efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот Serafim » 28 май 2023 13:29

Каква титла? Аз искам стабилен и независим Левски, управляван от кадърни хора. В тоя ред на мисли не знам защо титлата е такава самоцел за ЦСКА-София, сякаш това им е определящо за нещо. Тоест аз знам де, защото ГГ се комплексира много от КД и Лудогорец, ама е жалко.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4332
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот LoveAndPeace » 28 май 2023 13:44

alexdb написа:
drvasko98 написа:
alexdb написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Куц мач и късметлийска победа. Каквото и да си говорим за Мъри и за Топчо и кой колко точки от кои мачове е взел, само слепец няма да види, че отбора започва да скърца все повече, топката се обработва и движи по-бавно, линиите се разпокъсват в големи периоди от мачовете. Индивидуални грешки на Попов, Кръстев, дори Сундберг, който е неузнаваем последно време, но добре, че късмета ни покри. Разград се разиграха точно в края на сезона, но дано поне бием тирето последния кръг.


Ами аз явно съм от слепците. Не виждам отбора да скърца, а топката в определени периоди се движи доста по-бързо. Прави приятно впечатление, че има много повече отигравания с едно докосване. Вярно, не всички минават. Отделно отборът и бележи много повече. Като грешки на Топчо лично аз отчитам закъсняващите смени. Например Уелтон след 60 мин. свършва въздуха, но не го вадят. А има прилични заместници. Същата е историята и с Попов. Той деяни едно полувреме. Другата грешка на Топчо е, че робува на схемата на игра на Мъри и в нито един от досегашните мачове не излезе в схема с трима централни и наситена средна линия. А от миналия сезон беше видно, че срещу отбори като Морето, Тирето и Каузата тази схема добре работи. А в момента си имаме изпълнители. Да видим в следващите два мача дали няма да промени това, особено предвид факта, че Цунами виси с 8 жълти картона.


Ами, да, без да те обиждам си от слепците. Начинът, по който Черно море атакуваха в предмостието пред защитата ни не се случва и в Б група. Изключително слаб футбол от тактическа гледна точка. Все още по резултатите не си личи, но ако допуснем че останем със същите играчи и треньори, максимумът следващият сезон е 8-мо място, но ако се направи и "селекция" ставаме фаворит за изпадане, какъвто бяхме през септември 2021 г


Да, да. Само да питам с правилния футбол как беше защитата срещу Морето и колко точки взехме?
Да припомням ли мача в Търново дет само късмета и съдията ни спасиха от погром?

Друг мач си гледал.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22966
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот NOMER14 » 28 май 2023 13:51

metodito написа:При последната титла на "Левски" всъщност нямаше нито организация, нито "добър" треньор, нито много пари.
Но както пише и 1914.1902, нямаше го и големия ни конкурент (rip).

Но имаше играчи и Гонзо. Гонзо с маската срещу ония игра последните си 11 минути в кариерата си, жертвайки я. Ония бяха много уплашени, като го видяха титуляр.
https://www.youtube.com/watch?v=rAp9TZs-dsk

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33218
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот 1914.1902 » 28 май 2023 13:57

LoveAndPeace написа:Друг мач си гледал.


Ами пусни го този от февруари, за да видим дали не ни спасиха от погром. Най-великото тогава бяха смените на Мъри в осмата минута на добавеното време.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33218
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот 1914.1902 » 28 май 2023 14:13

Методито направи интересна препратка към миналото, а и няма нищо лошо в това да се помечтае. Има обаче и най-различни фактори, които могат да повлияят на настроението преди следващата кампания. Възможно е да се стигне до провал в края на сезона при некласиране в Европа, а и може да се стигне до малко по-спокойна обстановка, ако се класираме в ЛК. Ще е любопитно кой ще е новият треньор, какви идеи ще представи, какви ще бъдат целите, лагер, селекция и т.н. Трудно е обаче тимът да е финансово стабилен, след като има толкова дългове, което едва ли може да се реши бързо, независимо кой е начело на клуба.

Обаче този формат не е никак труден. Тази година се вижда как можеше ЦСКА-София (София) да приеме Лудогорец в единствения мач между двата тима в плейофите, ако си бяха вкарали дузпата срещу Локомотив Пд или направили равен срещу разградчани в София. Разбирам да беше нещо невъзможно, но не е точно така. На Левски му липсва самочувствие на игрището, което е основният проблем. На думи чух много неща в последните около 10 години - титли, хегемонии, орбити, обърнатите крила на Роси, думи като ''знаем какво се очаква от нас начело на Левски'' и подобни. Всичко обаче трябва да бъде доказано на игрището, а аз в последните 7/8 години не съм видял нещо такова. Отборът се примири максимумът да е третото/четвъртото място. Така изобщо не се доказва, че целта е титла или доближаване до титлата, затова и се натрупаха толкова много баражи за влизане в Европа. Сегашният съперник на Лудогорец ги притисна два пъти до последния кръг - 2019 (тогава не успяха) и 2023 (да видим сега). В случая е ключово да можеш да си повярваш, че можеш да се бориш с тях, а не просто да си говориш празни приказки, които липсват на терена. Първо нека ги доближим по някакъв начин и да сме поне втори, а след това да видим дали реално може да се борим за титлата в Първа лига.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот metodito » 28 май 2023 14:16

NOMER14 написа:
metodito написа:При последната титла на "Левски" всъщност нямаше нито организация, нито "добър" треньор, нито много пари.
Но както пише и 1914.1902, нямаше го и големия ни конкурент (rip).

