ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Победа ЦСКА-СОФИЯ
127
43%
Равен
41
14%
Победа за Левски
126
43%
 
Общо гласове: 294

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9364
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот mikata » 20 апр 2019 22:43

Ще има ли наказание за коки снайпериста за плюнката по Вашчук?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12436
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 20 апр 2019 22:43

Най-хубавото е, че има леееееек растеж в качеството на продукта на фона на предния пехливанлък. Днес малко-отмалко погледахме футбол и игра, колкото-толкова. На фона на предния мач си беше направо "радост за окото". :mrgreen:
Няколко щриха и от мен. Ловешката простотия и величкодихонивщината явно няма как да се изкорени при ония, нищо че по едно време имаше подобни индикации, че София-та може пък да им повлияе добре. Не съм изненадан, че не ни сложиха емблемата на таблото, макар че ние си имаме такава и не крадем чужди, ама може ли да ни изпраскаш титулярния състав с бели букви на червен фон, като че ли беше снимка на лист, и да не покажеш имената на резервите??? :shock:
Нашите хубостници от сектор Б продължават с глупостите и не е случайно, че във В бяхме повече хора, отново. Може ли бе дее*а ма'а му, след оная простотия с полицайката, днес да изстрелят 3 ракетки към същото място, като 2 от тях паднаха в краката на Ушев, а една имаше по-точно попадение в един тиреец в А. :mrgreen: Ама е глупост все пак.
Гледам разни интервюта, чета разни коментари и излиза, че едва ли не оранжевите е трябвало да ни качат на тройка, ама не би, следователно ние сме се сборили със зъби и нокти за едната точица и сме щастливи. Бе, викам си, на стадиона такова нещо не установих. Ама понеже само за 5 минути не гледах мача, че трябваше да източа малко бири, та може да съм пропуснал екшъна, я да видим репортажите. Гледам ги - ми не, май-май не са ни надиграли и май-май замалко да има сезонен хеттрик на корейския футболист - Пак Син Х*й. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот vvessel » 20 апр 2019 22:46

Сега гледах внимателно претенциите на Супата за дузпата. Подобна дузпа им дадоха срещу Берое и не знам дали беше същия черньо, който като усети докосване си подгъва краката, но преди "нарушението" наистина има засада, въпреки приказките за двойния рикошет. В момента на подаването черния е в засада, но съдията не вдига веднага, защото топката се спира от футболист на Левски, но след рикошет, все пак попада в него. Указанията са да се изчака развитие на ситуацията и след развитието топката отива в човека, който първоначално е в засада и явно влияе на играта.
А за така наречената игра с ръка, май всички видяха , че топката се удари в гърдите на Луи.
Но както чух и прочетох, много недадените фалове за нас и картони за тях, както и скандално спиране на наша контра при трима на трима за да даде картон на Бодуров, и недаване на втори жълт на Антов, ако правилно си спомням, 15-20 мин преди края. Оранжевия коментатор по Дарик се учуди дори.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14325
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 20 апр 2019 23:39

И това доживяхме, синята публика даде отбой! Кой ли поред мач вече от трбуните се чува само другата. Разлагането на отбора продължава с пълна сила!
А иначе самия мач ще се запомни с традиционните претенций към съдийте на вечния ни съперник.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23845
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот delqnski47 » 20 апр 2019 23:47

TristaNNN написа:Най-хубавото е, че има леееееек растеж в качеството на продукта на фона на предния пехливанлък. Днес малко-отмалко погледахме футбол и игра, колкото-толкова. На фона на предния мач си беше направо "радост за окото". :mrgreen:
Няколко щриха и от мен. Ловешката простотия и величкодихонивщината явно няма как да се изкорени при ония, нищо че по едно време имаше подобни индикации, че София-та може пък да им повлияе добре. Не съм изненадан, че не ни сложиха емблемата на таблото, макар че ние си имаме такава и не крадем чужди, ама може ли да ни изпраскаш титулярния състав с бели букви на червен фон, като че ли беше снимка на лист, и да не покажеш имената на резервите??? :shock:
Нашите хубостници от сектор Б продължават с глупостите и не е случайно, че във В бяхме повече хора, отново. Може ли бе дее*а ма'а му, след оная простотия с полицайката, днес да изстрелят 3 ракетки към същото място, като 2 от тях паднаха в краката на Ушев, а една имаше по-точно попадение в един тиреец в А. :mrgreen: Ама е глупост все пак.
Гледам разни интервюта, чета разни коментари и излиза, че едва ли не оранжевите е трябвало да ни качат на тройка, ама не би, следователно ние сме се сборили със зъби и нокти за едната точица и сме щастливи. Бе, викам си, на стадиона такова нещо не установих. Ама понеже само за 5 минути не гледах мача, че трябваше да източа малко бири, та може да съм пропуснал екшъна, я да видим репортажите. Гледам ги - ми не, май-май не са ни надиграли и май-май замалко да има сезонен хеттрик на корейския футболист - Пак Син Х*й. :?

Кои сте били повече? :roll: Да не броиш и семкарите?Точно 300 човека сте там активните у В.Вие ако бяхте "повече" нямаше да избегате като попикани от Б,а щеше да е обратното бе мен...
Логика.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23845
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот delqnski47 » 20 апр 2019 23:58

damyanov1963 написа:И това доживяхме, синята публика даде отбой! Кой ли поред мач вече от трбуните се чува само другата. Разлагането на отбора продължава с пълна сила!
А иначе самия мач ще се запомни с традиционните претенций към съдийте на вечния ни съперник.

Да,и аз се изненадах.Агитката на Лц Хуулс се справи по добре в Разград като ходехме за Купата спрямо вас.Е,да,изсмяхме им се когато се чуваха в момент в който бяхме замълчали,ама то хорицата колко да са там като население....нормално.Даже една бабка видях екипирана у зелено преди мача.Чак приятно ми станА,деба.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот rsk » 21 апр 2019 00:03

Браво, невероятни сте. И в цялата тази величественост сте с по-ниска посещаемост от нас. А скоро като почне разприпознаването на латекса и ще ви секне ентусиазмът. Добре, че са наркодилърите от СЗ, та живнахте и вие малко. За разлика от отбора ви де, той умря.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот Kiril2681 » 21 апр 2019 00:09

vvessel написа:Сега гледах внимателно претенциите на Супата за дузпата. Подобна дузпа им дадоха срещу Берое и не знам дали беше същия черньо, който като усети докосване си подгъва краката, но преди "нарушението" наистина има засада, въпреки приказките за двойния рикошет. В момента на подаването черния е в засада, но съдията не вдига веднага, защото топката се спира от футболист на Левски, но след рикошет, все пак попада в него. Указанията са да се изчака развитие на ситуацията и след развитието топката отива в човека, който първоначално е в засада и явно влияе на играта.
А за така наречената игра с ръка, май всички видяха , че топката се удари в гърдите на Луи.
Но както чух и прочетох, много недадените фалове за нас и картони за тях, както и скандално спиране на наша контра при трима на трима за да даде картон на Бодуров, и недаване на втори жълт на Антов, ако правилно си спомням, 15-20 мин преди края. Оранжевия коментатор по Дарик се учуди дори.

И аз го гледах, приятелю, би ли дал стоп кадър, за да докажеш това си твърдение?! Защото в момента на подаването, ПРЕДИ рикошета, този "черния", Жоржиньо, е на поне метър в чиста позиция - никаква засада няма! Но пък добре си обяснил правилото - така е наистина!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23845
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот delqnski47 » 21 апр 2019 00:10

rsk написа:Браво, невероятни сте. И в цялата тази величественост сте с по-ниска посещаемост от нас. А скоро като почне разприпознаването на латекса и ще ви секне ентусиазмът. Добре, че са наркодилърите от СЗ, та живнахте и вие малко. За разлика от отбора ви де, той умря.

Тея наркодилъри много бе.И кво,"свестните" от Б се оказахте два автобуса хора така ли?Баси... :lol:
Е,кво да правиш..
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:0 FT

Мнениеот rsk » 21 апр 2019 00:17

Точно тия наркодилъри изгониха хората от стадиона. При вас стана обратното, наркодилърите станаха апостолите на припознаването на Литекс. Изобщо фенове, които са допуснали любимият им отбор да фалира, а после да припознали някакъв прекръстен селски отбор за свой НЕ МОГАТ да бъдат пример за нищо различно от СРАМ. Така че гордостта ти, че с другите припознавачи сте надвикали 1000 човека от сектор Б е меко казано смешна. Най-малкото, че след седмица срещу Чорбое примерно ще сте 200 човека. Понеже сте глорихънтъри и при вас няма ли надежда за тенекия - няма смисъл да се ходи по мачове. То и заради тенекиите станахте от Литекс и целувате пишлето на Джуджето, дето го псувахте преди това.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: W84me и 54 госта