efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 10 юли 2022 10:10

Sstefanov написа:
tiamat написа:Аз мисля, че Томислав Русев е прав - има емоционална преумора.

От какво са се преуморили ? Пак на томислав глупостите, празни приказки тип литекс - цесека. Бяхме слаби, не се получи играта. ТОЛКОВА. Самите футболисти на са нищо особено.

То игра нямаше. Имаше - някой получи топката , хукне с нея напред и се разбие в червената защита. Уелтон обикновено 10-15 секунди след получаване на топката вече го пазеха 3ма! при все , че бяха вече 10 на терена.
Направихме слаб мач просто защото Числото направиха силен.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот koisa » 10 юли 2022 10:10

alexdb написа:
Мисля, че гледаш доста черногледо на нещата. То още първенството не е почнало, селекцията не е приключила за първия сезон, а вече отписваш борбата за титлата. За мен ние тоя мач си го загубихме типично по Левскарски от силните ни години - просто след купата някои момчета прекалено си повярваха и ги хвана звездоманията и тия си ни биха по традиционния начин - цял мач играем в тяхното поле една контра и гол.
Както и да е. Като си спомня какъв тъпан бяхме миналата година по това време, а после направихме най-добрия полусезон от всички си имаме своите шансове. Особено ако успеем да вземем Страхил Попов отдясно, че този харватина на този етап хич не ме радва. Те първа предстоят истинските мачове и ще видим къде сме и с какво разполагаме.

По-скоро бих го нарекъл реално, а не черногледо! Точно в такива мачове си личи дали имаме отбор способен поне да опита да се бори с Лудогорец. Ако бяхме продължили с играта от пролетта мнението ми щеше да е на другия полюс. Не е нужно да отписвам отбора, те сами ще се отпишат при още няколко подобни мача. Дали ще го кажа след първия кръг или след 20 кръга няма да има особено голяма разлика. (:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот koisa » 10 юли 2022 10:21

krumeto написа:Ха, и вие започвате като някои, със същите оправдания! А играта ви?
Имаш ли нещо общо с припоците?

Слава Богу, че нямам нищо общо... Ако се зачетеш малко в написаното ще видиш, че точно за нашата игра става въпрос.
Ние само това имаме и само с това можем да се противопоставим на Лудогорец. Нямаме нито пари, нито лоби, нито СК и БФС, че да си позволим загуби с подобна игра. Не се оправдавам, а обяснявам защо за разлика от Лудогорец не можем да си позволим мачове като този снощи. Нищо, че нивата била дълга, имало още 35 мача... При още 2-3 подобни грешни стъпки отиваш на 6-9 точки още преди зимата! Абсолютно същото го гледахме при тези някои в последните няколко години от "борбата" им с Лудогорец.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

На линия
Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1924
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот Sstefanov » 10 юли 2022 10:23

koisa написа:
alexdb написа:
Мисля, че гледаш доста черногледо на нещата. То още първенството не е почнало, селекцията не е приключила за първия сезон, а вече отписваш борбата за титлата. За мен ние тоя мач си го загубихме типично по Левскарски от силните ни години - просто след купата някои момчета прекалено си повярваха и ги хвана звездоманията и тия си ни биха по традиционния начин - цял мач играем в тяхното поле една контра и гол.
Както и да е. Като си спомня какъв тъпан бяхме миналата година по това време, а после направихме най-добрия полусезон от всички си имаме своите шансове. Особено ако успеем да вземем Страхил Попов отдясно, че този харватина на този етап хич не ме радва. Те първа предстоят истинските мачове и ще видим къде сме и с какво разполагаме.

По-скоро бих го нарекъл реално, а не черногледо! Точно в такива мачове си личи дали имаме отбор способен поне да опита да се бори с Лудогорец. Ако бяхме продължили с играта от пролетта мнението ми щеше да е на другия полюс. Не е нужно да отписвам отбора, те сами ще се отпишат при още няколко подобни мача. Дали ще го кажа след първия кръг или след 20 кръга няма да има особено голяма разлика. (:

Какво борене с Лудогорец, пък те гони теб? Никога не е било целта това, за този сезон. Само заблудени "фенчета" могат да мислят, че можем да се борим за повече от 3-тото място. Много ви се качиха надежите след една купа. Левски, трябва да изчисти дълга към Нап, тогава вече може да се мисли за нещо друго. Както и да се отърве от наркосите.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот wilge » 10 юли 2022 10:25

alexdb написа:
Halo написа:Започвам да се съмнявам, че играчите пак не са си получили заплатите.

Е нали се отчетоха някакви рекордни постъпления от билети, дарения, сувенири, карти и т.н? Би следвало играчите да са си получили заплатите. Ако не са имаме проблем с това къде са отишли тия пари.

Всички сме чували максимата "Каквото и да ти говорят, става дума за пари". Ако пак е духнал този вятър (на забавени заплати) на Герена, то старите рани се отварят отново. Направи ми впечатление, че Мъри се държеше така сякаш беше очаквал загубата. А ритнитопковците се ядосваха само когато противниците ги ритаха. Даже Ники не крещеше по защитниците. За мен вратар не бива да е капитан. Трябва да е полеви играч, да контактува със съдията, да напътства съотборниците си, да предава наставленията на треньорите... Тези момчета ми се виждат неподготвени за борба за титлата. Успехите им са заслужени, но те не са готови за тях. Положителните емоции са им в повече и психиката им е претоварена. Освен тримата големи, никой друг не е печелил медал. Дошло им е в повече и са достатъчно главозамаяни. Нормално е. Колко от тях са играли в отбор с шампионски амбиции? Време трябва, поне година, за нещо повече.

Вълчан
Мнения: 4311
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот Вълчан » 10 юли 2022 11:57

Ще има и такива мачове какво да се прави. Има време ще се напаснат играчите. Числото изигра прекрасно 2ро полувреме не може да се отрече. Че и имаха хубави положения. Прекалено много удари на Левски отидоха в облаците. Следващият път ще влязат няколко със сигурност. При техният гол нападателя им висна на ляво което си бе сигнал, че търси обратният ъгъл. Не го усети Михайлов за съжаление. Вероятно Левски ще завърши първенството с 5-6 загуби и това няма да е изненада за никого. Почти никои не показа търпение и малко разум в последните минути. За сравнение онзи ден Лудогорец цял мач ораха терена но накрая пречупиха автобуса на онези.

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 юли 2022 14:43

Крайно неприятно начало на сезона, но пък големите отбори и техните амбиции най-силно проличават от това, как излизат от нелепи загуби и ситуации.
Чакаме отговор от момчетата и Мъри в следващият мач.
Щото и Стоилов има не-малка вина за тази загуба.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 10 юли 2022 15:35

Числото вече не са случаен отбор и имат качествени играчи, не знам защо изпаднахме в такава крайност все едно сме загубили финала за купата, има още 35 мача, ще има подобни мачове с лоша игра, ще има и хубави мачове. Все пак да си спомним от къде тръгнахме миналия сезон в началото, самия Мъри каза, че играчите сами са надскочили възможностите и ние феновете полетяхме. Взехме купата, ще се радвам и тая година да я вземем и да притисне лудогорец колкото може повече, но шампиони и групи няма как с тоя отбор.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот Blue_Blood84 » 10 юли 2022 15:40

И да не забравяме, че до нова година трябва да се оправят едни плащания на НАП, че тия играчи, които хулите от снощи, зимата може и да ги няма основните и тогава ще хулите защо сме ги продали. Направихме отличен втори полусезон, радвахме се, Мъри постоянно обясняваше, че малко прибързано сме постигнали такива резултати, така че давайте го по-спокойно.

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски, Събота от 21:00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 10 юли 2022 16:37

Числото, като си интегрират бразилците в състава, ще имат втория най-силен отбор в първенството и то с разлика, така че няма какво да изпадате в крайности. Вчера все пак бяха с преодолим състав де, ама не мисля, че сте готови чак за шампиони.

Като цяло това ще е най-конкурентното първенство от години. Ние сме енигма и с бразилците, които идват, може сериозно да вдигнем предавката, има отделно 5-6 отбора, които ще се борят за оставащите две места в тройката. Не вярвам чак да има изненада за първото, ама ще видим.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, Sstefanov и 29 госта