efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот koisa » 10 юли 2022 18:01

Sstefanov написа:Какво борене с Лудогорец, пък те гони теб? Никога не е било целта това, за този сезон. Само заблудени "фенчета" могат да мислят, че можем да се борим за повече от 3-тото място. Много ви се качиха надежите след една купа. Левски, трябва да изчисти дълга към Нап, тогава вече може да се мисли за нещо друго. Както и да се отърве от наркосите.

Мен нищо не ме гони! Това е една от целите поставени от Мъри... Което е напълно реално, ако отбора играе както през пролетта.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Halo
Мнения: 402
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот Halo » 10 юли 2022 18:53

ЦСКА 1948 не играха нищо особено. Бяха си готови паднали. Просто Левски сам загуби мача. Играчите на червените са събрани съвсем от скоро. Левскарите са по-сработени. Не беше нормално отбор на една седмица да покаже по-силна отборна игра от Левски, в чийто състав имаше само 2-ма нови.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот bilyaletdinov » 10 юли 2022 19:24

Какъв Лудогорец, какви 5 лв? Ние не сме се спасили от фалит и единственият би актив е Мъри Стоилов. Това, че играхме добре на пролет не означава, че имаме отбор. Цунами ще се контузи и кой ще го замести? Патрик Галчев. Нито имаме ширина, нито имаме финанси, за да се борим с Лудогорец. Имаме треньор и публика.
Не очаквайте, че с ПАОК ще са лесни мачове, напротив. Може и да се получат грозни загуби. Трябва да работим в правилната посока, с този треньор и ръководство и ние феновете да помагаме всеки според възможностите си. Аз се отчетох с една фланелка от новата колекция.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 10 юли 2022 21:45

И аз също си чакам фланелката, всички трябва да го направим.


Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот koisa » 11 юли 2022 09:44

bilyaletdinov написа:Какъв Лудогорец, какви 5 лв? Ние не сме се спасили от фалит и единственият би актив е Мъри Стоилов. Това, че играхме добре на пролет не означава, че имаме отбор. Цунами ще се контузи и кой ще го замести? Патрик Галчев. Нито имаме ширина, нито имаме финанси, за да се борим с Лудогорец. Имаме треньор и публика.
Не очаквайте, че с ПАОК ще са лесни мачове, напротив. Може и да се получат грозни загуби. Трябва да работим в правилната посока, с този треньор и ръководство и ние феновете да помагаме всеки според възможностите си. Аз се отчетох с една фланелка от новата колекция.

Хайде да престанем с оправданията за фалити и т.н. Не знам вече колко пъти ви се каза, че клубът няма нищо общо със състоянието си преди една година.
Освен това изплащането на задълженията може да върви ръка за ръка с добрите резултати и борбата за нещо повече от предната година.

Ето какво каза Мъри преди месец:
Целите са високи – шампионската титла и добро представяне в европейските турнири. Винаги си поставяме високи цели. Класиране в евротурнирите трябва да бъде винаги цел за „Левски“. Знаем каква е ситуацията, но не мисля, че трябва да търсим големи оправдания.


Добрата игра, победите, борбата за титла и купа, европейските мачове и т.н. могат само да допринесат за по-бързото изплащане на задълженията!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3999
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: koisa

Мнениеот Странджата » 11 юли 2022 10:41

На глупака не трябва по никакъв начин да се дава власт, защото не ти ще гледаш сеира му, а той ще ти види сметката. Не винаги народните мъдрости са мъдри ...

realno
Мнения: 6593
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот realno » 11 юли 2022 12:56

Стоилов предпочита добра игра дори ако трябва да загуби пред това да спечели с грозен футбол, но за съжаление се получи трети вариант, загуба с грозна игра. Дълговете ни не трябвя да са оправдание, защото отбор на практика е същия, но играта му не е. Дори се взеха нови футболисти, които да подсилят отбора. Нещо повече, Наско обеща по-силен Левски през новия сезон. Но си мисля, че отбора не тръгна добре поради една причина, несериозна подготовка в балкана и несериозно отношение в контролите. Като че ли всичко премина твърде лежерно. Сега ще си берем плодовете. Сега е нужно да си направят правилните изводи, да се стегнат и осъзнаят, че няма да има лесни срещи и ако искат да имат успех трябвя да изиграят 35 финала и още няколко срещи за купата. Не сме такава класа, че да подхождаме високомерно и несериозно. За подценява дори не си помислят.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот wilge » 11 юли 2022 17:10

realno написа:Стоилов предпочита добра игра дори ако трябва да загуби пред това да спечели с грозен футбол, но за съжаление се получи трети вариант, загуба с грозна игра. Дълговете ни не трябвя да са оправдание, защото отбор на практика е същия, но играта му не е. Дори се взеха нови футболисти, които да подсилят отбора. Нещо повече, Наско обеща по-силен Левски през новия сезон. Но си мисля, че отбора не тръгна добре поради една причина, несериозна подготовка в балкана и несериозно отношение в контролите. Като че ли всичко премина твърде лежерно. Сега ще си берем плодовете. Сега е нужно да си направят правилните изводи, да се стегнат и осъзнаят, че няма да има лесни срещи и ако искат да имат успех трябвя да изиграят 35 финала и още няколко срещи за купата. Не сме такава класа, че да подхождаме високомерно и несериозно. За подценява дори не си помислят.

Съгласен съм с теб. И аз си мисля, че ако контролите бяха с качествени отбори, а не с нискоквалитетни спаринг-партньори ефекта щеше да е различен. Така не си свериха часовниците, а във футболистите остана измамното мнение, че вече са сработени и са голямата работа. Дано до разгара на първенството сами си направят реална самооценка и да заиграят както пролетта. Стига де не е станало твърде късно. Но тогава никой вече няма да ги смята за слаба ракия и всички ще се хвърлят на живот и смърт срещу тях. Докато не осъзнаят, че от тук нататък всеки мач ще е битка, всяка среща ще е финал.

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот vlong » 11 юли 2022 18:48

Интересно ми е дали нямаше засада при паса към Русев?Защо нямаше Вар?
От скапаният репортаж положението е доста съмнително.
Някой ако има модерна телевизия сс стоп кадър може да каже.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта