ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
150
55%
Равен
41
15%
Победа за Ботев
82
30%
 
Общо гласове: 273

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот niki87 » 01 ное 2018 17:01

Левски се нагълта със солена вода във Варна и продължава напред, но не като Кубрат Пулев, а само в шампионата. "Сините" претърпяха тежко разочарование, а контузията на Холмар Ейолфсон се оказва втори удар от злополучния мач на "Тича".

И въпреки тези горчиви за Левски факти, отборът на Славиша Стоянович остава на отлична позиция в шампионата. Категоричен съм, че в игрови план тимът от "Герена" е над всички в този момент. Не е най-добрият отбор на света, както твърдеше Нестор Ел Маестро, но е по-силен от Лудогорец и ЦСКА – София към днешна дата. С малко, но е по-добър. Няма опита на шампионите, няма и тяхната обиграност на всички нива, но играе с по-голямо настроение и има по-голямо доверие в своя треньор, а тези компоненти не са за пренебрегване.

Всъщност настроението, логично, ще бъде променено в негативен план след ранното отпадане от турнира за Купата на България. И тук се крие отговорната роля на "синята" публика. Точно сега Левски има огромна нужда от подкрепа. Срещу Ботев в неделя, когато ще се изиграе поредният важен мач от Първа лига.

Ако на "Георги Аспарухов" отново има 10 000 зрители, значи във Варна не се е случило нищо фатално, а просто една загуба, която в немалка степен беше случайна, което не омаловажава добрата работа на Илиан Илиев и Черно море. Левски буквално и преносно се подхлъзна на мократа трева в Морската столица.

10 000 по трибуните ще бъдат изключителен допинг за Стоянович и неговите футболисти. Големият въпрос е дали феновете са пленени от актуалния отбор на Левски, или просто обичат победата.

Преди седмица ръководството на Левски направи хитър ход с билети по левче. Сега интригата е още по-голяма. Съперникът е достатъчен дразнител, а трите точки срещу "канарчетата" могат да означават много в мачовете до края на календарната година. В неделя ще научим какви са волевите качества на футболистите и треньорския щаб, ще стане ясно и физическото състояние на отбора.

За радост на "сините", те имат това, което другите нямат. Невероятна публика, която от началото на сезона е над всички, и то с разлика. Срещу Славия и Верея на стадиона имаше по 10 000, срещу Берое бяха 8 000, а на три от "гостуванията" Левски имаше повече публика от своите домакини. Става дума за символичната визита на ЦСКА – София и мачовете срещу Етър и Лудогорец. В тази графа спокойно може да добавим и вчерашната среща във Варна.

Преди загубения финал със Славия Станимир Стоилов сподели, че Купата е само десерт. Очевидно и тази година Левски няма да се подслади с него, но продължава да е на трапезата за основното ястие. "Сините" спокойно могат да грабнат ножа и вилицата и да започнат с помощта на своите фенове.

Отборът този път заслужава подкрепа, защото играе най-смисления си футбол от 10 години насам. Изключение правят няколко месеца при Ясен Петров в Лига Европа. Славиша Стоянович изглежда е подходящият човек. Вчера за първи път допусна грешки, но си го призна, което говори, че Левски има добър треньор и честен човек, а честните хора заслужават уважение и подкрепа и то когато им е най-трудно.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1910
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Sstefanov » 01 ное 2018 17:02

TristaNNN написа:Надявам се и вярвам, че отборът ще се отърси от вчерашното отпадане и ще победим Ботев, а в неделя ще се види и що за публика сме. Аз лично не мога да бъда сринат духом и "изгонен" от стадиона, макар че вече подобни изпълнения като вчерашното ми идват вповече на нервите и сърцето, а и на връзката, щото винаги след подобни драми потърпевша е горката ми женица. Ще прогнозирам минимална победа за нас, предвид че вчера момчетата изхабиха доста сили (Да, знам, че и майните ще играят за купата!), физически и психически, но въпреки това считам, че футболистите ни ще покажат дух, който да е достатъчен, за да се върнем на пътя на победите. Само Левски!

Какво толкова пък правиш на жена си бе . Моята, която не е българка се счупибда псува съдията вчера. Пък и след като си изнервен пада най добрият секс. Племенникът и в Дания дори през зимните месеци не тренира на такива смешни терени като тоя. Шнур за зелените подлоги на ТИМ и бфс. С жълтите се надявам да стане мач, те поне се мъчат като нас да играят футбол.

ikar
Мнения: 1299
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот ikar » 01 ное 2018 17:11

"ДОБРИЯТ ВРАТАР Е ПОЛОВИН ОТБОР!"
За мнозина това е доста изтъркано клише, но едва ли има друг отбор загубил толкова много точки от вратарски грешки....
Запознати сме добре със качествата на Божката и Полачек, все си мисля че е дошло време да се даде шанс и на младият Шейтанов.......

rane
Мнения: 1779
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот rane » 01 ное 2018 17:19

ikar написа:"ДОБРИЯТ ВРАТАР Е ПОЛОВИН ОТБОР!"
За мнозина това е доста изтъркано клише, но едва ли има друг отбор загубил толкова много точки от вратарски грешки....
Запознати сме добре със качествата на Божката и Полачек, все си мисля че е дошло време да се даде шанс и на младият Шейтанов.......
Вратарите, дето са половин отбор, хич, ама хич не са млади :idea: Далеч съм от идеята да защитавам бездарния Митрев, но с някакъв млад келеш, който си скубе веждите и суче от майка си още(образно казано) сииииилноооо се съмнявам, че ще е по-добре!
Трябва ни нов вратар, който да е по-добър от всичките, които имаме в момента+един като Кръстев за резерва+един младок.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 01 ное 2018 17:31

Белмонт, Паулиньо, Буш готови.
Деян Иванов започва тренировки с топка.
За Иван Горанов още не се знае дали ще играе в неделя, като според мен е по-добре да остане резерва.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

rane
Мнения: 1779
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот rane » 01 ное 2018 17:48

ralka_levskarka написа:Белмонт, Паулиньо, Буш готови.
Деян Иванов започва тренировки с топка.
За Белмонт и Буш е много лоша новина :evil: Такива, като тях е по-добре да са контузени, т.к. на терена са като Неможката. - само вредят на отбора!
Добре поне, че Паулиньо ще е на линия. Много ни е нужен, защото се вижда, че отляво без него сме зле.
Добра новина и за Д. Иванов. Дано бързо влезе в ритъм момчето и да играе на мястото на Фелафела!?

Georgpetrov
Мнения: 41
Регистриран на: 26 окт 2016 23:20
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Georgpetrov » 01 ное 2018 18:04

3-0 ;) „Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!“

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 01 ное 2018 19:27

2-1
Левски завинаги в моето сърце![

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Blue_Blood84 » 01 ное 2018 19:44

Бием 2-0!С титуляри,без титуляри,Ботев тия мачове на герена ги губят още като тръгват за София.Не сме гости да се плашим толкова,бием ги.:))))

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 04.11 / 15:00ч.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 ное 2018 19:57

niki4Him написа:...Хора нищо кой знае какво не се е случило, тези нещастници от Черно море пак имаха луд късмет плюс съдията, плюс наши контузии, плюс вратарския проблем....

Тези "нещастници от "Черно море" вчера ни надиграха. Хубавото е, че за един бит двама небити дават - наистина не се е случило кой знае какво, а треньорът и футболистите ще си видят грешките.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, Plamen_i00, tmanolov, ugly bug и 56 госта