Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4310
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 13 май 2024 14:33

Странджата написа:Не съм ориентиран в делата на г-н Сираков. Мога само да твърдя, че непремерените му изказвания - изхвърляния в началото на сезона сега се връщат като бумеранг срещу него. Като се беше рекло, че имаме този сезон само един мач, да си бяхме стояли мирно и да си го бяхме играли открито. Тогава и защитата на Костов би била приемлива - с уговорката, че се е съгласил с условията на работа, а ръководството е било наясно с възможностите му.
Колкото до т.н. протест, той беше толкова бутафорен, че може в историята ни да си съперничи само с Казанската афера. И тя, и протестът обаче показаха нещо общо - тоталната бездарност на т.н. полиция, т.н. органи на реда и т.н. служби. Повече от десет минути безнаказано десетина души да задържат началото на редовна среща на стадион! Да не говорим, че са влезли на терена и са заели героичните си пози, без някой да им попречи.
Да не говорим за позорното присъствие на жандармерия, като че ли насреща са им терористи от ИДИЛ.
Срам ме е за този Левски, който има такива "привърженици"!

НАПко преди години имаше топки и беше казал на турците , че преди и последният левскар да влезе на стадиона мач няма да има.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32999
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 14:35

Егати сравнението. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 13 май 2024 20:17

Сираков предвидливо изчака госпожата първо да се изкаже и след това пусна и той нещо като нищо - не на агресията?!? Каква агресия видя не знам. Доста повече агресия имаше като събличаха Петев под благосклонният му поглед. Не че съм на страната на тези които станаха пред вратата, но все пак беше мирен протест. Не са рязали греди или са копали дупки по терена. Нито са го гонили да го бият на паркинга.
Често казано имам чувството, че тия СЗ ли са , някакви други ли са, не знам, се използват като плашило в смисъл - ако не е Наско ще дойдат лошите. Все едно няма друга алтернатива.
Сигурен съм че ако Сираков каже - който покрие дълговете към НАП и общината, оставям му веднага акциите и за напред да търси спонсори и да оправя отбора - 100% ще се намери някой който да се захване. Но така ли се пуска такъв тлъст кокал.
Но сега ни свеждат избора до два варианта и единият е крайно неприемлив. Както Бойко викаше - ако не съм аз, ще дойдат БСП и ДПС да управляват. А междувременно си връткаше далаверите с ДПС и някои другари и си изкара така 12 години. Наш Наско и той за толкова ще се бори поне.

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 13 май 2024 21:50

vvessel написа:Сираков предвидливо изчака госпожата първо да се изкаже и след това пусна и той нещо като нищо - не на агресията?!? Каква агресия видя не знам. Доста повече агресия имаше като събличаха Петев под благосклонният му поглед. Не че съм на страната на тези които станаха пред вратата, но все пак беше мирен протест. Не са рязали греди или са копали дупки по терена. Нито са го гонили да го бият на паркинга.
Често казано имам чувството, че тия СЗ ли са , някакви други ли са, не знам, се използват като плашило в смисъл - ако не е Наско ще дойдат лошите. Все едно няма друга алтернатива.
Сигурен съм че ако Сираков каже - който покрие дълговете към НАП и общината, оставям му веднага акциите и за напред да търси спонсори и да оправя отбора - 100% ще се намери някой който да се захване. Но така ли се пуска такъв тлъст кокал.
Но сега ни свеждат избора до два варианта и единият е крайно неприемлив. Както Бойко викаше - ако не съм аз, ще дойдат БСП и ДПС да управляват. А междувременно си връткаше далаверите с ДПС и някои другари и си изкара така 12 години. Наш Наско и той за толкова ще се бори поне.

Вероятността БГЛ да те разбере е горе-долу като тази простият селяк да разбере устрема към свобода на Ботев и Левски. Нищо, нека г.з. да остане, аз съм за, тъкмо ще гледам как БГЛ ще се гърчи да измисля нови порции оправдания за скавизацията и неизбежния фалит. Жалко за 110 години история, но и по-славни клубове от нас са отивали в миманса. И после някои ми се чудят що му желая на г.з. някои неща - ми те така, от сърце. Ма той така или иначе също е пътник - алкохолът, пурите и хазартът не прощават! Дано е по-скоро
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 13 май 2024 21:54

Аз пък не виждам кой ще се хване да си харчи парите за Левски. Трябва да е страшен авантюрист. Левски е горещ картоф. Искаш да развиваш футболна дейност, за да си чешеш егото - хващаш някой общински отбор от втора лига и започваш.
Сираков, ако не иска да действа, поне да мълчи и само да го виждаме от вип ложата. Видяхме липсата на позиция от клуба, когато "охраната" би хора в сектор А срещу ЦСКА-София. Липсата на сякаква прозрачност в управлението на клуба също. Липсата на диалог и комуницкация... Сега излязоха 10 човека да формират някакъв нескопосан протест лично против него и той веднага реагира.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32999
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 21:55

Сираков с обръщение: Не на агресията, тя е престъпление срещу човечеството!

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков реагира след вчерашните събития преди мача с Черно море. В сайта на клуба бе публикувано негово обръщение към обществеността.

Сираков осъди остро протеста на част от феновете на „сините“, който забави с 12 минути първия съдийски сигнал на двубоя с Черно море. По думите му действията им са безпомощни и са законово наказуеми. Босът на столичния гранд изрази категоричната си позиция срещу агресията по стадиона и призова държавните институции да вземат мерки.

Ето какво гласи то:

„УВАЖАЕМИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА „ПФК ЛЕВСКИ“,

ПОЧИТАТЕЛИ НА ФУТБОЛА,

ДАМИ И ГОСПОДА УПРАВЛЯВАЩИ,

УВАЖАЕМИ МЕДИИ,

БЪЛГАРИ,

Вчера, преди началото на футболния мач между отборите на ПФК Левски и Черно море, ТЯ – агресията нахлу на терена! Показа едно от многото си коварни лица, които оскверниха стадиона на любимия ни клуб! Беше направен опит спортът да бъде посечен! Отново! Безпомощният акт на група организирани фенове да разкрият публично своето безсилие не успя да убие порива на сините привърженици в подкрепата им за синия клуб.

Действията на тези хора са недопустими! Те са наказуеми!

Лицето на насилието принадлежи на онази прослойка в обществото ни, която погазва законите, защото НЕ ВЯРВА В ТЯХ! НЕ ВЯРВА в българското правосъдие и силата на възмездието! ВЯРВАТ, че техните действия ще останат безнаказани!

Преди вчерашния футболен мач, беше направен поредният опит да бъде потъпкано достойнството на „Левски“! Да бъде осквернен символът олицетворяващ лицето на нашия клуб – СВОБОДАТА!

Този недостоен акт не трябва да остава незабелязан!

Защото това е ЛЕВСКИ!

Защото това са хилядите привърженици на синия отбор!

Това са всички фенове на българския футбол, които казват „НЕ“ на агресията и насилието по стадионите!

В спорта няма място за насилници!

Това е будното ни общество, което осъжда всеки акт на посегателство върху хората и правото им да бъдат част от емоцията, която футболът проповядва!

НЕКА заедно се изправим срещу чудовищното лице на омразата унищожаваща безпощадно и малкото останали ценности, които ни обединяват като народ!

В името на най-великата игра! В името на спорта! В името на БЪЛГАРИЯ!

Като Президент на най-големия български футболен клуб, чийто живот е свързан завинаги със синята идея, като СПОРТИСТ, разбиращ силата на спорта, като ЧОВЕК, вярващ, че свободата да живеем спокойно е ценност, като БАЩА, който учи децата си да се борят срещу несправедливостта, като БЪЛГАРИН, който носи трибагреника в сърцето си, се обръщам към Президента на Република България – г-н Румен Радев,

към Министър-председателя на служебното правителство – г-н Димитър Главчев,

към и.ф. Главен прокурор на Република България – г-н Борислав Сарафов,

към Министъра на правосъдието на Република България – г-жа Мария Павлова,

към Министъра на вътрешните работи на Република България – г-н Калин Стоянов,

към всички представители на медиите, към милионните привърженици на футбола,

към всички българи: НЕКА се изправим срещу агресията, насилието и посегателството върху нашето изконно право като европейци да живеем свободно и сигурно!

Насилието се ражда, там където започва нетърпимостта! НЕКА разобличим и посочим лицата, скрити зад маската на страха!

НЕКА като общество, намерим силата, куража и волята да изтръгнем злото от стадионите, спортните зали, училищата, улицата, домовете ни, от живота ни!

Футболът ме е научил, че няма нищо по-силно от мотивацията и волята да се преборим с един от най-сериозните врагове на новото време – насилието, във всичките му демонични форми!

Агресията по стадионите убива ролята на спорта като инструмент за предаване на положителни ценности. Той обединява милиони хора, независимо от техния пол, цвят на кожата, възраст, националност или религия!

НЕКА покажем, че заедно сме обединителната сила, в борбата срещу хулиганството и проявите на насилие по стадионите!

Агресията е престъпление срещу човечеството! Всички ние и нашите семейства, трябва да живеем сигурно и безопасно!

ПРИЗОВАВАМ отговорните институции да бъдат предприети спешни мерки за законодателни промени срещу психическите и телесните престъпления, проявата на хулигански прояви и демонстрация на нетърпимост, включително да бъде направено необходимото за подобряване и усъвършенстване на Закона за опазване на обществения ред, при провеждането на спортни събития и неговото най-строго прилагане!

НЕКА, всички ние, подкрепим държавата в стремежа й да закриля хората на България да живеят спокойно!

НЕКА бъдем безпощадни срещу агресорите в нашата обща битка срещу страха, насилието и посегателството срещу българския спорт!

ДЛЪЖНИ сме да отдадем дължимото на децата ни, казвайки „НЕ“ на агресията!

ЛЕВСКИ Е СВОБОДА!“

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 13 май 2024 22:32

Браво. Наско е велик. Яко го начука на наркосите и тиквоча. Тиквун е на ход демек неговите примати СЗ. Ако има нормална и правова държава всички да са в зандана заедно със своята мутренска долна икона -Тиквун Банкянски.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21489
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 13 май 2024 22:51

Странджата написа:Не съм ориентиран в делата на г-н Сираков. Мога само да твърдя, че непремерените му изказвания - изхвърляния в началото на сезона сега се връщат като бумеранг срещу него. Като се беше рекло, че имаме този сезон само един мач, да си бяхме стояли мирно и да си го бяхме играли открито. Тогава и защитата на Костов би била приемлива - с уговорката, че се е съгласил с условията на работа, а ръководството е било наясно с възможностите му.
Колкото до т.н. протест, той беше толкова бутафорен, че може в историята ни да си съперничи само с Казанската афера. И тя, и протестът обаче показаха нещо общо - тоталната бездарност на т.н. полиция, т.н. органи на реда и т.н. служби. Повече от десет минути безнаказано десетина души да задържат началото на редовна среща на стадион! Да не говорим, че са влезли на терена и са заели героичните си пози, без някой да им попречи.
Да не говорим за позорното присъствие на жандармерия, като че ли насреща са им терористи от ИДИЛ.
Срам ме е за този Левски, който има такива "привърженици"!

Странджа, горд ли си от мача с Лудогорец на Топчо? Горд ли си от последните два мача с ЦСКА? От последния мач с Лудогорец? Горд ли си от това, което е "Левски" в последните години? А от това, че Мъри е обиждан с най-грозни думи? Много ли си горд от "тези" левскари? От това, че човекът дойде и започна да работи 24/7 и докара първи трофей от колко години? И просто му показаха, че не е желан. Знам, че не си наясно. Не заемай страна. Аз не заемам страна. Ако си ми чел публикациите, свързани с Наско, ще видиш, че аз се опитвам да го оневиня. Че той е в плен. Че той е принуден да прави това, което прави. А не, че го прави от некадърност или нещо подобно. Аз не съм бил на мача, където си е събул гащите и заради това не изпитвам към него това, което изпитват тези, които са били. Но съм сигурен в това, че след Беверен, той се е застъпил за Стоилов пред Батков. Хайде сега, Странджа си представи, ако Мъри е бил уволнен след Беверен. Представи си го. Нямаше нито неговите успехи да ги има, нито тези на Кокала, нито на Ясен. Така че успехите с "Левски" на Мъри са благодарение на Наско. Можел е да каже: "Шефе, уволнявай го".

Не Наско спечели мача с НАП. Не Костов. Стоилов го спечели и щеше да надгради. НяKOJ го видя и се уплаши. Продължавай да не си риентиран, но да заемаш позиция. Йезуитски, както обикновено.
П.С. Според теб на мача с Виляреал трябваше ли да има плакат "Батков ВЪН"? Ние тогава бяхме доста по-добре от сега. Имахме по-добър колектив, играехме в еврогрупи.

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 14 май 2024 00:23

metodito написа:[
Ако си ми чел публикациите, свързани с Наско, ще видиш, че аз се опитвам да го оневиня. Че той е в плен. Че той е принуден да прави това, което прави. А не, че го прави от некадърност или нещо подобно.

В какъв плен е? Изнудват ли го? Притискат ли го с нещо? Заплашват му живота? Да не са му отвлекли децата?
Не мисля. Стои в ложата, пуши си пурата и раздава правосъдие, като истински собственик. А жена му се държи като президентша. Все едно тоя пост и е по наследство.
Гледам защищаваш решенията на Стоилов. Кой от тия двамата се съобрази с тях. Кой се опита да го разбере? Кой се опита да преговаря с него. Никой. Стоилов беше оплют по най-долен начин и цялото това насъскване на едни левскари срещу други дойде от госпожата и кръговете около нея. С любезното съдействие на подчехлието ѝ.
Сираков беше добър футболист но се оказа слаб играч. Както на покер, така и в управлението. Може да не си го видял как си сваля гащите, но вероятно помниш, че по средата на сезона 94-та година, скоро след победата със 7:1 над цска,напусна звездният отбор на Левски и отиде за повече пари в Ботев. А на следващата година за още повече в Славия. Това направи великия левскар и легенда на отбора.
По времето на Чорни беше остриган като овца за някаква издънка. Вероятно се е опитал да краде от него. А по времето на Стоилов отиде на сафари. Това помниш ли го. Тогава отпаднахме от евротурнирите и започна началото на края на Стоилов в Левски.
Та както твърдиш че се бил застъпил за Стоилов (ако е вярно изобщо), така по-късно му подлива вода, за да се покаже колко е значим пред Батков.
Както виждаш от примерите които всички ние знаем и са лесно проверими, Сираков действа подтикван от две конкретни причини - пари и его. И вероятно господарката чат-пат му набива канчето за да го пришпори в определена посока. А това, че си мислиш че е зависим от някой и нещо също донякъде е вярно . Да, зависим е от собствената си лакомия. И това съчетание на его и лакомия няма да доведе до нищо добро. И то се вижда вече.

Aronaks
Мнения: 865
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 14 май 2024 00:36

Kris_men2000 написа:Браво. Наско е велик. Яко го начука на наркосите и тиквоча. Тиквун е на ход демек неговите примати СЗ. Ако има нормална и правова държава всички да са в зандана заедно със своята мутренска долна икона -Тиквун Банкянски.


Боже, Боже, поредният заблуден до немай къде. Наско го бил начукал на Тиквата от Банкя...да се смее ли човек, да плаче ли? Наско и жена му са най-големите лизачи на гъза на Тиквун. Наско е там където е в момента благодарение и с позволението на ББ. А наркосите просто изпълняват много добре своята роля в този режисиран театър. И СЗ доволни че си получават дела от пая, и семейство Раеви доволни, че лапкат от оглозгания труп на любимия ни отбор.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 37 госта