Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ikar
Мнения: 1326
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 26 май 2024 12:54

koisa написа:2015/16 беше най-срамното, позорно и наредено "спечелване" на купата.

Разликата между Стоилов и Костов, както и всички преди това е, че Стоилов остави отбор, конвертируем отбор, който донесе милиони от продажбата на играчи. Да видим колко ще изкараме от Охене, Лима, Мислович, Фадига и Хоакин. Куршума не го броя, защото е под наем.

Звучи прекалено наивно да смятаме че цитираните футболисти са желани от треньора Костов.
В Левски стана традиция последните поне 10-на години треньора да бъде използван от селекцията на отбора.
Единственият който е имал тази привилегия е Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5230
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 26 май 2024 13:10

ikar написа:
koisa написа:2015/16 беше най-срамното, позорно и наредено "спечелване" на купата.

Разликата между Стоилов и Костов, както и всички преди това е, че Стоилов остави отбор, конвертируем отбор, който донесе милиони от продажбата на играчи. Да видим колко ще изкараме от Охене, Лима, Мислович, Фадига и Хоакин. Куршума не го броя, защото е под наем.

Звучи прекалено наивно да смятаме че цитираните футболисти са желани от треньора Костов.
В Левски стана традиция последните поне 10-на години треньора да бъде използван от селекцията на отбора.
Единственият който е имал тази привилегия е Станимир Стоилов.

Това е проблем на Костов... Да не се е съгласявал друг да му прави селекцията!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5230
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 26 май 2024 13:18

scooool написа:Нещо спряганите за Левски тази година не ми вдъхват надежда… Бастунов от Хебър, Колев и Серкан Юсейн, Наумов… по вероятно вратаря на Пирин + още някой от там Тасев или Андрейчо … ще мачкаме май и още някой друг бразилец

Нещо различно ли си очаквал? Толкова е капацитета на настоящите ръководители в Левски, такива ще бъдат и новите. Ако на десет трансфера общо от зимата и лятото паснат двама-трима в отбора трябва да сме радостни.
Затова ми се искаше да се назначи спортен директор и заедно с новият треньор да правят селекцията. Дори съм готов да простя на Сираков задаващата се поредна лъжа, че до края на май ще има петима нови футболисти, стига да остави тази задача на треньора. Само в този случай виждам някаква надежда, нищо по селекцията да не зависи от настоящите ръководители на клуба!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

THE G.A.M.E
Мнения: 50053
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 май 2024 14:49

Каквото и да говорят пристрастията, в крайна сметка всичко се свежда до цифрите и числата - Резултатите на терена.
Мъри обърка нещо, за да зацикли така отборът по средата на сезона... Не вярвам и най-големите му поддръжници да са смятали, че имахме шанс да защитим Купата с оглед на онова ни представяне в мачовете.
Костов и той сбърка... Кардинално, в подготовката, защото отборът играеше неравномерно в самите двубои. Имаше сериозни амплитуди, от рода на това, че за около час смачквахме съперниците / игрово, за съжаление така и не се научиха да оползотворяват положенията си / ... И до краят на срещите - Рухване, както физическо, така и психическо, в резултат... Попадения в нашата врата. Тъй де, хората си вкарваха положенията и наказваха грешките ни, а футболът все още е игра на голове, не на статистиката и представите ни за "доминация".
Има и нещо, което критиците на Бат' Кольо забравят, или нарочно си затварят очите ...
1-2 контузии+ още толкова наказани титуляри, във важните мачове, нямаше как да не наклонят везните в наш ущърб.
Почти не изиграхме плейоф с всичките си титуляри ...
А това за лимитиран състав като нашият, си е сериозен фактор.

В заключение... Костов леееко се срина в моите очи, понеже явно беше посбъркал нещо в подготовката и не успя да го поправи в ключовите моменти.
Но не мога да отрека, че когато издържахме физически, и бяхме в пълен състав, без липсващи титуляри, тимът играеше по-добре от съперниците.
Но както писАх... В големите Клубове и в отборите с амбиции, всичко се свежда до резултатите. А тези в Левски липсваха във важната част от сезона ...
Така че, подкрепям една смяна на Ники... Редно беше да видим малко по-добри и постоянни резултати.
От друга страна, ако решат и той се съгласи, да остане, предпочитам този вариант пред Генчев, Топчо или някакви подобни симпатяги.
Поне мисля всички ще се съгласим, че при Бат' Кольо имахме и не-малко силни представяния.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 26 май 2024 16:00

Аз пък съм на мнение че КолЮ трeбе да си оди. Изpусна съблекалнята. Отборът играеше на моненти добре докато имаше тартор т.е. Велтон + Калиткото Рони. Незадържането на Петрис и изгонването на Краев също беше капитална грешка, основното е че отборът се обезвери и се гипсира. В следствие хоп Хебър за купата и боят като маче у дувар от каузата и тирето. С тези играчи + компроментирал се тренер отбор няма как да стане, във футбола има много псхология.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 26 май 2024 16:08

Изображение
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3479
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 26 май 2024 22:01

Интересно ако информациите в жълтите медии са истина и наумов подпише с тирето пак ли ще се мъчим с Пацо и Андонов … Не съм оптимист за следващия сезон
110 години любов!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 26 май 2024 22:39

Прав му път на Кольо, нищо лошо не му желая на човека! Да и жив и здрав, но по-далеч от Герена.
Не знам колко от вас бяха на Могилката онзи ден, ама доколкото имам наблюдения над форумния народ - не повече от трима-четирима...
Та, там дойде и наш Кольо - стилен, с набола брадичка, със слънчевите цайки, манекенче-мечта за пичетата в Студентски град. Говори си с хората, здрависва се, лафят си там разни работи и човека весел и засмян, сияе от радост и кеф. Вярно, празник е, годишнина е, ама аз на негово място бих гледал в земята от срам. Ма това съм аз и моя старомоден светоглед, вероятно.
Одеве го слушам след мача, не искам да коментирам просто...
Чакаме следващия Кольовец-послушковец, наглец и/или некадърник, който трябва и ще получи своя шанс, вярвам. :|
Но за мен това е един от най-мъчните и болезнени сезони, за сефте ми се случва да не стъпя на нито един мач на любимия Левски от повече от година, а си мисля, че съм видял от всичко, или поне воистина много...
Живи и здрави, с Бога напред и това е! Където му излезе краят.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 27 май 2024 07:59

Честно казано не мога нищо лошо да кажа за Костов. Каза, че Левски ще се бори за титла, което на всички ни е ясно, че е изказване наизусу, като "играем мач за мач". Със сигурност можеше и по-добре, не успя да сглоби добър отбор след напускането на основни играчи.
Сега е важно да видим с новия треньор как ще е, защото имам чувството, че атмосферата в клуба е отровна и да не се окаже, че съблекалнята е изпусната заради това, а не чисто само заради треньора. Генчев колкото и добре да се справи в Крумовград и Локо, а и преди това в Лудогорец имаше добър престой, да не забравяме, че в Ботев хич не му се получи и имаше сериозни разминавания с ръководството. Има самочувствие и не изглежда като човек, който ще си кротува и мълчи.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 27 май 2024 08:04

Без класни играчи нищо няма да направи и новия треньор.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda и 15 госта