Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:15ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6594
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 13:45ч.

Мнениеот realno » 24 фев 2020 10:07

Testa_di_Legno написа:
realno написа:Вечното дерби си замина на 09.09.2016 г., а с вас играем между другото.

Колегата славист вероятно има предвид обстоятелството, че "вечността" като характеристика на едно спортно съперничество предполага преди всичко двата отбора да били противници през цялото или почти цялото съществуване на организирания футбол в съответната страна - един вид да са вървели рамо до рамо в историята си и да са я градили в съревнованието си. Клубът, изчезнал на 09.09.2016 г., е създаден 34 години след "Левски" - във време, когато нашият отбор вече отдавна се е бил утвърдил и като един от най-успешните, и като най-популярен в България. Тъй че от тази гледна точка определението "вечно" наистина приляга повече на съперничеството ни със "Славия", което е било и доста интензивно в епохата преди 1944 г. Съвсем друг е въпросът, че след 1948 г. другото "дерби" се превърна в Големия сблъсък на България - по идейни причини вече, - и измести като заряд и непримиримост всяко друго противопоставяне в нашия спорт. :)

Разбирам, но думата "дерби" би означавало оспорваност, а токова няма. Поне статистиката така показва. Ние и с други отбори сме играли по рано преди комунистите да измислят Софийското ЦСКА. Да не говорим за посещаемостта, там пък "дерби" отдавна не съществува камоли вечно.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12482
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот TristaNNN » 24 фев 2020 13:19

Мачът е в неделен ден, в удобен час, при прогноза за приятно раннопролетно време, така че няма място за оправдания!
Дано се посъберем повечко хора, като се надявам всички възможни складови наличности от екипировка да са в магазина, ако няма място да редят кашоните покрай стъпалата на входовете на сектор А, че интересът ще е огромен и би било срамота да се чуе нещо от сорта на "- Ми то свърши, има само в склада и онлайн".
Засега не е много ясно състоянието на контузените и "липсващите", което малко ме притеснява, предвид че доста важни фигури са наказани за мача с дебел Венци, но да му мислят треньорите, нашата работа е друга.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9416
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот mikata » 24 фев 2020 14:39

Левскари,

с цел да предоставим възможност на всички желаещи да се сдобият с билет за предстоящия домакински мач със „Славия“ в неделя, 01.03, от 14.15 ч., се обръщаме към притежателите на абонаментни карти със следната молба:

Нека всеки собственик на сезонен билет, който няма да има възможност да посети най-старото столично дерби или е закупил карти, които няма да бъдат използвани за срещата, да ни уведоми за това на имейл info@levski.bg или на телефони 029450737 и 0888329920 с лице за контакт Иван Гълъбов (може да звъните всеки ден между 9.00 и 17.30 ч.).

Необходимата информация трябва да включва сектор, блок, вход и място на съответната карта!

Заявките за това, че пропуските няма да бъдат използвани, трябва да бъдат получени до четвъртък, 27.02, включително, а в петък, 28.02, посочените като свободни места ще бъдат пуснати в свободна продажба за конкретния двубой.

Към 14.00 ч. днес, 24.02, са продадени 1220 билета за предстоящия мач със „Славия“!

Благодарим ви за оказаната подкрепа!

Един за всички, всички за „Левски“!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Aronaks
Мнения: 890
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот Aronaks » 24 фев 2020 14:41

TristaNNN написа:Мачът е в неделен ден, в удобен час, при прогноза за приятно раннопролетно време, така че няма място за оправдания!
Дано се посъберем повечко хора, като се надявам всички възможни складови наличности от екипировка да са в магазина, ако няма място да редят кашоните покрай стъпалата на входовете на сектор А, че интересът ще е огромен и би било срамота да се чуе нещо от сорта на "- Ми то свърши, има само в склада и онлайн".
Засега не е много ясно състоянието на контузените и "липсващите", което малко ме притеснява, предвид че доста важни фигури са наказани за мача с дебел Венци, но да му мислят треньорите, нашата работа е друга.


Засега са продадени само 1220 билета. Знам, че има над 4000 карти, но не се знае колко от притежателите им ще присъстват. Играта на отбора охлади ентусиазма на публиката, а знаем, че в България запалянкото се интересува основно от победи и игра. Дано не съм прав, но повече от 5-6 хиляди реално на стадиона едва ли ще има.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12482
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот TristaNNN » 24 фев 2020 17:49

Aronaks написа:
TristaNNN написа:Мачът е в неделен ден, в удобен час, при прогноза за приятно раннопролетно време, така че няма място за оправдания!
Дано се посъберем повечко хора, като се надявам всички възможни складови наличности от екипировка да са в магазина, ако няма място да редят кашоните покрай стъпалата на входовете на сектор А, че интересът ще е огромен и би било срамота да се чуе нещо от сорта на "- Ми то свърши, има само в склада и онлайн".
Засега не е много ясно състоянието на контузените и "липсващите", което малко ме притеснява, предвид че доста важни фигури са наказани за мача с дебел Венци, но да му мислят треньорите, нашата работа е друга.


Засега са продадени само 1220 билета. Знам, че има над 4000 карти, но не се знае колко от притежателите им ще присъстват. Играта на отбора охлади ентусиазма на публиката, а знаем, че в България запалянкото се интересува основно от победи и игра. Дано не съм прав, но повече от 5-6 хиляди реално на стадиона едва ли ще има.

Мързи ме да ровя назад по темите, та да изпраскам тука една стена на срама с всичките съчинения-разсъждения как можело всеки мач да пълним Герена и да си издържаме клуба, независико от играта и резултатите. Но да не бързаме със заключенията, все пак до мача има почти цяла седмица.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот Blue_Blood84 » 24 фев 2020 17:50

Aronaks написа:
TristaNNN написа:Мачът е в неделен ден, в удобен час, при прогноза за приятно раннопролетно време, така че няма място за оправдания!
Дано се посъберем повечко хора, като се надявам всички възможни складови наличности от екипировка да са в магазина, ако няма място да редят кашоните покрай стъпалата на входовете на сектор А, че интересът ще е огромен и би било срамота да се чуе нещо от сорта на "- Ми то свърши, има само в склада и онлайн".
Засега не е много ясно състоянието на контузените и "липсващите", което малко ме притеснява, предвид че доста важни фигури са наказани за мача с дебел Венци, но да му мислят треньорите, нашата работа е друга.


Засега са продадени само 1220 билета. Знам, че има над 4000 карти, но не се знае колко от притежателите им ще присъстват. Играта на отбора охлади ентусиазма на публиката, а знаем, че в България запалянкото се интересува основно от победи и игра. Дано не съм прав, но повече от 5-6 хиляди реално на стадиона едва ли ще има.

Е повече ще са от 5-6 хиляди, днеска е понеделник, по стара българска традиция билетите се взимат в деня на мача.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот vvessel » 25 фев 2020 19:50

Робърта се бил оправил и е готов за игра. При положение, че Стаси е контузен, Робърта ще е идеален за крилото, вместо Алар, както четох че бил вариант. Но това ми изглежда твърде смело за Хубчев. Интересно халфовата линия как ще изглежда, при положение, че Райнов най-вероятно ще е ЦЗ , а Славчев май още е контузен.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9416
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот mikata » 26 фев 2020 09:03

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот W84me » 27 фев 2020 15:02

София не може да напълни Герена и на 50%, дори при такава остра нужда от фенове...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Един за всички, всички за Левски! 01.03 | 14:45ч.

Мнениеот drvasko98 » 27 фев 2020 15:18

W84me написа:София не може да напълни Герена и на 50%, дори при такава остра нужда от фенове...


България не може да извади 10 000 души на протест по какъвто и да е повод.
Въпрос 1, Има ли някаква връзка между двете?
Въпрос 2. Имат ли някакво значение социалните медии?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Halo и 17 госта