efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4308
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Вълчан » 20 фев 2022 16:41

Uoa написа:tmanolov, не степенувам мачовете с яка атмосфера. Просто доста яко се получи цялостната атмосфера вчера.

И димката беше яка и мощна, повечето хора и се радваха. Пирото създава яка атмосфера.

Радвам се за децата, имаше доста да и се кефеха яко.

Аз пък не съм съгласен за семейния сектор. Не беше доизмислен добре. Или седеше празен или заради него верни фенове не можеха да си намерят билет.

ВИП сектора си е необходим. И наистина не е бил пълен почти никога. Билети пък за мач на Левски бол....винаги. Кога не е имало билети не се сещам.

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 20 фев 2022 16:49

Вчера най-скоро, за А нямаше.

tmanolov
Мнения: 4233
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2022 17:51

Uoa написа:Вчера най-скоро, за А нямаше.

Дори и това не е съвсем вярно - във ВИП сектора имаше свободни места и то поне 50. Иначе А беше пълен на 100% за пръв път изобщо, освен може би за мача с онези черногорци, ако не се лъжа, но май и с тях не беше на 100% пълен
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 20 фев 2022 18:03

Не е вярно това.

С Марибор. Няколко мача с Лудогорец пълен до дупка. И други пъти имаше. Пълнил се е а сектор до дупка....

tmanolov
Мнения: 4233
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2022 18:18

Uoa написа:Не е вярно това.

С Марибор. Няколко мача с Лудогорец пълен до дупка. И други пъти имаше. Пълнил се е а сектор до дупка....


Бил съм на абсолщтно всеки един от тези мачове и билети си имаше до последно - вярно, малко билети, но имаше. Най-фрапиращо беше при откриването на сектор А, когато билетите свършиха за 2 дни, но после се оказа, че имало бъг в системата на Тикетпро ли беше, евентим ли, не помня вече, и накрая имаше поне 1000 празни места, защото разни недоброжелатели бяха купили билети без да ги платят. Вчера за пръв път беше на 100% пълен, без ВИП сектора, в който имаше 50-на празни места. Нека сме реалисти, не сме припоци все пак, за да си измисляме история!

П.С. Най-пълен Герена беше на мача с Галатасарай - имаше дублиране на билети и наркосите пускаха свои хора за без пари - два часа преди мача затвориха стадиона и отвън имаше поне 5000, които не успяха да влязат. Въобще онези в сектор Б почти винаги са били ужасяващ тумор!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 20 фев 2022 18:21

С Марибор нямаше билети. Няколко пъти с Лудугорец пак със сигурност нямаше. И аз съм бил на тези мачове.

В опита си да си псевдообективен пишеш глупости.

Изображение

Изображение



Иначе за Галатасарай хубаво. Така е, но това е било доста отдавна. Говорехме от както е новият сектор.

tmanolov
Мнения: 4233
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2022 18:35

Приемам, че си пишлеме от новите на секБтор, което трябва да се доказва пред батковците от наркозвеното, затова спирам комуникацията си с теб - на всеки един от тези мачове съм бил и сектор А не е бил 100% пълен, само с Марибор беше близо до пълнене, май наркосите им бяха затворили Б и се навряха при нас, та ни набиха още едно наказание. Бъди здрав и успешен, не желая да обиждам левскари
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 20 фев 2022 18:37

Благодаря. Приеми каквото искаш. Някои екземпляри от отсрещния лагер дори приеха Литекс ;) Пишеш глупости.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот W84me » 20 фев 2022 18:46

tmanolov написа:Приемам, че си пишлеме от новите на секБтор, което трябва да се доказва пред батковците от наркозвеното, затова спирам комуникацията си с теб - на всеки един от тези мачове съм бил и сектор А не е бил 100% пълен, само с Марибор беше близо до пълнене, май наркосите им бяха затворили Б и се навряха при нас, та ни набиха още едно наказание. Бъди здрав и успешен, не желая да обиждам левскари

Не, това не беше с Марибор, аз тогава бях в Б.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

tmanolov
Мнения: 4233
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2022 19:08

W84me написа:
tmanolov написа:Приемам, че си пишлеме от новите на секБтор, което трябва да се доказва пред батковците от наркозвеното, затова спирам комуникацията си с теб - на всеки един от тези мачове съм бил и сектор А не е бил 100% пълен, само с Марибор беше близо до пълнене, май наркосите им бяха затворили Б и се навряха при нас, та ни набиха още едно наказание. Бъди здрав и успешен, не желая да обиждам левскари

Не, това не беше с Марибор, аз тогава бях в Б.

Може. С Марибор имахме всички шансове да ги отстраним, ама… ти пък какви си ги търсил в Б ;)
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта