Мнения: 515
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София) , Събота

Мнениеот filcolins » 23 фев 2020 13:28

Стига сте мрънкали дебили
.

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София) , Събота

Мнениеот drvasko98 » 23 фев 2020 13:58

helic написа:Изобщо, ама изобщо не съм съгласен, че Лозев игра слабо вчера. Точно напротив, той и Спирингс са двата светли лъча от мача.
А ако поне двама от контузените не се завърнат ще ни се наложи да гледаме още по странен състав, хеле пък в защита от сорта на Реиш, Тиам, Лозев и Найденов с вътрешни халфове Юруков и Мазурек. За което сигурно ще е виновен пак Хубчев.
А това което ме издразни у Хубчев след мача вчера, бе явното му нежелание да каже една добра дума за дебюта на холандеца. Малко да му се беше обърнал езика поне.......


Аз съм защитавал Хубчев, но когато повечето ти играчи са далеч от ТЯХНАТА си най-добра форма кой е виновен? Дядо ми ли, баба ти ли? Пак казвам от тяхната форма. Не говорим Палуниьо да е като Азар, но да се доближава по-често до "най-доброто от Паулиньо". Същото важи за всеки един. Може причината да е в индивидуалните тренировки, но аз съм по-склонен да смятам, че е в цялостната концепция. според мен като цяло играчите ни са глупавички (с малки изключения) и всеки опит за смяна на тактика и схема ги обърква брутално и съвсем не им се получава. Всички мачове, в които Хублчев опита генерално да промени нещата бяха провал, както някой го написа в другата тема. Та е по-добре да се наложи някакъв титулярен състав, който да си кюта там едно и също. Може със Славчев и Спиърингс и Костов като се върна и да се подобрят нещата но дали те ще изиграят и един мач заедно... не съм голям оптимист.

П.С. Но всъщност истината е, че без Райнов няма победа :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта