Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 окт 2013 14:20

superspiro написа:
drakata написа:Предполагам останалите ядра привърженици на отбори по света са съставени от:
Доценти
Лекари
Художници и поети

Навсякъде е едно и също, така че не се хабете излишно


Викаш по цял свят има традиции да събличат новите треньори, така ли?

Не, но някъде, включително и в България, имат навика да бият своите футболисти. Като например преди години на един мач в Мездра, където нещастните футболисти на ЦСКА бягаха, за да се скрият от любовта на своите почитатели в съблекалнята на домакините и в тоалетната... :lol: :lol: :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот balef » 12 окт 2013 14:20

Ивчо Тонев вън от Левски !

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4125
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот JACKO » 12 окт 2013 14:21

drakata написа:Предполагам останалите ядра привърженици на отбори по света са съставени от:
Доценти
Лекари
Художници и поети

Навсякъде е едно и също, така че не се хабете излишно

Вероятно не,но...имам ТВ и на него виждам десетки хиляди усмихнати мъже,жени и деца,а не шепа псуващи качулати със свастика в едната ръка,а в другата лика на АПОСТОЛА!!СРАМ.
Последна промяна от JACKO на 12 окт 2013 14:23, променено общо 1 път.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 12 окт 2013 14:22

Трябва да се прочистите! Не оставяйте криминалната утайка да изявява претенции, че тя има каквото и да е общо, камо ли да диктува нещата в Левски. Повече сте, изчистете ги като боклуци с пожарникарски маркуч :!:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Мистри » 12 окт 2013 14:25

bobo_13 написа:ДА пише, че и Иво Тонев е платил.... как Тонев има толкова пари след като е играл във великит еотбори н аДряново , Янтра Габрово и Миньор????? сега чета, че освен НАйт Флайт имал и 40% в Главболгарстрой?????????????

"...Макар Сираков да не назова поименно кой е поръчителят на акцията, на всички стана ясно, че се визира Иво Тонев. Публична тайна е, че бившият шеф на Спортния тотализатор е сред хората, които дават пари за издръжката на „сините". Тонев е в управата на строителната фирма „Главболгарстрой" и контролира 40% от акциите на мастодонта в строителния бранш. Мълви се, че чрез акцията на феновете Иво Тонев е искал да изгони от „Герена" не само Ивайло Петев, но и Сираков, с когото никога не се е разбирал добре.""


Тук се превърна в клюкарница.
Тоя чул от някой, в банята, но не го видял, вторият му подшушнали, третият мълвял...
Цитатът от кой източник е?
Или за поддръжниците на МХ правилата не важат?
Ми аз мога да напиша , че сираков сам си е спретнал мероприятието, че има 40 % от Литекс Комерс, да го сложа в кавички и хоп!
някои хора не разбират,/за "Левскари" става въпрос, другите са ясни/ ,че постъпката на онези с качулките може да е грозна, но това , което правят вече дни наред с оплюване на отбор и привърженици, с измислени и недомислени теми е още по-зловещо.
За Левски в момента вече не важи "Сами срещу всички", Левски вече е "САМ СРЕД СВОИ"!
Както казах и в една друга тема:
И ОТ ЕДНИТЕ И ОТ ДРУГИТЕ МЕ Е ГНУС!
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот milen.hristov » 12 окт 2013 14:32

Мистри написа:
bobo_13 написа:ДА пише, че и Иво Тонев е платил.... как Тонев има толкова пари след като е играл във великит еотбори н аДряново , Янтра Габрово и Миньор????? сега чета, че освен НАйт Флайт имал и 40% в Главболгарстрой?????????????

"...Макар Сираков да не назова поименно кой е поръчителят на акцията, на всички стана ясно, че се визира Иво Тонев. Публична тайна е, че бившият шеф на Спортния тотализатор е сред хората, които дават пари за издръжката на „сините". Тонев е в управата на строителната фирма „Главболгарстрой" и контролира 40% от акциите на мастодонта в строителния бранш. Мълви се, че чрез акцията на феновете Иво Тонев е искал да изгони от „Герена" не само Ивайло Петев, но и Сираков, с когото никога не се е разбирал добре.""


Тук се превърна в клюкарница.
Тоя чул от някой, в банята, но не го видял, вторият му подшушнали, третият мълвял...
Цитатът от кой източник е?
Или за поддръжниците на МХ правилата не важат?
Ми аз мога да напиша , че сираков сам си е спретнал мероприятието, че има 40 % от Литекс Комерс, да го сложа в кавички и хоп!
някои хора не разбират,/за "Левскари" става въпрос, другите са ясни/ ,че постъпката на онези с качулките може да е грозна, но това , което правят вече дни наред с оплюване на отбор и привърженици, с измислени и недомислени теми е още по-зловещо.
За Левски в момента вече не важи "Сами срещу всички", Левски вече е "САМ СРЕД СВОИ"!
Както казах и в една друга тема:
И ОТ ЕДНИТЕ И ОТ ДРУГИТЕ МЕ Е ГНУС!

Цитата е от линка който съм дал, в началото на темата

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот milen.hristov » 12 окт 2013 14:34

Ботевъ Пловдивски написа:Трябва да се прочистите! Не оставяйте криминалната утайка да изявява претенции, че тя има каквото и да е общо, камо ли да диктува нещата в Левски. Повече сте, изчистете ги като боклуци с пожарникарски маркуч :!:

Тук и медиите трябва да се намесят и дадат да се чуе и нашата гледна точка, а не само на една част(компрометирала се многократно са сметка на нас)от феновете

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 окт 2013 14:34

balef написа:"...Но той е НАСКО СИРАКОВ!....Той може да каже “Аз съм Левски”, защото е вкарал стотици голове, пролял е тонове пот, заради него, както призна онзи от (полит)бюрото, хората са ставали от Левски. Затова не може Гугутката да пише декларация, че Наско е виновен. Не може! Заради Гугутките никой не е ставал от Левски. Но заради Гугутките хиляди избягаха от стадионите, хиляди ги е срам да са левскари след онова, което се случи във вторник. А най-срамното е, че Тодор Батков капитулира пред качулките. Официално!"


Този Наско Сираков си свали гащите пред публиката на "Левски". Този Наско Сираков предаде "Левски" и отиде в друг клуб, за да го направи шампион. Този Наско отиде на сафари преди злополучния мач срещу "скиорите" от Тампере. Този Наско Сираков довчера плюеше по "Левски" от фейсбук и сега, след като напусна, отново го плюе. Този Наско Сираков предаде Йоканович, на когото се кълнеше във вярност и казваше, че "стои зад гърба на треньора". Този Наско Сираков нямаше капчица смелост да защити Петев, а се изниза като мокра връв от пресконференцията. Този Наско Сираков, скрит под полата на Раева, я е оставил да говори глупости пред медиите, да се отъждествява с "Левски" и да нарича хората които й противоречат (предполагам журналистки), "20-годишни пикли". Това е Наско Сираков, а че "журналистът" Владимир Зарков не е сам (в главата си), е ясно на повечето хора, които четат словесните му пръдни... 8-)
П.П. Аз съм станал от "Левски", преди Наско Сираков да се е родил... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 12 окт 2013 14:42, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Мистри » 12 окт 2013 14:37

milen.hristov написа:
Мистри написа:
bobo_13 написа:ДА пише, че и Иво Тонев е платил.... как Тонев има толкова пари след като е играл във великит еотбори н аДряново , Янтра Габрово и Миньор????? сега чета, че освен НАйт Флайт имал и 40% в Главболгарстрой?????????????

"...Макар Сираков да не назова поименно кой е поръчителят на акцията, на всички стана ясно, че се визира Иво Тонев. Публична тайна е, че бившият шеф на Спортния тотализатор е сред хората, които дават пари за издръжката на „сините". Тонев е в управата на строителната фирма „Главболгарстрой" и контролира 40% от акциите на мастодонта в строителния бранш. Мълви се, че чрез акцията на феновете Иво Тонев е искал да изгони от „Герена" не само Ивайло Петев, но и Сираков, с когото никога не се е разбирал добре.""


Тук се превърна в клюкарница.
Тоя чул от някой, в банята, но не го видял, вторият му подшушнали, третият мълвял...
Цитатът от кой източник е?
Или за поддръжниците на МХ правилата не важат?
Ми аз мога да напиша , че сираков сам си е спретнал мероприятието, че има 40 % от Литекс Комерс, да го сложа в кавички и хоп!
някои хора не разбират,/за "Левскари" става въпрос, другите са ясни/ ,че постъпката на онези с качулките може да е грозна, но това , което правят вече дни наред с оплюване на отбор и привърженици, с измислени и недомислени теми е още по-зловещо.
За Левски в момента вече не важи "Сами срещу всички", Левски вече е "САМ СРЕД СВОИ"!
Както казах и в една друга тема:
И ОТ ЕДНИТЕ И ОТ ДРУГИТЕ МЕ Е ГНУС!

Цитата е от линка който съм дал, в началото на темата


Дал си линк към една "супер ,мега медия". И?

Осъзнайте се!
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
ИРТИШ2013
Мнения: 185
Регистриран на: 11 юли 2013 23:22

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот ИРТИШ2013 » 12 окт 2013 14:38

Captain Stottlemeyer написа:
superspiro написа:
drakata написа:Предполагам останалите ядра привърженици на отбори по света са съставени от:
Доценти
Лекари
Художници и поети

Навсякъде е едно и също, така че не се хабете излишно


Викаш по цял свят има традиции да събличат новите треньори, така ли?

Не, но някъде, включително и в България, имат навика да бият своите футболисти. Като например преди години на един мач в Мездра, където нещастните футболисти на ЦСКА бягаха, за да се скрият от любовта на своите почитатели в съблекалнята на домакините и в тоалетната... :lol: :lol: :lol:

ДА НО,ТИ НАЛИ СМЯТАШ ,ЧЕ ВИЕ ОТ ЛЕВСКИ СТЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ,НЕ СТЕ КАТО "КРАСНОАРМЕИЦИТЕ",ПЪК ТО МАИ СТЕ ОЩЕ ПО-ЗЛЕ....


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 46 госта