Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 18 апр 2022 22:05

W84me написа:
sinqkrepost1914 написа:Пичове, търся билет за сектор В. Нямам възможност да закупя онлайн, а до утре сутрин едва ли ще е останало нещо от наличните 20-30 броя. Ако някой може да съдейства пишете. Ако не ще купувам за Б.

Да ти купя ли?

Писах в приложението и едно момче се отзова. Сега ми писа, надявам се да е от София и утре да се видим. Ако не стане там ще ти пиша до някакви минути.
Едит : Момчето живее до София, утре ще се чуем и се надявам да се сдобия с ценната хартиийка :D
Мерси за отзоваването, Блатер. Оценявам го.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот W84me » 18 апр 2022 22:22

sinqkrepost1914 написа:
W84me написа:
sinqkrepost1914 написа:Пичове, търся билет за сектор В. Нямам възможност да закупя онлайн, а до утре сутрин едва ли ще е останало нещо от наличните 20-30 броя. Ако някой може да съдейства пишете. Ако не ще купувам за Б.

Да ти купя ли?

Писах в приложението и едно момче се отзова. Сега ми писа, надявам се да е от София и утре да се видим. Ако не стане там ще ти пиша до някакви минути.
Едит : Момчето живее до София, утре ще се чуем и се надявам да се сдобия с ценната хартиийка :D
Мерси за отзоваването, Блатер. Оценявам го.

Блатер е номер едно.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 19 апр 2022 12:17

Според евентим няма вече билети. Браво! Другите ще влезнете някак си. Отваряйте и Г !
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Dust
Мнения: 8375
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот Dust » 19 апр 2022 13:57

Наредбите са такива, че дори да няма нито един гостуващ фен, то в сектора за гости няма, как да се пуснат фенове на домакините.

Ако 70% от мачовете през сезона са с такава посещаемост и това се задържи поне два сезона, тогава съм абсолютно сигурен, че на мига ще се появят повече от един желаещ да инвестира в ново съоръжение.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 апр 2022 14:10

Dust написа:Наредбите са такива, че дори да няма нито един гостуващ фен, то в сектора за гости няма, как да се пуснат фенове на домакините.

Ако 70% от мачовете през сезона са с такава посещаемост и това се задържи поне два сезона, тогава съм абсолютно сигурен, че на мига ще се появят повече от един желаещ да инвестира в ново съоръжение.

А фенове без артикули, ако си вземат билети за сектор Г, полицията ще им проверява дали на личната карта пише Разград ли? Може да са софианци, които симпатизират уж на Лудогорец ;)

Dust
Мнения: 8375
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот Dust » 19 апр 2022 14:15

Не ми задавай на мен подобни въпроси. Споделих как е по наредба и това го коментираха снощи в "Пред стадиона"
Също така организаторите на мача едва ли са хванати от гората, че да не разберат, на кой отбор са фенове.

Винаги може да има пробив, както се случи с феновете на Айнтрахт на Камп ноу, но нали се сещаш, че ако бъдат закупени повече от 100 билета за гостуващия сектор, че на мига ще светне сигналната лампа, че нещо се случва, тъй като и на децата е ясно, че повече от един автобус хора няма да има фенове на Лудогорец
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

vlong
Мнения: 4761
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот vlong » 19 апр 2022 14:20

Според мен няма значение,че си купил за сектор Г,щом имаш билет влизаш и си гледаш,щом не се биеш с разградчани мисля ,че не е проблем,стига някой чиновник бюрократ да не се заяде
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот LoveAndPeace » 19 апр 2022 14:41

Blue_Blood84 написа:
Dust написа:Наредбите са такива, че дори да няма нито един гостуващ фен, то в сектора за гости няма, как да се пуснат фенове на домакините.

Ако 70% от мачовете през сезона са с такава посещаемост и това се задържи поне два сезона, тогава съм абсолютно сигурен, че на мига ще се появят повече от един желаещ да инвестира в ново съоръжение.

А фенове без артикули, ако си вземат билети за сектор Г, полицията ще им проверява дали на личната карта пише Разград ли? Може да са софианци, които симпатизират уж на Лудогорец ;)

Билетите за соктор Гости си се продават в мрежата на Лудогорец (магазин , фенклубове , пропуски). Ние им ги предоставяме и те да се оправят, та ако ще се пробива някой ......трябва да се вземат от Хювеарена.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12473
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот TristaNNN » 19 апр 2022 14:44

Blue_Blood84 написа:А фенове без артикули, ако си вземат билети за сектор Г, полицията ще им проверява дали на личната карта пише Разград ли? Може да са софианци, които симпатизират уж на Лудогорец ;)

В събота вестниците: Уникална агитка от Разград. 2000 привърженици на Лудогорец дойдоха на Герена. :))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4761
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Петък от 19:00

Мнениеот vlong » 19 апр 2022 14:47

Ако има някой предприемчив тарикат от Разград може да направи някой лев,сега с тези социални мрежи,форуми,спедитори,може да стане,ако е по-разтропан.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], tatusindo и 32 госта