Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21503
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот metodito » 19 окт 2020 09:00

mikata написа:То май Миланов си води мачовете, чичо Гошо е за лиценза.

Това съм го чувал, ама не вярвам. Както и да е, за мен играем в пъти повече футбол, отколкото при Хубчев. Ако и резултатите да са същите. Съмнявам се, че Хубчев с тези футболисти щеше да направи и толкова. Той вероятно въобще нямаше да поеме "Левски", де.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот bilyaletdinov » 19 окт 2020 09:02

Радвай им се на спектаклите. Като наредим поредните загуби от Варна, Локо ПД, Разград и Тирето и осъмнем на 12-13 място пак продължавай да се радваш на играта.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21503
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот metodito » 19 окт 2020 09:03

bilyaletdinov написа:Радвай им се на спектаклите. Като наредим поредните загуби от Варна, Локо ПД, Разград и Тирето и осъмнем на 12-13 място пак продължавай да се радваш на играта.

Ти не се ли радваше със Спиро и Боби в състава?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот koisa » 19 окт 2020 09:12

Как успяха да съберат толкова футболни инвалиди в отбора, направо не знам... Сираков уж много разбира от играчи, ама май само когато има пари... Уж нямаше да ни бият като тъпан.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот bilyaletdinov » 19 окт 2020 09:26

metodito написа:
bilyaletdinov написа:Радвай им се на спектаклите. Като наредим поредните загуби от Варна, Локо ПД, Разград и Тирето и осъмнем на 12-13 място пак продължавай да се радваш на играта.

Ти не се ли радваше със Спиро и Боби в състава?

Спиро и Боби играха 3 мача заедно за Левски и добре, че взехме 6 точки, та да не сме в зоната на изпадащите. Идват мачове с отбори играещи грамотен футбол и превъзхождащи ни тактически и технически, с треньори по-добри от пенсията чичо Гошо.
След всеки мач ли ще слушаме колко трудно било и как едвам издържал вече?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21503
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот metodito » 19 окт 2020 09:45

bilyaletdinov написа:
metodito написа:
bilyaletdinov написа:Радвай им се на спектаклите. Като наредим поредните загуби от Варна, Локо ПД, Разград и Тирето и осъмнем на 12-13 място пак продължавай да се радваш на играта.

Ти не се ли радваше със Спиро и Боби в състава?

Спиро и Боби играха 3 мача заедно за Левски и добре, че взехме 6 точки, та да не сме в зоната на изпадащите. Идват мачове с отбори играещи грамотен футбол и превъзхождащи ни тактически и технически, с треньори по-добри от пенсията чичо Гошо.
След всеки мач ли ще слушаме колко трудно било и как едвам издържал вече?

Еми, това е, което е. :roll:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12448
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2020 10:18

sinqkrepost1914 написа:
mikata написа:
W84me написа:Половината гол го пиша на НикитУ, щото спи на вратата

Тоя си мина на парад през средата на защитата.

Най-жалкото беше, че той дефакто си мина през левия и десния бек, къде бяха централните в тая ситуация ?

Централните все още прибираха, защото секунди преди топката да се озове в мрежата ни, имаше статично положение за нас пред вратата на белите.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот bilyaletdinov » 19 окт 2020 10:42

Докато Атанасов "прибираше" репликираше някого или по точно се обясняваше с някого,нтова се видя от повторението.
Алекс Петков е доста бавен. Аз по бавен защитник от времето на Милиев не помня. Ако беше много добър дали нямаше да е във Варна?
Аз не очаквам от двете посредствени бекчета да спечелят единоборство.
Почти съм сигурен, че имаме най-слабите бекове в цялата ППЛ.
Лошото е, че имаме доста мачове да изиграем още. Зимната пауза е далеч и можем да загубим достатъчно точки.
Програмата е ужасна:
Черно Море Д
Разград Г
Локо ПД Д
Тирето
Берое Г
Арда Д
Царско Село Г
Има вероятност да не спечелим мач до края на полусезона. Което ще ни постави в много неприятна ситуация. На зима ще има селекция на пожар и борба за оцеляване.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот brat domingo » 19 окт 2020 10:50

Blue_Blood84 написа:
Thsmith написа:
Blue_Blood84 написа:Бегай от тука припознавач долен, харесай си някое първенство и отбора, който е на първо място и си мисли, че е Левски на чисто от нулата. Щом ги имаме тия дългове ние сме си виновни като сме допуснали предишните собственици да ги натрупат с годините.

Чакай сега, какъв се явяваш ти, че да ми казваш какво да правя? Мнението ти да съм искал? Това е моето мнение и ще ти се наложи да го приемеш, ако ли не... Х е горе, натискаш и си готов.

Що се отнася до другото, силно се съмнявам много хора тук да са присъствали на повече мачове от мен на Левски. Не че е нещо уникално, но от мача със Железничар през 2001 година, чак до докато не ми бутнаха мястото гениите Тонев и ко, аз домакински мач на Левски в който не сме били наказани без публика, НЕ СЪМ пропускал. Без значение какво е било времето и къде съм бил.

Фалитът е нещо естествено, има го по цял свят и не е прецедент. Да фалираш НЕ значи да припознаеш някой. Просто да започнеш отначало.

п.с. Как точно си виновен дори ти за това, че някой е трупал дългове? :roll:


----

Като фалираме и почнем от долните групи, за да влезнем в Б група трябва да са платим дълговете, така че все тая дали ги дължим тия суми докато играем в А група или във В група, от която нямаме да имаме право да се качим по-нагоре. Затова ти казах, няма такъв филм на чисто, допуснали сме ги тия дългове, това е положението. Това на колко мача си бил след мача с железничар като бройка не те прави по-голям левскар от други хора с по-малка бройка мачове, но това твое мислене с припознаването е много притеснително, бегай от тука.

Като човек, който разбира доста от финанси, съм убеден, че е невъзможно да се върнат дълговете които имаме. При абсолютно никакви обстоятелства.
С други думи, Левски е в състояние на фактически фалит. Просто не е обявен още.
Изходът от тази ситуация?
Единият е дълговете да отпаднат по някакъв начин. Т. е да бъдат опростени, или поне драстично редуцирани. Дали е реалистично това да се случи- трудно е да се прецени. Особено с НАП е много сложно да стане. А по-голямата част от дълговете е към тях.
Дори да се реализира някакъв такъв вариант, ще отнеме поне 4-5 г отборът да се върне на нивото от 2019. А най-лошото е, че лицето НС не дава индикации въобще да прави нещо в тази посока.

Другият вариант е ясен - ликвидация на дружеството и припознаване.
Почвам все повече да си мисля дали това не е по-добрия вариант.
В крайна сметка - отборът са феновете, стадиона, логото и емблемата. Не е някакво там ООД.
Може на чорбата да им викаме припоци, литекс и т.н, но хората играят в ЛЕ, а ние лапаме мухите...

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4430
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот Kotooshu » 19 окт 2020 11:06

Колеги , бъдещи припоци , кеф ви Литекс , Лудогорец,Число ... ТИРЕ СОФИЯ-ЗАПАД .
Между другото плана на ТИРЕ СОФИЯ-ЗАПАД е "на чисто"
Успех в припознаването !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, vlong и 56 госта