Но имаше играчи и Гонзо. Гонзо с маската срещу ония игра последните си 11 минути в кариерата си, жертвайки я. Ония бяха много уплашени, като го видяха титуляр.
https://www.youtube.com/watch?v=rAp9TZs-dsk

С наличието на Рикардиньо, аз очаквам новият треньор да намери нов Бардон. Това много ни липсва.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22966
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот NOMER14 » 28 май 2023 14:23

Гонг пуснали видео с головете на Рикардиньо. Ами всичките му са с едно чукване на/по топката.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот metodito » 28 май 2023 14:37

Както ги правеше синьор Пипо.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот alexdb » 28 май 2023 19:57

LoveAndPeace написа:
alexdb написа:
drvasko98 написа:
alexdb написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Куц мач и късметлийска победа. Каквото и да си говорим за Мъри и за Топчо и кой колко точки от кои мачове е взел, само слепец няма да види, че отбора започва да скърца все повече, топката се обработва и движи по-бавно, линиите се разпокъсват в големи периоди от мачовете. Индивидуални грешки на Попов, Кръстев, дори Сундберг, който е неузнаваем последно време, но добре, че късмета ни покри. Разград се разиграха точно в края на сезона, но дано поне бием тирето последния кръг.


Ами аз явно съм от слепците. Не виждам отбора да скърца, а топката в определени периоди се движи доста по-бързо. Прави приятно впечатление, че има много повече отигравания с едно докосване. Вярно, не всички минават. Отделно отборът и бележи много повече. Като грешки на Топчо лично аз отчитам закъсняващите смени. Например Уелтон след 60 мин. свършва въздуха, но не го вадят. А има прилични заместници. Същата е историята и с Попов. Той деяни едно полувреме. Другата грешка на Топчо е, че робува на схемата на игра на Мъри и в нито един от досегашните мачове не излезе в схема с трима централни и наситена средна линия. А от миналия сезон беше видно, че срещу отбори като Морето, Тирето и Каузата тази схема добре работи. А в момента си имаме изпълнители. Да видим в следващите два мача дали няма да промени това, особено предвид факта, че Цунами виси с 8 жълти картона.


Ами, да, без да те обиждам си от слепците. Начинът, по който Черно море атакуваха в предмостието пред защитата ни не се случва и в Б група. Изключително слаб футбол от тактическа гледна точка. Все още по резултатите не си личи, но ако допуснем че останем със същите играчи и треньори, максимумът следващият сезон е 8-мо място, но ако се направи и "селекция" ставаме фаворит за изпадане, какъвто бяхме през септември 2021 г


Да, да. Само да питам с правилния футбол как беше защитата срещу Морето и колко точки взехме?
Да припомням ли мача в Търново дет само късмета и съдията ни спасиха от погром?

Друг мач си гледал.


Сигурно. Един такъв дет ни вкараха гол, два им отмениха, а имаше още няколко излизания на ония сами срещу вратаря или в числено превъзходство.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4332
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот LoveAndPeace » 29 май 2023 10:59

alexdb написа:
LoveAndPeace написа:
alexdb написа:
drvasko98 написа:
alexdb написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Куц мач и късметлийска победа. Каквото и да си говорим за Мъри и за Топчо и кой колко точки от кои мачове е взел, само слепец няма да види, че отбора започва да скърца все повече, топката се обработва и движи по-бавно, линиите се разпокъсват в големи периоди от мачовете. Индивидуални грешки на Попов, Кръстев, дори Сундберг, който е неузнаваем последно време, но добре, че късмета ни покри. Разград се разиграха точно в края на сезона, но дано поне бием тирето последния кръг.


Ами аз явно съм от слепците. Не виждам отбора да скърца, а топката в определени периоди се движи доста по-бързо. Прави приятно впечатление, че има много повече отигравания с едно докосване. Вярно, не всички минават. Отделно отборът и бележи много повече. Като грешки на Топчо лично аз отчитам закъсняващите смени. Например Уелтон след 60 мин. свършва въздуха, но не го вадят. А има прилични заместници. Същата е историята и с Попов. Той деяни едно полувреме. Другата грешка на Топчо е, че робува на схемата на игра на Мъри и в нито един от досегашните мачове не излезе в схема с трима централни и наситена средна линия. А от миналия сезон беше видно, че срещу отбори като Морето, Тирето и Каузата тази схема добре работи. А в момента си имаме изпълнители. Да видим в следващите два мача дали няма да промени това, особено предвид факта, че Цунами виси с 8 жълти картона.


Ами, да, без да те обиждам си от слепците. Начинът, по който Черно море атакуваха в предмостието пред защитата ни не се случва и в Б група. Изключително слаб футбол от тактическа гледна точка. Все още по резултатите не си личи, но ако допуснем че останем със същите играчи и треньори, максимумът следващият сезон е 8-мо място, но ако се направи и "селекция" ставаме фаворит за изпадане, какъвто бяхме през септември 2021 г


Да, да. Само да питам с правилния футбол как беше защитата срещу Морето и колко точки взехме?
Да припомням ли мача в Търново дет само късмета и съдията ни спасиха от погром?

Друг мач си гледал.


Сигурно. Един такъв дет ни вкараха гол, два им отмениха, а имаше още няколко излизания на ония сами срещу вратаря или в числено превъзходство.

Ама заслужено или престъпно им ги отмениха тези голове ?? Колкото до вкарания .....последния мач на Ники Михайлов , толкова за този гол.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта